Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Yeni Zelanda vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Yeni Zelanda vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Yeni Zelanda vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Yeni Zelanda vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Yeni Zelanda Vizesi


Diplomatik, hizmet, hususi ve umuma ait pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabidir. Vize prosedürleri ile uğraşmadan Yeni Zelanda vizesi almak ve Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan vize kategorisindeki vizeyi sorunsuz bir şekilde alabilmek için Vize Merkezi’nin Yeni Zelanda vize işlemleri üzerine yürütmüş olduğu çalışmalar ile tanışabilirsiniz.

Vize talebinde bulunacak olan kişiler Yeni Zelanda vizesi başvuru evraklarını başarılı bir şekilde organize ederek Yeni Zelanda Konsolosluğu veya Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu vize merkezlerine Yeni Zelanda vizesi talebinde bulunabilirsiniz.

Gerekli belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Yeni Zelanda vizesi başvuru formunu
 2. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 3. 2 adet biyometrik fotoğraf
 4. Pasaport (en az 6 ay geçerli olmalıdır)
 5. Vukuatlı nüfus kayıt örneği
 6. Yeni Zelanda başvuru dilekçesi (İngilizce olmalıdır)
 7. Şirket evrakları
 8. Faaliyet belgesi
 9. Sicil gazetesi fotokopisi
 10. İmza sirküleri
 11. Vergi levhası
 12. Çalışanlar için SGK işe giriş belgesi
 13. SGK hizmet dökümü
 14. Maaş bardosu
 15. Uluslararası sağlık sigortası
 16. Banka hesap dökümü
 17. Başvuru ücreti ödendi dekontu
 18. Öğrenciler için öğrenci belgesi
 19. 18 yaşın altındakiler için izin mektubu

 
Yeni Zelanda vize işlemlerine yeni alınmış pasaportunuz ile gitmeniz tavsiye edilir. 10 yıldan daha eski olan pasaportlarla başvuru işlemleri gerçekleşmezken, aynı şekilde yıpranmış ve hasar görmüş pasaportlarla da vize başvuru işlemlerinde bulunamazsınız.

Yeni Zelanda Konsolosluğu, vize başvuru işlemlerinizi onaylamış olabilir, ülkeye girişiniz ise ülkede bulunan sınır görevlilerinin sorumluluğundadır. Önerilen şartlara uymayan pasaportlar her daim seyahatinizin başarısız geçmesine neden olacaktır.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Yeni Zelanda Vizesi Hakkında Önemli Notlar:

 • Başvuru belgelerinin tamamlanmış olması, mutlaka vize verileceği anlamına gelmemektedir. Yeni Zelanda vize başvurularınız hakkında verilecek kararlar Yeni Zelanda  Konsolosluğu’nun inisiyatifindedir. Vize başvurularınızın sonucu ve vize çıkış süresiyle ilgili nihai karar Konsolosluk tarafından verilecektir.
   
 • Yeni Zelanda Vize işlemleri sayfamızda bulunan evraklar, vize başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için Konsolosluk tarafından talep edilen evrakların bilgisini içerir. Başvuru sahibinin durumuna bağlı olarak Konsolosluk Vize Bölümü’nce yeni evraklar talep edilebilir.
   
 • Hazırlamış olduğunuz Yeni Zelanda vize belgeleri Vize Merkezi temsilcilerimize ulaştırdığınız taktirde,  evraklarınızın teslim alındı bilgisini sizlerle paylaşacağız. Kargo ve kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
   
 • Yeni Zelanda Vize Başvurusu için şahsen gelmenize gerek yoktur, evraklarınızı bize ulaştırmanız yeterlidir. Evraklarınız eksiksiz ise 1 -2 iş günü içinde işleme sokulmaktadır. 

daha fazla göster

Yükleniyor...
YENİ ZELANDA VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 04 51
online@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 04 51
info@cieltur.com
İzmir
+90 (232) 970 04 51
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 17 80
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2463
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5369
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com