Evlilikten Dolayı

Evlilikten dolayı Senegal vatandaşlığı elde etmek isteyen vatandaşların Senegal vatandaşlık yasa ve koşullarını detaylı bir şekilde irdelemelidirler. Batı Afrika ülkeleri içinde hayli gözde ülkelerden olan Senegal’de birden fazla vatandaşlık yasası bulunmaktadır. Senegal yasalarına göre yabancıların, evlilik yolu ile vatandaşlık hakkı elde etmeleri mümkündür. Bu hak vesilesiyle son zamanlarda evlilik yolu ile Senegal vatandaşlığına geçme talebi hayli arttığı için Senegal Devleti, sahte evliliklerin önüne geçmek adına belirli kısıtlama ve düzenlemeler getirmiştir. 

Evlilikten dolayı vatandaşlık elde etmek isteyen yabancılardan öncelikle istenen, yapılan evliliğin belli bir süre devam ettirilmesidir. Evlilik yoluyla Senegal vatandaşlığına geçmek isteyen kişilerin, evlendikten sonra Senegal vize ve vatandaşlık ofisine gelerek başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru formunda beyan edilen bilgilerin doğruluğu ve eksizsiz oluşu hayati öneme sahiptir. Kişinin hakkında genel kanı oluşturulmasına yardımcı olan form aynı zamanda vatandaşlık için uygunluğun da temel ölçütüdür.

Vatandaşlık başvuru ayları bulabileceğinden bu yolla vize almak ve başvuruda bulunmak için en doğru ve eksiksiz bilgilere ulaşmak için uzman vize danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Evlilikten dolayı Senegal vatandaşlığı başvurusunda bulunmak ve vize başvuru yapmanız noktasında sizleri en doğru bilgiyi sunup, hızlı sonuç almanız için bizlere mail ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Senegal Evlilik yolu ile vatandaşlık

Yükleniyor...