Çanakkale

Telefon

+902129700504

Angola Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Angola Vize Merkezi şubesi olarak gerçekleştirecek olduğunuz Angola Vizesi ile alakalı hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Angola vize başvuru süreçlerine, başvuru için gereken evrak listelerine, vize ücretlerine ve daha birçok bilgiye erişim sağlayabileceksiniz.

Angola Vize Çanakkale şubemiz aracılığı ile Lapseki, Bayramiç, Ayvacık, Gelibolu, Ezine, Gökçeada, Biga, Eceabat, Çan, Bozcaada, Yenice gibi Çanakkale ilçeleri başta olmak üzere Çanakkale çevresinden gerçekleştirmek istediğiniz Angola vize başvurularıyla ilgilenmekte ve sizlere bu süreçte profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Angola Vize başvuruları için sunmuş olduğumuz  profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmak vize işlemlerini doğru ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmek adına Çanakkale şubemize ulaşmak ve vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilmek için +90 (212) 970 05 04 numaralı telefonumuzu tuşlayabilir ya da bizlere [email protected] e-posta göndererek bizlere ulaşabilirsiniz.

Angola Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Angola’ya seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının pasaport türü ayrımı olmaksızın vize almaları gerekmektedir. Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahip olan vatandaşlarımız Angola ziyaretlerinde ülkeye giriş yapabilmek için Angola vizesi almalıdırlar. 

Ülkemizde Angola Vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca Angola Ankara Büyükelçiliği tarafından yapılmaktadır. Konsolosluk hakkında daha kapsamlı bilgi alabilmek için konsolosluk sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Angola Vize Türleri - Çanakkale

Angola’ya gerçekleştirecek olduğunuz seyahatinizin gerekçesi başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemektedir. Seyahat gerekçesine göre belirlenmekte olan vize türlerinin başvuru için ihtiyaç duydukları evraklar farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle başvuru yapacak olduğunuz Angola Vize türünü doğru bir şekilde belirlemelisiniz.

Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan vize türlerine ait sayfaları sizler için aşağıda ana başlıklar halinde sıraladık. İlgili başlığa tıklayarak gerekli evrakların listelerine ve vize türü hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Angola vize türleri;

Yukarıda belirtilen Angola vize türleri içerisinden seyahat gerekçesine uygun bir başlık olmadığını düşünüyor ya da hangi başlığın seyahatiniz için doğru vize türünü kapsadığı konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer Çanakkale Angola Vize Merkezi şubemizde görev yapmakta olan vize uzmanlarımıza +90 (212) 970 05 04 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir  ya da [email protected] adresine e-posta göndererek kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Angola Vizesi Nasıl Alınır? - Çanakkale

Çanakkale Angola Vize Merkezi şubesi olarak, Angola vize işlemlerinde sizlere profesyonel vize danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Vize işlemleri konusundan her biri uzman olan yetkililerimiz ile birlikte hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı bir şekilde vize başvuru işlemlerini sizlerin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Bunun için yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Çanakkale Angola Vize Merkezi şubesine ulaşıp vize başvurusu için gerekli olan belgeleri edinip, bu belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde düzenleyip bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Vize başvuru belgeleriniz şubemize ulaştığında ilk olarak belgelerinizin kontrolü vize danışmanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir eksik ya da hata olması durumunda sizlerle iletişime geçilerek gerekli düzenlemelerin yapılması sağlanacaktır. Vize başvuru ücretini ödemeniz ardından Angola vize başvuru belgeleriniz sizlerin adına konsolosluğa gönderilmekte ve vize başvuru işlemleriniz başlatılmaktadır. Konsolosluğa dahi gitmenize gerek kalmadan vize başvuru işlemlerini tamamlamış olacaksınız. 

Süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirilecek ve Angola vize başvurunuzun değerlendirme işme bitmesi ardından pasaportunuzun tarafınıza ulaştırılması sağlanmaktadır. Angola Vize başvurularınız herhangi bir sebep belirtilmeden ret ile sonuçlanabilmektedir. Tamamen konsolosluk insiyatifinde olan bu durum sonrasında konsolosluk tarafından başvuru harçları geri iade edilmemektedir. 2019 yılına ait başvuru ücretleri hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için bizleri +90 (212) 970 05 04 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] adresinden bizlere e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Angola Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Angola vize başvuru işlemleriniz tamamlandıktan ve başvuru evraklarınız konsolosluğa iletildikten sonra vize başvuru değerlendirme sürecine geçilmektedir. Değerlendirme süreci yalnızca Angola Konsolosluğu tarafından yapılmakta olup Çanakkale Angola Vize Merkezi şubesi olarak bu sürece müdahale etme imkanımızın olmadığını belirtmek isteriz. Bizlerin nihai amacı sorunsuz bir vize başvuru süreci geçirmenizdir.

Angola vize başvuru değerlendirme süreci normal koşullarda 3 ila 5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ancak bu sürece etki edebilecek bazı durumlar bulunabilmektedir. Konsolosluk tarafından yaşanabilecek olan dönemsel yoğunluklar ve başvuru işlemlerinizi yaptığını tarihte bulunabilecek olan resmi tatillerle birlikte değerlendirme süreci normalden uzun sürebilmektedir. Bu sebeple Angola vize başvuru işlemlerinizi ziyaret tarihinizden en az 20 gün önce gerçekleştirmiş olmanızı önermekteyiz. Aksi takdirde vize sonuçlarınız Angola ziyaret tarihinize yetişmeyebilir.

Angola’ya Giriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Çanakkale

Angola vize onayınızı aldıktan sonra ülkeye giriş gerçekleştirmeniz esnasında bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Vize onayı almak giriş için garanti sağlamamaktadır. Sınır polisleri herhangi bir nedenden dolayı sizleri ülkeye sokmayabilir. Başvuru sırasında pasaportunuzun en az 9 ay geçerliliği olmalı ve 2 adet boş sayfası bulunmalıdır. Eğer pasaportunuz eskimiş ve yıpranmış ise ya da içerisinde güncel bir biyometrik fotoğraf barındırmıyorsa giriş esnasında sorun yaşayabileceğinizi unutmayınız.

Angola’ya giriş gerçekleştirebilmeniz için giriş tarihinizden en geç 10 gün önce Sarıhumma aşısını yaptırmış olmanız gereklidir. Buna ek olarak aşıyı yaptırdığınza dair aşı kartınızı giriş sırasında yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. 

Değerli ziyaretçimiz, Çanakkale Angola Vize Merkezi sayfamızda, Angola vize işlemleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sorularınıza yanıt bulmak ya da danışmanlarımızla birebir görüşmek için +90 (212) 970 05 04 numaralı telefonumuzu tuşlayabilir ya da bizlere [email protected] adresinden e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp