Konya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 43 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

Litvanya Vize Merkezi, Konya

Litvanya Vize Merkezi Konya sayfamıza hoş geldiniz.

Konya ve çevre illerde ikamet eden T.C. vatandaşları ve Türkiye’de uzun süreli oturum izni olan yabancı vatandaşlar Litvanya vize işlemlerini Vize Merkezi Konya Şubesi aracılığı ile yapabilmektedirler.

Litvanya vize başvurularında bölge ayrımı vardır, bu nedenle ikamet ve çalışmakta olduğunuz yer bilgilerini Vize Merkezi temsilcilerimizle paylaşmanız size daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

Konya, Afyon, Denizli, Aydın, Isparta, Muğla illerinde ikamet edenler Litvanya vizesi işlemlerini Vize Merkezi Konya Şubesi aracılığında yapabileceklerdir.

Litvanya vize departmanı çağrı merkezini ücretsiz olarak  arayabilir veya konya@vizemerkezi.com mail adresi üzerinden vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Vize Merkezi Litvanya departmanı deneyimli vize danışmanlarıyla başvuru sahibinin durumuna özel vize çözümleri geliştirir. Litvanya Konya Vize Merkezi departmanı Litvanya Konsolosluğu'nun belirlediği Schengen vize şartları kapsamında Litvanya vizesi başvurusu yapılarak ihtiyaç duyulan vizenin alınmasında başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Litvanya vize başvuru sahipleri, karışık vize prosedürlerine dair bütün işlemleri Vize Merkezi aracılığı ile gerçekleştirerek vize işlemlerinde zaman kaybının önüne geçebilmektedirler.

Litvanya Vizesi Başvurusunu Konya Vize Merkezi'yle Yapmak için Aşağıdaki Adımları Takip Edin:

  1. Adım: Konya Vize Merkezi Litvanya bölümü çağrı merkezimizi arayarak durumunuza uygun gerekli evrak listesini e-mail olarak talep ediniz.
  2. Adım: Bilgilendirme e-mailinde belirtilen evraklarınızı hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz Litvanya vizesi için gerekli evrakları Konya şubemize kurye veya kargo ile veya şahsen ulaştırınız.
  4. Adım: Evraklarınız Konya şubemize ulaştıktan sonra Litvanya vize randevunuz hızla alınacak ve gerekli bildirim tarafınıza yapılacaktır.
  5. Adım: Size bildireceğimiz randevu saati ve tarihinde biyometrik verinizi beyan ediniz.

Vize sonucu Litvanya Konsolosluğu tarafından açıklandıktan sonra pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Litvanya Vize Merkezi Konya Şubesi Çalışma Saatleri

Litvanya vize işlemlerini Konya’dan başvuru yaparak gerçekleştirecek kişiler, şubemizi mesai saatleri içerisinde randevu almadan ziyaret edebilirler. Zaman sıkıntısı yaşayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizi arayarak randevu talep ederek ofisimize gelebilirler.

Vize Merkezi – Konya ofisimizi;

Pazartesi, Cuma: 08.30 / 18.30 saatleri arasında,

Cumartesi günü 10.00 / 14.00 saatleri arasında ziyaret edebilir Litvanya vize prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Almanya vizesi başvurularınız için ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu almanız zorunlu değildir.

Konya Litvanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Hakkında

Konya Litvanya vizesi için gerekli evraklar hakkında ön bilgilendirmeye Litvanya Vize İşlemleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Güncel evrak listesini almak ve eğer varsa durumunuza özel evraklar hakkında bilgi almak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Litvanya Vize Merkezi Konya temsilcilerimiz seyahat amacınıza ve mesleğinize uygun gerekli evrakları size bilgi e-maili olarak göndermektedirler. Evrak detayları ve Litvanya vize prosedürü hakkında detaylı bilgiyi Vize Merkezi Litvanya departmanımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Litvanya vizesi için gerekli evraklara ait detaylar seyahat amacı, seyahatin süresi gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Ayrıca evrakların orijinal veya fotokopi olarak ibrazı döneme bağlı olarak bazı güncellemeler söz konusu olabilir. Vize Merkezi vize dünyasındaki güncellemeleri takip ederek başvuru sahiplerini güncel konjonktüre uygun şekilde yönlendirmektedir.

Konsolosluk inisiyatifinde veya güncel koşullar çerçevesinde ek evrak talepleri ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi istisnai durumlar başvuru sahibine telefon ve e-mail yoluyla tarafımızdan hemen iletilmektedir.

Litvanya vizesi için gerekli evrakların güncel olmasına dikkat ediniz. Seyahat tarihinize bağlı olarak randevu tarihinden 1 ay öncesine ait evraklarla yapılan başvurularda belgelerin güncel hali talep edilebilmektedir. Banka hesap dökümleri, maaş bordroları, davetiye ile seyahat ediliyorsa davetiyenin geçerlilik süresi, şirket izin ve görev yazılarında belirtilen tarihlerin seyahat tarihleriyle uyumu gibi unsurlara özellikle dikkat edilmelidir. Vize Merkezi başvuru sahibinin sunduğu Litvanya vizesi gerekli evraklarını detaylı şekilde inceleyerek başvuru sahibine gereken yönlendirmeleri yapmaktadır.

Litvanya Schengen Vize Başvuru Formu Hakkında

Litvanya Schengen vize başvuru formu Schengen vize başvuru formatında olup Litvanya Konsolosluğu'nun vize başvuru sahibini yakından tanımak için oluşturduğu bir formdur. Litvanya vize başvuru formu eksiksiz ve Litvanya vizesi için gerekli belgelerle uyumlu ve doğru bilgileri içermelidir. Vize Merkezi Konya Şubesi Litvanya vize başvuru formunun doldurulması, Litvanya vize talep dilekçelerinin yazılması, evrak detayları, başvurunun Litvanya Schengen vize şartlarına uyumu konularında başvuru sahiplerine destek olmaktadır. Litvanya vizesi ve başvuru formu ve koşulları hakkında her türlü soruyu Vize Merkezi Litvanya departmanımıza danışabilirsiniz.

Konya Litvanya Vize Randevusu

Litvanya vize randevusu Litvanya Büyükelçiliği Konya tarafından akredite edilen vize başvuru merkezlerinde yapılmaktadır. Konya Vize Merkezi Litvanya üzerinden gerçekleştireceğiniz vize başvurularında, vize randevusu tarafımızdan alınmaktadır. Litvanya vize başvurularının yoğun dönemlerde işlemleri hızlandırmak adına randevular evrak tesliminden önce de alınabilmektedir. Ancak böyle bir durumda başvuru sahibi Litvanya vize işlemlerini Vize Merkezi aracılığı ile yapmayı taahhüt etmiş olacaktır. Alınan randevu tarihi ve saati vize başvuru sahibine tarafımızdan mail ve telefon ile bildirilmektedir.  

Litvanya vizesi için gerekli evrakların Litvanya Büyükelçiliği'ne ibrazı vize randevusunda yapılır. Ayrıca biyometrik veri ibrazı olan parmak izi verme işlemi de Litvanya vize randevusunda yapılmaktadır. Önceki Schengen vizelerinde geçerli parmak izi olan vize başvuru sahiplerinin gerekli evraklarının ibrazı Vize Merkezi asistanlarımız tarafından yapılabilmektedir. Parmak izinizin geçerli olup olmadığına dair bilgilendirme, pasaport bilgileriniz Vize Merkezi Konya şubesi ile paylaşıldıktan sonra size bildirilmektedir.

Konya Litvanya Vize Ücreti

Litvanya vize ücreti Litvanya Büyükelçiliği konsolosluk vize departmanının belirlediği harç ücreti, vize başvuru merkezi ve Vize Merkezi'nin koordinasyon bedellerini içermektedir. Litvanya vize ücreti seyahatin amacı, süresi, vize türüne göre farklılıklar içermektedir. Vize ücretleri hakkında bilgiyi Litvanya vize departmanımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Litvanya Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Konya

Litvanya vize başvuruları Konya ve İstanbul’dan yapıldığında işlem süresi genellikle 15 iş günüdür. Vize başvurularının yoğun olduğu dönemlerde veya istisnai durumlarda işlem süresi uzayabilmekte olduğundan Litvanya vize başvurusunun seyahate en az 1 ay kala yapılması tavsiye olunur. Litvanya vizesinin ortalama çıkış süresi olan 15 iş günü vize randevusundan yani evrak teslimi ve biyometrik veri ibrazından sonraki süreyi içermektedir.

Litvanya Vize Merkezi Konya

Vize Merkezi Personel

Litvanya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Litvanya vizesi Konya Ş. y. 15/06/20, 16:34
Merhaba, turistik Litvanya vizesi Konya ilinde yaşayan vize başvuru sahipleri işlemlerini nasıl yapmalıdır? Ben üniversite öğrencisiyim kız arkadaşımla gitmek istiyorum henüz pasaportumda yok yapılacak olan işlemleri sırası ile sizlerden rica ediyorum. Danışmanlığınız için sizinle ayrıntılı nasıl görüşebilirim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle