Çanakkale

Telefon

+90 (212) 963 50 85

Cibuti Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Cibuti Vize Merkezi olarak sizler için düzenlemiş olduğumuz Cibuti Elektronik Vize sayfasına hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Cibuti vize başvuru türlerine, vize başvurusu için gerekli evrak listelerine, başvuru süreçlerine ve vize ücretlerine erişim sağlayabileceksiniz.

Çanakkale Cibuti Vize Merkezi şubemiz ile Çanakkale ili başta olmak üzere çevre ilçelerimiz olan Gelibolu, Ayvacık, Bayramiç, Lapseki, Ezine, Gökçeada, Biga, Çan, Eceabat, Bozcaada, Yenice ve çevre illerimiz olan Tekirdağ, Balıkesir, Edirne, İzmir, Bursa da dahil olmak üzere Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Cibuti Elektronik Vize başvurularınız için sonuç odaklı bir başvuru hizmeti vermekteyiz.

Çanakkale Cibuti Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek, başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek adına +90 (212) 963 50 85 numaralı telefonu tuşlayarak ofisimize ulaşabilir ya da [email protected] adresimize e-posta gönderebilir ve uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz. 

Ayrıca; Afganistan, Arnavutluk, Cezayir, Andorra, Angola, Arjantin, Ermenistan, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bulgaristan, Kanada, Amerika, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Cibuti Elektronik Vize başvuru sistemine kayıtlı olan bütün dünya ülkeleri vatandaşları için Çanakkale Cibuti Vize Merkezi olarak hizmet sunmaktayız.

Cibuti Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Cibuti Cumhuriyetine seyahat edecek olan Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız 90 günden az sürecek seyahatlerinde vizeden muaf tutulmaktadır.

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ise Cibuti seyahatleri öncesinde vize alma zorunlulukları bulunmaktadır.

Ülkemizde, Cibuti Cumhuriyetine ait olan dış temsilcilikler aşağıda listelenmiştir. İlgili başlığa tıklayarak konsolosluk hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri bulunmamaktadır. Cibuti vize başvurularında değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca Cibuti Ankara Büyükelçiliği’nde bulunmaktadır.

Cibuti Vize Türleri Nelerdir? - Çanakkale

Cibuti’ye gerçekleştirecek olduğunuz seyahatinizin gerekçesi başvuru yapmanız gerek vize türünü belirlemektedir. Vize türleri kendi içlerinde farklı evrak gereksinimleri bulunmaktadır bu nedenle seyahat gerekçenizi doğru bir şekilde belirlemeli ve gerekli evrakları doğru bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.

Cibuti Vize türleri aşağıda listelenmiştir ilgili başlığa tıklayarak gerekli evrakların listelerine ve vize türü hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen vize türleri içerisinden seyahat gerekçesine uygun olan başlığın hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da uygun vize türünün bu seçenekler içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer Çanakkale Cibuti Vize Merkezinde hizmet vermekte olan vize uzmanlarımızı +90 (212) 963 50 85 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek rehberlik talebinde bulunabilirsiniz.

Cibuti Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Cibuti vize başvurularını yalnızca Cibuti Ankara Büyükelçiliği sonuçlandırmaktadır. Ülkemizde bulunan diğer Cibuti dış temsilcilikleri vize başvurularında herhangi bir diplomatik yetkiye sahip değillerdir. Cibuti Vize başvurularını hiçbir zahmete girmeden kurumumuz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Çanakkale Cibuti Vize Merkezi şubesi aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilmek için ofisimize yalnızca pasaportunuzun 2. sayfasının renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını ve biometrik fotoğrafınızın aynı şekilde renkli ve net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı ya da taratılmış görüntüsünü iletmeniz yeterli olacaktır.

Cibuti Ankara Büyükelçiliği tarafından akredite edilmiş olan Çanakkale şubemize evrakları göndermeniz ardından başvuru ücretini ödemeniz halinde uzmanlarımız gerekli evrakları doldurup Cibuti Vize başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

Süreç hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirecek ve vizenizin onaylanması sonrasında sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Cibuti Vize Ücreti - Çanakkale

Vize başvuru ücretleri, başvuru yapılacak vize türüne, vize süresine ve giriş - çıkış sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Seyahat gerekçenize ve seyahat sürenize göre başvurusu yapılmış olan Cibuti Elektronik Vize başvuru ücreti hakkında detaylı bilgi alabilmek için uzmanlarımız +90 (212) 963 50 85 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Cibuti Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Çanakkale

Cibuti Cumhuriyetine gerçekleştirecek olduğunuz vizenizin sonuçlanması genel olarak konsolosluk insiyatifindedir. Cibuti Elektronik Vize başvuruları genel olarak 2 ya da 3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreye cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri dahil değildir. 

Herhangi bir problem ya da aksaklıkla karşılaşmamak adına seyahat tarihinden en az 15 gün öncesinde bizlerle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz Cibuti Elektronik Vize sayfasını okudunuz. Yukarıda verilmiş olan bilgiler ışığında kafanıza takılan soruları sormak için iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Çanakkale Cibuti Vize Merkezi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Cibuti vize merkezi çanakkale

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp