Cibuti Vizesi Ücretleri

Cibuti Vizesi Ücretleri

Cibuti turistik ve ticari vize ücreti başvuru tipine göre değişkenlik göstermektedir. Cibuti vizesine şahsen başvuruda bulunacak kişilerin, Cibuti Ankara Büyükelçiliği resmi sitesinde yer alan online vize başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. Kişiler formdaki bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde doldurmakla yükümlüdür. Talep edilen tüm evraklar tam olsa da, bazen Büyükelçilik tarafından başvuruda bulunan kişilerden ek evraklar talep edebilmektedir. Cibuti Vizesi hakkında daha detaylı bilgi için +90 (212) 970 05 17 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya [email protected] e-mail adresimiz üzerinden talep ve sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz.

Cibuti Vize Ücreti 2024

Vize başvuruları, müracaat eden kişinin tercihine göre 1 aylık tek girişli ya da 6 aylık çok girişli olarak talep edilebilmektedir. Vize ücreti başvuru tipinize göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda Cibuti vizesi başvuru ücretlerini bulabilirsiniz. (Konsolosluk harç ücreti ve Vize Merkezi Danışmanlık ücretini kapsamaktadır.)

90 gün ve altı tek girişli 150 Dolar-

180 gün ve üzeri tek girişli 240 Dolar-

Cibuti E-Vize

Cibuti ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Cibuti vizesi kaç para 2021
  Ç.T., 17 Haz 2021, 18:11

  Selamlar, Cibuti vizesine başvuruda bulunmak istiyorum. İşlemler sırasında gün içerisinde yeteri kadar vakte sahip olamadığım için sizden destek almak istiyorum. Cibuti vizesi kaç para 2021 yılı için güncel tutar nedir acaba? Başvurunun kolay bir şekilde yapılabilmesi için sizin önerdiğiniz bir yol var mı? Yüz yüze görüşüp işlemleri başlatmak daha mı mantıklı yoksa buradan yardımcı oluyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cibuti vize fiyatları 2021
  D.Erbil, 16 Haz 2021, 21:58

  Merhaba Vize Merkezi, Cibuti’ye yapacağım seyahat için bordo pasaport sahibi olarak vize başvurusunda bulunmam gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa Cibuti vize fiyatları 2021 yılı için nedir ve bu işlemlerde hangi evraklar talep edilen öğrenmek istiyorum. Kurumunuzdan yardım almayı düşünüyorum bu durumda sizinle ne zaman görüşme yapmam gerekir ve bu süreçte şahsen bulunmak zorunda mıyım? İyi çalışmalar dilerim herkese.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Cibuti vize ücreti 2021
  T.Uraz, 16 Haz 2021, 15:44

  İyi çalışmalar, Cibuti’ye vize başvurusunda bulunmak için sizden danışmanlık desteği almayı planlıyorum. Kendi başıma süreci yönetirsem hatalı bir şeyler yapmaktan ve başvurumun reddedilmesinden korkuyorum. Gereken evraklar ve Cibuti vize ücreti 2021 yılı güncel bilgilerini bana aktarabilir misiniz lütfen? Ya da bunlar için doğrudan sizinle iletişime geçmek daha mı doğru olur? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Cibuti için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp