Yeni Zelanda Vize İşlemleri

Yeni Zelanda Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 

Yeni Zelanda’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

Vize prosedürleri ile uğraşmadan Yeni Zelanda vizesi almak ve Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan vize kategorisindeki vizeyi sorunsuz bir şekilde alabilmek için Vize Merkezi’nin Yeni Zelanda vize işlemleri üzerine yürütmüş olduğu çalışmalar ile tanışabilirsiniz.
 
Vize talebinde bulunacak olan kişiler Yeni Zelanda vizesi başvuru evraklarını başarılı bir şekilde organize ederek Yeni Zelanda Konsolosluğu veya Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu vize merkezlerine Yeni Zelanda vizesi talebinde bulunabilirsiniz.
 
Yeni Zelanda vize işlemlerine yeni alınmış pasaportunuz ile gitmeniz tavsiye edilir. 10 yıldan daha eski olan pasaportlarla başvuru işlemleri gerçekleşmezken, aynı şekilde yıpranmış ve hasar görmüş pasaportlarla da vize başvuru işlemlerinde bulunamazsınız.

Yeni Zelanda Konsolosluğu, vize başvuru işlemlerinizi onaylamış olabilir, ülkeye girişiniz ise ülkede bulunan sınır görevlilerinin sorumluluğundadır. Önerilen şartlara uymayan pasaportlar her daim seyahatinizin başarısız geçmesine neden olacaktır.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Yeni Zelanda Vizesi Hakkında Önemli Notlar:

  • Başvuru belgelerinin tamamlanmış olması, mutlaka vize verileceği anlamına gelmemektedir. Yeni Zelanda vize başvurularınız hakkında verilecek kararlar Yeni Zelanda  Konsolosluğu’nun inisiyatifindedir. Vize başvurularınızın sonucu ve vize çıkış süresiyle ilgili nihai karar Konsolosluk tarafından verilecektir.
     
  • Yeni Zelanda Vize işlemleri sayfamızda bulunan evraklar, vize başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için Konsolosluk tarafından talep edilen evrakların bilgisini içerir. Başvuru sahibinin durumuna bağlı olarak Konsolosluk Vize Bölümü’nce yeni evraklar talep edilebilir.
     
  • Hazırlamış olduğunuz Yeni Zelanda vize belgeleri Vize Merkezi temsilcilerimize ulaştırdığınız taktirde,  evraklarınızın teslim alındı bilgisini sizlerle paylaşacağız. Kargo ve kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
     
  • Yeni Zelanda Vize Başvurusu için şahsen gelmenize gerek yoktur, evraklarınızı bize ulaştırmanız yeterlidir. Evraklarınız eksiksiz ise 1 -2 iş günü içinde işleme sokulmaktadır. 

Yükleniyor...
YENİ ZELANDA VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 04 51
Faks : +90 (212) 287 72 44
online@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 04 51
info@cieltur.com
İzmir
+90 (232) 970 04 51
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 25
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+ 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com