Senegal Vizesi

Vize Merkezi Senegal vize departmanı, göçmenlik ve göçmen olmayan tüm Senegal vize türlerinde yani Senegal vize işlemleri için danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Senegal Vizesi

Senegal Vizesi

Senegal'e Gitmek İçin Vize Almak Gerekli Midir?

Senegal'e gitmek için vize almak kimi pasaport sahipleri için zorunludur. Senegal Devleti son yıllarda artan turizm ve ticaret hacmiyle birlikte ülkeye girişleri kontrol altına alabilmek adına ülkeye giriş uygulamalarını da hayli sıkı tutmaktadır. Türkiye Cumhuriyet’i vatandaşlarından aşağıda belirtilen pasaport sahipleri için Senegal vizesi almak şarttır.

Senegal'e gitmek için vize almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Umuma Mahsus pasaport, Hususi Pasaport ve Hizmet pasaportu sahipleri ülkeye girişler için vize uygulamasına tabi tutulmaktadırlar. Bu pasaportlar dışında Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Senegal vizesi almalarına, ülkeye yapacakları 180 günlük süre içerisinde 90 günü aşmayacak olan seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Bununla birlikte Senegal kapıda vize uygulamasına da başlamıştır ancak birtakım aksaklıklara mahal vermemek adına vize ve pasaportunuzun önceden hazırlanmış olması tarafımızca tavsiye edilmektedir.
Senegal’ e gitmek için vize almak isteyen vatandaşlar profesyonel Senegal vize danışmanlarımız ile irtibata geçerek vize için gerekli evrakları öğrenebilir, vizelerini sorunsuz ve hızlıca alabilmek için başvuruda bulunabilirler.

Senegal Vize Merkezi

Senegal Vize Merkezi, Senegal vizesi işlemleri için profesyonel vize danışmanlık ekibiyle vize danışmanlığı hizmeti vermektedir. Vize Merkezi’nin Senegal departmanı, Senegal vizesi hakkında ön bilgilendirme, vize türünüzün belirlenmesi, vize başvurunuzun yapılması ve başarılı bir şekilde sonuca ulaştırılması noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Senegal Konsolosluğu vize sonuçlandırma yetkisine sahip tek resmi kuruluştur. Ancak Vize Merkezi, Senegal Konsolosluğu’nun vize işlem ve takip yapma noktasında yetkilendirdiği bir kuruluştur. Senegal Vize Merkezi olarak vize alım, ret alma durumunuzu olumluya çevirmek için eksik evrak konusunda yönlendirme gibi birçok konuda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Senegal Vize Merkezi’ne Senegal vizesi ile alakalı tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
Senegal Vize Merkeziolarak seyahat planı, vize evrakları, aşı ve diğer prosedürler ile ülkeye giriş sırasında uygulanan prosedürler hakkında detaylı ve güncel bilgiler sunmaktayız. Seyahatinizden önce Vize Merkezi’nin uzman danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Senegal Vizesi Nasıl Alınır?

Senegal vizesi nasıl alınır sorusu son dönemlerde ticari ve turistik olarak hayli talep edilen Senegal’e ziyaret etmek isteyen birçok kişi için merak konusudur. Senegal vizesi, Umuma Mahsus pasaport, Hususi pasaport ile Hizmet pasaportuna sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için ülkeye girişlerde mecburidir. Bununla birlikte diplomatik pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmama kaidesiyle Senegal’ e yapacakları seyahatlerde vize uygulamasından muaf tutulmaktadırlar.

Senegal vizesi nasıl alınır sorusunun cevabı; gerekli olan evrakların hazırlanması, başvuru formunun eksiksiz doldurulması, vize harç ücretinin yatırılması ile bunun sliplerinin evraklar arasına konulması ve teslimi şeklinde ilerleyen bir süreci kapsamaktadır şeklindedir. Senegal vizesi alarak Senegal’e seyahat etmek isteyen vatandaşların, vize başvuru prosedürü dışında unutmaması gereken diğer bir detay da ülke girişlerinde yapılmakta olan vize ve sorgu uygulamasıdır. Ayrıca Senegal’e yapılacak olan seyahatlerden önce bir takım aşı ve sağlık kontrolü ile önlem aşamasından da geçmek gerekmektedir.

Ülkeye girişlerde vize uygulaması yapan görevlilerin bir diğer dikkat ettikleri husus ise; vize almış olsanız dahi pasaportunuzun güncel ve yıpranmamış olmasıdır. Aksi durumda sınır kapısından geri çevrilme durumu ile karşı karşıya gelebilmektesiniz. Senegal vizesi nasıl alınır gibi süreç ile alakalı sorularınız için ya da vize başvuru sürecinizi sizin adınıza yürütmemizi istiyorsanız Senegal vize uzmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Senegal Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2024

Senegal vizesi için gerekli evraklar 2024listesi sitemizde güncellenmiş olup, Vize Merkezi danışmanlarımız bu konuda ve vize başvuru sürecinde sizlere profesyonel Senegal vize danışmanlarıyla hizmet vermektedir. Senegal’e seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Umuma Mahsus, Hususi ve Hizmet pasaportu sahipleri vize uygulamasına tabi tutulmaktadırlar. Senegal’e girişlerde vizeniz olmak zorundadır. Senegal vizesi için gerekli evraklar aşağıdaki şekildedir:

 • Pasaport: Vize başvurusunda bulunduğunuz pasaportunuzun yeni, güncel ve yıpranmamış olması hem vize alırken hem de ülke girişinde yapılacak olan kontrollerde önemlidir. Ayrıca planlanan seyahat tarihinizin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Çalışan vizesi başvurusunda bulunuyor iseniz; başvuru yaparken sunduğunuz pasaportun 10 yıldan eski olmaması gerekmektedir. Varsa eski pasaportunuzun da Senegal vizesi için gerekli evraklarıyla birlikte sunulması önemlidir.
 • Kimlik: Türkiye Cumhuriyeti kimliğinizin arkalı önlü fotokopisinden ikişer nüsha
 • Senegal vize başvuru formu: Başvuru formu, seyahat planınızla uyumlu, gerçeği yansıtan beyanlar ile doldurulmuş olmalıdır.
 • Çalışan vizesine başvuruyor iseniz; mevcutta bağlı bulunduğunuz iş yerinden faaliyet belgesi ile SGK dökümü, işyerinin ticaret sicil dökümü ve Senegal’de beraber çalışacak olduğunuz iş yerinden davet mektubu.
 • Biyometrik fotoğraf: Son 6 ay içerisinde çekilmiş olan güncel arka fonu beyaz olan biyometrik fotoğraf
 • Senegal’e turistik amaçla gidip turistik vize başvurusunda bulunacaklar için: Seyahat planınız süresince konaklayacağınız yerler, rezervasyon bilgileri ile iletişim bilgileriniz.
 • Banka hesap hareketleri: En az 35.000 TL bakiyeli hesabın dökümü.
 • Uçak bilet rezervasyon çıktıları
 • Tapu ya da araç sahipliği durumunda bunların varlığına dair belge.
 • Vize başvuru dilekçesi: Dilekçenin doldurulması konusunda, diğer konularda olduğu gibi profesyonel vize danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.
 • Seyahat sağlık poliçesi.
 • Var ise davet mektubu.

Bunların yanında başvurulmakta olan vize kategorisinin farklılaşması ile konsolosluk görevlilerinin gerekli gördüğü durumlarda ek evrak isteme haklarının olduğu da unutulmamalıdır.

Senegal Vize Türleri

Senegal vize türleri, Senegal’e yapacak olduğunuz seyahatin mahiyetine göre değişiklik göstermektedir. Senegal’e yapılacak ziyaretlerin içeriğine göre vizeleri kategorize ederek konsolosluk hem denetim hem de ziyaretçilerin amaçları doğrultusunda hızlı ve güvenilir hizmet almasını amaçlamaktadır. Aynı zamanda farklılaşan vize türlerinin gerekli evrakları da kendi sınıflarında farklılaşarak başvuru sahiplerine zamandan tasarruf sağlamaktadır.Senegal Vize Türleri bu doğrultuda:

Senegal turistik vize, Senegal çalışma vizesi, Senegal eğitim vizesi, Senegal ticari vize, Senegal ziyaretçi vizesi olarak ayrılmaktadır.
Senegal vize için gerekli evraklar her kategoride vize türü için ortak olsa da, her vize kendi içerisinde ekstra evrak sunmayı gerektirebilmektedir. Turistik vize evrakları için otel ve uçak rezervasyonları ile seyahat rotası planı ve banka hesap dökümünde en az 5000 TL tutarın varlığının dökümleri istenmektedir.

Senegal çalışma vizesi için, çalışılacak olan kurum ya da kuruluş tarafından gönderilecek olan davetiye mektubu ve sözleşme ile SGK döküm ve mevcutta çalışılan iş yerinden onaylı belge istenmektedir. Ayrıca Türkiye’de bulunan iş yerinin ticari sicil kaydı ile imza sirküleri ve ticari gazete dökümleri gerekecektir.Senegal eğitim vizesi için, eğitim alınacak olan kurumdan kabul mektubu ve davetiye, konaklanacak yer rezervasyon ya da sözleşmesi ile eğitim ve yaşam masraflarının karşılanacağı banka hesap bilgi ve dökümleri gerekmektedir. Eğitim masrafları bir sponsor tarafından karşılanacak ise, sponsorluk sözleşmesi ya da taahhüdü ile sponsor banka bilgileri gerekmektedir.

Ziyaretçi vizesi için ise ekstra olarak ziyaret edilecek kişiden davetiye mektubu, konaklanacak yerin uygunluğu ya da rezervasyonu gibi ekstra bilgiler talep edilecektir.Senegal vize türlerine göre kendi içerisinde farklılaşan prosedürler ve gerekli evrak listesinin en doğru ve güncel haline uzman Senegal vize danışmanlarımızdan ulaşabilirsiniz. Senegal vize türlerinden seyahat planınıza uygun olan vize türü belirlenerek başvurunuz en hızlı sorunuz bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Senegal Vize Randevusu 2024

Senegal vize randevusu 2024yılı içerisinde güncellenmiş olan vize evraklarını teslim açısından önemlidir. Senegal vizesi başvurusu, seyahat planına göre gerekli olan evrakların tamamlanması vize harç bedelinin yatırılması ile evrak teslimi şeklinde ilerleyen bir süreçtir.
Senegal vize randevusu, şahsen başvuru ve evrak teslimi yapmanız gereken ya da yetkilendirilmiş Vize Merkezlerine başvurarak gerçekleştirebileceğiniz prosedürler için, konsolosluğun belirlediği gün ve saatleri ifade etmektedir. Bu, gün ve saatler içerisinde evrak teslimi, başvuru formu ve dilekçeler sunulabilmektedir.Senegal konsolosluğu, Türkiye Cumhuriyeti ile Senegal Devleti’nin resmî tatil günleri hariç olmak üzere yasal çalışma gün ve saatlerinde başvuruları kabul etmektedir.

Resmî tatil günlerinden birine denk gelip, vize başvuru sürecinizin uzamaması amacıyla bu süreleri önceden gözetip planlama yapmanız sizin için iyi olacaktır. Tüm bu süreçler ve gerekli evrakların hazırlanma aşaması ile başvuru takibiniz, Senegal vize randevusu için Senegal konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olan Vize Merkezi’ne başvurabilirsiniz.

Senegal Vize Başvurusu 2024

Senegal vize başvurusu 2024yılı güncellenmiş evrak listesi doğrultusunda Senegal’e seyahat etmek isteyen vatandaşlara Senegal Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş bulunan Vize Merkezi uzman Senegal Vize danışmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Senegal vize başvurusu, belirlenecek olan seyahatinize uygun vize türünün gerekli evrakları ile konsolosluk harç bedelinin ödenmesi ve randevu alınması ile şahsen ya da yetkilendirilmiş acente ya da vize merkezleri aracılığı ile yapılabilmektedir. Vize başvuru sürecinizin sekteye uğramadan sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için uzman kadromuza danışabilir, başvuru tarih ve koşulları için bilgi alabilirsiniz.

Senegal vize başvurusunda bulunurken pasaportunuzun güncel, seyahat planınızdan sonraki 6 ay için geçerli olması gerektiğini unutmayınız. Tarafımızca sizlere iletilecek olan evrak listesinin eksiksiz ve 2 nüsha halinde sunulması da önemlidir. Vize başvuru formunda beyan edeceğiniz bilgilerin doğruluğu, uluslararası resmi hareketlilik kurallarına göre önem arz etmekte olup, yanlış ya da eksik beyanların cezai yaptırımları olacağını da hatırlatmak isteriz. Senegal vize başvurusundan önce Senegal’e seyahat etmek isteyen kişilerin yaptırmak zorunda olduğu aşıların yapılmış olması bir zorunluluktur.

Senegal vize başvurunuz ve diğer konularda bilgi almak için uzmanlarımız ile irtibata geçebilir,randevu ve bilgi alabilirsiniz.

Senegal Vize Başvuru Formu 2024

Senegal vize başvuru formu, vize başvuru talebinizi ve ülkeye yapmak istediğiniz seyahatin mahiyetini anlatan belgedir. Ayrıca bu belge sizin resmi dayanaklarınız, kişisel bilgileriniz ile ülkeye seyahat ederken yaptığınız taahhütlerin dayanağı konumundadır. Dolayısıyla Senegal vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru beyanlar ile doldurulması resmi bir evrak üzerinde işlem yapıldığı unutulmadan doldurulmak zorundadır. Senegal vize başvuru formunu, Senegal’e seyahat niyetiniz ile örtüşen vize kategorisinin gerektirdiği evrakları tamamlayarak, konsolosluğa sunmanız gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki eksik beyan, eksik evrak ya da yanlış beyanlarda bulunulması durumunda vize başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Senegal vize başvuru formu ile gerekli evrakların eksiksiz olmasına rağmen vizeniz için sunduğunuz pasaportun yıpranmış, eski olması ve güncel olmaması durumunda başvurunuz kabul edilmeyip işleme alınmayacaktır. Ayrıca konsolosluk harç ücreti yatırılmış olsa dahi, banka dekontu ya da sliplerin örnek nüshaları sunulmaz ise yine vize başvuru talebiniz reddedilerek işleme alınmayacaktır. Senegal vize başvuru formu 2024‘ye ve gerekli evraklar listesine [email protected] adresine mail atarak ulaşabilir, uzman Senegal vize danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Senegal Vize Reddi

Senegal vize reddi, seyahat planınıza göre başvurusunda bulunmak zorunda olduğunuz vize türünün gerekli evraklarının sunulmaması ya da eksik sunulması sonucu gerçekleşebilecek bir durumdur. Ayrıca başvuruda bulunurken sunduğunuz pasaportun güncel olmaması ya da yıpranmış olması da Senegal vize reddi için yeterli bir sebeptir.Senegal Devleti, son zamanlarda artan ticaret hacmi ve genişleyen turizm ağı neticesinde fazlaca turist ve iş insanını çeken bir ülke konumuna gelmiştir. Bu bağlamda vize prosedürleri ve ülkeye giriş çıkışlar da titizlikle yürütülmektedir.

Senegal’e seyahat etme niyetinizin, ülkede ne kadar süre kalacağınız ile nerede konaklayacağınız, ne zaman ayrılacağınız gibi detaylar konsolosluk görevlileri için önemli doneler oluşturmaktadır. Turistik vize başvurusunda gideceğiniz noktalar, konaklayacağınız otel ya da benzeri yerlerin rezervasyonları, seyahat planı, dönüş tarihlerinizin belirli olması da önemli detaylar arasındadır.

Çalışma ya da iş ziyareti için gitme durumlarında ise yine, çalışılacak olan kurum ya da kuruluştan davetiye mektubu, teminat mektubu ya da iş akdi istenecektir. Bu belgelerin eksikliği durumunda da vize başvurunuzun reddedilmesi muhtemeldir. Senegal vize reddi gibi durumlarla karşılaşmamak, vize başvuru sürecinizi sorunsuz bir şekilde ilerletmek için uzman vize danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, vizenizi en hızlı ve sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Senegal Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Senegal vize işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlara değinmeden önce Senegal kapıda vize uygulamasından bahsetmek gerekmektedir. Senegal kapıda vize uygulamasına geçmiş olmasına rağmen, seyahat planınız ve size gerekli olacak evrakları tamamlayabilmek açısından vize prosedürlerinin önceden tamamlanmasını önermekteyiz. Gerekli vize türü evraklarının hazırlanması o an için mümkün olmayacağından bu daha doğru bir yöntem olacaktır.

Senegal ülkeye girişleri kontrol altına almak için ziyaretçilerin seyahat planları doğrultusunda farklı vize kategorileri ile vatandaşların vize süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.Öncelikle dikkat edilmesi gereken pasaportunuzun yıpranmamış ve güncel olmasıdır. Planlanan seyahatinizin bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği olan güncel bir pasaport ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda vize başvurunuz reddedilebilir ya da sınır kapısından geri döndürülebilirsiniz.

Senegal ziyaretleri öncesinde ziyaretçilerin yaptırması gereken birçok sağlık tarama ve aşı uygulaması bulunmaktadır. Aşı listesi ve vize gerekli evraklar listesine uzman Senegal vize danışmanlarımızdan ulaşabilirsiniz. Bunun için bizlere telefon ileya da [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunmadan önce seyahat planınızı belgeleyen evrakları sunmak da vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından tavsiye edilmektedir. Otel rezervasyonları, uçak gidiş dönüş bilet rezervasyonu bu anlamda olumlu olacaktır. Senegal vize işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan diğeri de konsolosluk harcını ödemiş olsanız dahi sliplerini muhakkak başvuru dosyanıza koymanız gerektiğidir.
Senegal vize işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar ve vize danışmanlığı almak için [email protected] adresine mail atarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

Senegal Kapıda Vize Uygulaması

Geçtiğimiz yıllarla birlikte Senegal Kapıda Vize Uygulamasına başlanmıştır. Ancak kapıda vize uygulaması bazı sorunları beraberinde getirebilmektedir. Kapıda vize uygulamasında vize için gerekli ücreti yanınızda bulundurmalısınız. Ayrıca vize işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmamanız vize almanızı zorlaştıracaktır.

Vize için gerekli olan evrakları yanınızda bulundurmalı ve eksiksiz bir şekilde sınır görevlisine teslim etmelisiniz.Bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda sınır kapısında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için Senegal vizenizi Türkiye’den ayrılmadan önce almış olmanızı öneriyoruz.

Senegal Vize Ücreti 2024

Senegal vize ücreti 2024yılında Senegal Devleti’nin belirlemiş olduğu kurallar doğrultusunda, Senegal’e seyahat etmek isteyen kişinin ziyaret nedenine göre değişiklik göstermektedir. Seyahat planı, ülkede kalınacak olan süre, ülkeye giriş amacının belirlediği vize türüne göre ücretlendirme değişebilmektedir.

Senegal vize ücreti ayrıca başvuru türü, giriş çıkış sayısı ve öncelikli sonuçlandırılma gibi durumlara göre de değişiklik gösterebilmektedir. Başvuru öncesinde doldurmak zorunda olduğunuz Senegal başvuru formu sayesinde belirlenecek olan vize türünüz doğrultusunda başvuru ücreti belirlenmektedir.

Senegal vize ücreti ve diğer konular vize işlemleri konusunda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Senegal vize ücreti ve gerekli evrak listesi gibi detayları öğrenmek, vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirmemiz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Senegal vize başvuru ücretini öğrenmek için; iletişim bölümünde yer alan bilgilerden bizlere ulaşabilir ya da [email protected] ‘ye mail atarak sorularınızı cevaplandırabilirsiniz.

Senegal Vizesi Kaç GündeSonuçlanır?

Senegal vize başvuru evraklarınız konsolosluğa iletildikten sonra değerlendirme sürecine geçilmektedir. Bu süre ise 5-10 iş günü arasında değişim gösterebilmektedir. Ancak bu süre bazı etkenlerle birlikte uzayabilmektedir. Konsoloslukta yaşanabilecek herhangi bir yoğunluk ya da başvuru döneminizde yaşanabilecek olan resmi tatiller bu sürecin daha geç tamamlanmasına neden olabilmektedir.

Yaşanabilecek herhangi bir yoğunluk sonucunda vize sonucunuz Senegal ziyaret tarihinize yetişmeyebilir. Bunun gibi sorunların önüne geçmek için vize başvurularınızı olabilecek en erken tarihte tamamlamanızı öneriyoruz. Vize Merkezi aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde Senegal vize başvurularınızı gerçekleştirebileceğinizi unutmayınız.

Senegal’e Giriş Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Senegal vizenizi aldıktan sonra giriş gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Vize onayı almak, ülkeye dilediğiniz gibi giriş yapabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Sınır polisi herhangi bir sorun belirlediği takdirde ülkeye girişinizi onaylamayabilir. Bu nedenle giriş gerçekleştirirken gidiş-dönüş biletinizi ve konaklama yapacağınız yere ait rezervasyon bilgilerinizi yanınızda bulundurmanızı öneririz. Ayrıca pasaportunuzun güncel ve yıpranmamış olduğundan emin olmalısınız.

Senegal’e giriş gerçekleştirebilmek için Sarıhumma aşısını yaptırmış olmanız zorunludur. Ülkeye giriş yapmadan 10 gün önce bu aşıyı yaptırmalı ve bu aşıyı yaptırdığınıza dair aşı kartınızı giriş esnasında yanınızda bulundurmalısınız. Sağlığınız için almanız gereken önlemler için tarafımıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz, sayfamızda Senegal vizesi hakkında gerekli bilgileri sizlere iletmeye çalıştık. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak, danışmanlarımızla birebir görüşmek ve sorularınıza yanıt alabilmek için Vize Merkezi uzman danışmanlarımıza telefon ile ulaşabilirayrıca [email protected] adresinden bizlere e-posta gönderebilirsiniz.

Keyifli yolculuklar dileriz.

Senegal Evrak Listesi

Senegal ile ilgili sizden gelen sorular

37 sorudan en popüler 5 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Senegal Türk Vatandaşlarına Vize İstiyor Mu
  D.T., 22 Kas 2021, 11:51

  Merhaba, Senegal’e gitmek istiyorum ancak nasıl gidileceği hakkında bilgi sahibi değilim. Senegal Türk vatandaşlarına vize istiyor mu? Vize için başvuru şartları nelerdir ve süreç nasıl ilerler bilgilendirmenizi rica edeceğim. Sizin Senegal için hizmetiniz var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Senegal vizesi Trabzon
  R. Kaya, 17 Haz 2020, 14:12

  Merhaba, Senegal’de bulunan bir üniversiteye lisans için kabul edildim. Üniversiteden almam gereken belgeler nelerdir? Bu belgeler orijinal mi olmalı? Mail olarak göndermeleri yeterli olur mu? Bir de Trabzon’da ikamet ediyorum. Senegal vizesi Trabzon ’dan başvuru yapabilir miyim? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Senegal vizesi Gaziantep
  M. Çakır, 17 Haz 2020, 13:55

  Merhaba, Senegal’e çalışmaya gideceğim. Yapılacak işlemler nelerdir? Senegal vizesi Gaziantep ’te ki başvuru merkezlerinden yapılabilir mi? Senegal’den gelmesi gereken evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Senegal vizesi Antalya
  E. Günal, 17 Haz 2020, 12:42

  Merhaba, arkadaşımla birlikte turistik olarak Senegal’e seyahat etmeyi planlıyoruz. Arkadaşım devlet memuru ve yeşil pasaportu var. Arkadaşımın vize almasına gerek yoktur diye tahmin ediyorum. Ben de Antalya’da ikamet ediyorum. Senegal vizesi Antalya ’da olan başvuru merkezlerinden yapabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Senegal vizesi Diyarbakır
  E. Falay, 17 Haz 2020, 12:31

  Merhaba, Senegal’de bulunan bir firmadan çalışmak için teklif aldım. Senegal’de çalışmaya gitmek için neler yapmalıyım? Diyarbakır’da ikamet ediyorum. Bu nedenle Senegal vizesi Diyarbakır ’dan veya daha yakın bir bölgeden yapılabilir mi?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Senegal için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp