Yeni Zelanda Hakkında Sorular & Yorumlar

Yeni Zelanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
T. E. 09/12/17, 20:21
Merhaba zorunlu askerlik görevimi tamamladıktan sonra Yeni Zelanda'ya turistik amaçlı seyahat etmeyi düşünüyorum. Fakat haliyle çalışmıyor olacağım. Yeterli maddi imkânlarım olmasına rağmen ssklı çalışmıyor olmam vize başvurusu açısından sorun teşkil eder mi?
Cevabı Görüntüle
E. G. 25/12/16, 21:29
mrb. ben yeni zellanda auckland sehrinde yolcu cruise gemisine personel olarak katilacagim. Hangi tur vize icin basvuru yapmam gerekli.
Cevabı Görüntüle
D. Ç. 13/12/16, 09:42
Oğlum M. Ömer Ç. 2017 Ağustos ayında ülkenize turistik bir gezi planlıyor.
Kendisi bir üniversite öğrencisi, reşit fakat bir çalışan değil. Bu geziyi de biz ebeveynleri finanse edeceğiz.Bu gezi için alması gereken vizede hazırlamamız gerek evraklar nelerdir?
Cevabı Görüntüle
isun 30/11/16, 14:12
merhaba ben iran vatandaşıyım ve 5 senedir türkiyede resmi olarak master yaptım ve çalışma izni ile kaç farklı yabancı dilde dublaj yönetmeniyim. ingilizce, farsça, türkçe, azericeye tamamen hakimim. tiyatro yönetmenlik master mezunuyum ve 15 sene dublaj yönetmenliğinde ve oyunculukta deneyimim var. yeni zelandaya aşığım orya çalışmak amaçlı yerleşmek isterim. acaba türkiyeden başvuru imkanı var mı? çünkü ben seneye türk vatandaşı olacağım. şimdiden çok teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
M. SAÇARLAR 14/11/16, 14:25
Uzun süreli yeni zelanda vizesi almak istiyorum. Vize tipi ne olmalı , ücreti ve kaç yıllık alabilirim ?
Cevabı Görüntüle
İ. dilekçi 10/10/16, 14:11
iyi günler. Ben hem Türkiye hem de Romanya vatandaşıyım. Romanya pasaportum var. Yeni Zelanda benden vize istemiyor bildiğim kadarıyla. Eşimle oraya tatile gitmek istiyoruz ve eşimin Romanya oturumu var eşim Romanya oturumuyla vizesiz gidebilir mi?
Cevabı Görüntüle
a. yılmaz 25/09/16, 14:08
Merhaba, eşimle birlikte Yeni Zelanda'ya turistik ziyaret yapacağız, ikimiz de emekliyiz ve yeşil pasaportumuz var. Vize başvurusunu ikimiz birlikte ortak başvuru yapabilir miyiz? Yoksa ikimiz de tek tek ayrı online başvuru mu yapmalıyız?
Cevabı Görüntüle
O. Gunes 22/09/16, 11:47
Merhaba, Turistik Yeni Zelanda vizesi için hangi formu doldurmam gerekir?
Cevabı Görüntüle
U. Aydın 20/09/16, 16:55
Merhaba, Yeni Zelanda'ya turistik seyahat yapmak istiyoruz. Vize işlemleri için gerekli belgeleri ve müracaat formunu Web sayfasından inceledim.
Başvuruyu sizin kanalınızla yapmak istiyorum, İki çift için gerekecek yani dört kişi. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
S. GÜNER 25/08/16, 18:57
Göçmenlik için ne yapabilirim? Ailemle birlikte gitmek istiyorum
Cevabı Görüntüle
G. Ersoy 15/08/16, 18:15
1 aylığına Yeni Zelanda'ya gideceğim. Forumlarda 3 aylık ziyaretler için vize gerekmediği yazıyor ancak güvenilir bilgiler değil. Ekim sonu gideceğimi düşünürsek ne zaman başvurmalıyım? Aracı ile yapılıyor mu, yoksa parmak izi mi gerekiyor?

Teşekkürler.

Gönül ERSOY
Cevabı Görüntüle
e. çatıkkaş 15/08/16, 13:13
Merhaba ,14 yıllık sigortacıyım ancak üniversitem başka bölüm. oturum izni için iş durumda okul mu dikkate alınır yoksa iş tecrübem mi ?
Cevabı Görüntüle
B. Danaci 15/08/16, 06:48
Merhaba. Anneme ziyaret vizesi alıyorum ve okuduğum yazıya inanamadığım için bir kere de size sormak istedim. Türk vatandaşları 3 ayın altında olan ziyaret vizesine "Online Basvuru' yapabilirler mi? Yani Pasaportu Dubai ya da Ankara'ya yollamadan internet üzerinden online başvuru hakkı var mı?

Cevabı Görüntüle
İ. Utku Yontar 11/08/16, 19:23
Merhabalar, Yenizelanda'ya uzun süreli çalışma amaçlı gitmek istiyorum. Kimya mühendisiyim. Uluslararası gaz üretimi yapan bir firmada 4 yıllık iş deneyimim var. İngilizce ve Almancam iyi seviyede. Başvuru yapmam için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Teşekkürler....