Senegal Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Senegal ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Senegal Türk Vatandaşlarına Vize İstiyor Mu D.T. 22/11/21, 11:51
Merhaba, Senegal’e gitmek istiyorum ancak nasıl gidileceği hakkında bilgi sahibi değilim. Senegal Türk vatandaşlarına vize istiyor mu? Vize için başvuru şartları nelerdir ve süreç nasıl ilerler bilgilendirmenizi rica edeceğim. Sizin Senegal için hizmetiniz var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal vize başvurusu S. Dinçer 03/06/20, 14:46
Merhaba, Senegal’e yapacağımız seyahatte 2 arkadaşımızın yeşil pasaportu var. Yine de vize almaları gerekli mi? Senegal vize başvurusu için bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal Vize Ücreti 2020 L. Uygur 03/06/20, 14:11
Merhaba, Senegal’e yapmayı planlıyoruz. Vize için gerekli olan evrakları ve Senegal vize ücreti 2020 yılı fiyatlarını yazabilir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal vize reddi N.O. 04/06/20, 20:17
Merhaba, Senegal’e vize talebinde bulunduk fakat vizemiz ret edildi. Neden vize vermediklerini söylemediler. Senegal vize reddi için itiraz edebilir miyiz? Yoksa yeniden vize başvurusu yapabilir miyiz? Vize almadan kapıda vize alma imkânı var mı? Kapıda vize alabilirsek istenen evrakları kime teslim ediyoruz? Bir daha ret almak istemiyoruz bu yüzden siz bizim yerimize vize başvurusunda bulunabiliyor musunuz? Yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal Vizesi için Gerekli Evraklar D. Sınakçı 03/06/20, 14:24
Merhaba, Senegal’de bulunan firmaya anlaşma yapmak için Senegal’e gitmeyi planlıyoruz. Senegal vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Senegal’e giriş yaparken kapıda vize alabilir miyiz? Şirket müdürümüz Yeşil pasaportu var. Yine de vize alması gerekli mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal vizesi B. Dalkıran 23/05/20, 16:57
Merhaba, İstanbul’da ikamet ediyorum. Senegal’e seyahat yapmak istiyorum. Daha önce hiç Senegal’e gitmedim başvuru için konsolosluğa gitmem gerekiyor mu ve gitmem gerekiyorsa nereden başvuru yapacağım? Senegal vizesi için gerekli belgeler ve detaylar hakkında bilgi verir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal Vize Randevu B. Sever 16/06/20, 14:46
Merhaba, Senegal’de bulunan firma ile anlaşma yapmak için şirketimizin sahibi ve şirketimizin genel müdür seyahat edecektir. Şirket sahibimizin yeşil pasaportu var. Bu nedenle vize alması gerekli mi? Genel müdürümüz için Senegal vize işlemleri için tüm evraklarımız hazır. Senegal vize randevu işlemleri için yardımcı oluyor musunuz? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal vize işlemleri C.K. 16/06/20, 14:33
Merhaba, Senegal’e piyasa araştırması için gitmek istiyorum. Yeşil pasaport sahibiyim, Senegal’e vizesiz gidebilir miyim? Eğer vize almam gerekli ise, Senegal vize işlemleri için ne yapmam gerekli? Senegal’e gidince de vize alabileceğim söylendi. Senegal’e gittiğimde gümrükte problem yaşar mıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal öğrenci vizesi B. Ersoy 04/06/20, 21:37
Merhaba, Senegal’de bulunan uluslararası bir üniversiteye yaptığım başvuru kabul edildi. Yeşil pasaportum olduğundan dolayı vize almadan gidip, eğitim alabilir miyim? Vize almam gerekli ise Senegal öğrenci vizesi alabilmek için ne yapmalıyım? Hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Vize işleminde nelere dikkat etmeliyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal çalışma vizesi G.Demir 04/06/20, 20:56
Merhaba, uluslararası bir firmanın Senegal ofisinde çalışmak için teklif aldım. Senegal çalışma vizesi için ne yapmalıyım? Ayrıca eşimden dolayı Yeşil pasaportum var, direk vize almadan gidip çalışma vizemi oradan alabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal ticari vize S. Uçar 03/06/20, 15:11
Merhaba, Senegal’de bulunan firmaya makine montajı için şirket elemanlarımızı göndermek istiyoruz. Şirket ortağımızda seyahat edecektir. Kendisinin yeşil pasaportu var. Vize alması gerekli mi? Senegal ticari vize için, Senegal firmasından alınacak ticari davetiye ve getirmemiz gereken evraklar nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal turist vizesi 2020 A. Nalcı 23/05/20, 18:36
Merhaba, Edirne’de ikamet etmekteyim. Senegal’e sonbaharda turistik olarak gitmek istiyorum. Benim adıma siz başvuru yapabilir misiniz? Senegal turist vizesi 2020 yılı için ne evrak getirmem gerekli? Uçak biletimi ve otel ödemesini yapmak zorunda mıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal vizesi kaç günde çıkar İ. Keklik 16/06/20, 14:54
Merhaba, Önümüzdeki hafta bir organizasyon için Senegal’e seyahat etmemiz gereklidir. Senegal vizesi kaç günde çıkar? Acil veya ekspres vize başvurusu yapılabilir mi?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal Ticari Vize Dilekçe Örneği A. Dağcı 16/06/20, 14:08
Merhaba, Senegal’de ki firmaya sözleşme yapmak için şirketimiz ortağı seyahat edecektir. Senegal firmasından davet mektubumuz geldi. Senegal vize talebi için hazırlanması gereken evrak listesini gönderebilir misiniz? Ayrıca Senegal ticari vize dilekçe örneği için yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Senegal vizesi ret itirazı E. Çetintürk 04/06/20, 21:15
Merhaba, Senegal’e makine kurulumu için elemanlarımızı göndermek için vize başvurusunda bulunduk. İstenilen evrakları vermemize rağmen vize vermediler ve bir açıklama yapmadılar. Senegal vizesi ret itirazı için ne yapabiliriz? Evrakları sunarak yeniden vize başvurusunda bulunabilir miyiz?
Cevabı Görüntüle