Çorlu

Telefon

+902129636342

Lesotho Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Güney Afrika ülkesi olan Lesotho Krallığı sınırları içerisine seyahat planlanmış olan vatandaşlarımız sayfamızı okumaya devam ederek Lesotho vize başvurusu hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirler. Lesotho Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile iletişime geçerek vize sürecinizi zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Lesotho vize prosedürlerine hakim olan uzman vize ekibimiz ile Lesotho vize başvurusunda bulunmak için +90 (212) 963 63 42 numaralı telefonumuz ya da [email protected] e-posta adresimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lesotho Vize İstiyor Mu?

Lesotho, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize zorunluluğu sunan bir prosedüre sahiptir. Pasaport türü fark etmeksizin tüm vatandaşlarımızın Lesotho sınırlarına seyahat edebilmek için vize alması gerekmektedir. Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport), Hizmet Pasaport (Gri Pasaport), Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport) ve Diplomatik Pasaport (Siyah Pasaport) pasaport türlerinden herhangi birine sahip herkes Vize Merkez Çorlu ofisimize vize taleplerini bulabilir ve işlemlerini kolaylıkla başlatabilirler.

Lesotho Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

Lesotho için gerçekleştirilen vize başvuruları Lesotho Konsolosluğu’na yapılmaktadır. Fakat Lesotho’nun Türkiye sınırları içerisinde temsilciliği bulunmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularını Lesotho’nun Roma Temsilciliği aracılığı ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Vize Merkezi Çorlu ofisimize başvurarak tüm vize işlemlerinizi Türkiye sınırları içerisinden yürütebilirsiniz. Alanında uzman vize ekibimiz Lesotho vize başvurularını şahsen bulunma zorunluluğunuz olmadan sizin adınıza yapmaktadır. Hızlı ve kolay bir vize süreci geçirmeniz için +90 (212) 963 63 42 numaralı telefonumuzu kullanabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lesotho Vizesi Gerekli Evraklar

Lesotho vize başvurusu için gerekli evraklar listesi vize türüne göre farklılık göstermektedir. Turistik vize ve ticari vize başvurularınız için gerekli evraklara sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lesotho vize başvurunuz sırasında vize başvuru formunun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulduğundan emin olmanız oldukça önemlidir. Lesotho’da bulunma amacınız, kişisel bilgileriniz ve pasaport bilgileriniz gibi sizi tanımaya yönelik sorular bu belgede yer almaktadır. Dolayısıyla herhangi bir hata ve eksiklik vize sonucunun olumsuz sonuçlanmasına ve vize reddi almanıza neden olabilir.

Lesotho vize başvurusuna dair size ve seyahatinize uygun evrakların tam listesini edinmek için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz. Vize başvuru evraklarını prosedüre uygun bir şekilde doldurmak ve oluşabilecek herhangi bir hatanın önüne geçmek için Vize Merkezi Çorlu ofisimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Lesotho Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Lesotho vize başvurunuz sizin adınıza Vize Merkezi Çorlu ofisimiz tarafından yapılmaktadır. Lesotho vize prosedürlerine dair güncel bilgileri yakından takip eden uzman ekibimiz öncelikle tüm evraklarınızın tam ve doğru olduğundan emin olur. Ardından vize başvurunuzu elektronik ortamda gerçekleştirir ve hızlı bir şekilde Lesotho vizesi almanızı sağlar.
Lesotho vize başvuruları yetkilendirilmiş vize hizmet noktaları ile gerçekleştirilmektedir. Bu noktada profesyonel ve güvenilir bir vize şirketi bulmanız oldukça önemlidir. Vize Merkezi Çorlu ofisi olarak tüm işlemlerinizi tarafınızı bilgilendirerek gerçekleştirmekteyiz. Lesotho gerekli vize evrakları ve Lesotho vize ücret detayları için bizleri arayabilir ve vize sürecinin kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Lesotho Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Lesotho vize başvuruları Lesotho Konsolosluğu’na bağlı olarak ortalama 5 ila 10 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. Vize başvuru evraklarınızın konsolosluğa ulaşma süresi gibi etkenler vize başvuru değerlendirme ve onaylanma sürecinin uzamasına neden olabilmektedir. Ayrıca vize yetkilisi bazı durumlarda sizden ek evrak talebinde bulunabilir. Bu durumda Vize Merkezi Çorlu ofisimize hızlı bir şekilde talep edilen evrakı ulaştırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Ofis yetkilimiz vize başvurunuzu en kısa süre içerisinde tamamlayarak vize başvurunuzun değerlendirme sürecinde sizlere gerekli bilgileri sağlayacaktır. Lesotho vizesine dair değerlendirme ve onaylanma işlemleriniz sona erdiğinde pasaportunuz adresinize gönderilmektedir.

Lesotho Vize Ücreti 2024

Lesotho vize ücret detayları başvurulan vize türüne, ihtiyacınız olan ek işlemlere ve Vize Merkezi Çorlu şubesine ait hizmet bedeline göre belirlenmektedir. 2024 güncel vize ücreti detaylarına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vize Merkezi Çorlu ofis yetkilimiz aracılığı ile şube hizmet bedeli kapsamında gerçekleştirilen işlemler ve Lesotho Konsolosluğu’nun talep ettiği vize harç bedeline ait detaylar tarafınıza iletilecektir. Bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Lesotho Seyahati Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Lesotho konumundan dolayı yüksek derecede bulaşıcı hastalık barındıran bir ülkedir. Dolayısıyla Lesotho’ya yapacağınız seyahat öncesinde gerekli sağlık önemlerini almanız oldukça önem verilmesi gereken bir konudur.
  • Lesotho seyahatinden önce sarı humma aşısı yaptırmanız gerekmektedir. Sarı humma aşı yaptırmış olmanıza dair alacağınız aşı kartına ait fotokopinin vize başvuru evraklarınız arasında yer alması gerekmektedir.
  • Sarı humma aşısının aktif hale gelme süresi 10 gündür ve Lesotho seyahatinizi planlarken bu süreyi göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.
  • Lesotho seyahatini başlarken aşı kartınız dahil tüm vize evraklarının yanınızda olması gerekmektedir. Sınır görevlileri aşı kartı yanında olmayan ziyaretçileri bazı durumlarda ülkeye kabul etmemektedir.
  • Lesotho vize başvurunuz öncesinde pasaportunuzun eski ve yıpranmış olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu durum vize işlemleriniz ve ülkeye giriş-çıkış anlarında sorun yaşamamanız adına oldukça önemlidir.
  • Lesotho vize başvurunuzu planladığınız seyahate uygun olarak erkenden tamamlamalısınız. Konsolosluk yoğunluğu ya da resmi tatil gibi durumlarda vize başvuru süreciniz tahmin ettiğinizden daha uzun sürebilir.

Vize Merkezi Çorlu ofisimiz ile iletişime geçmek ve Lesotho vize başvuru sürecine dair ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Soru ve şikayetleriniz için +90 (212) 963 63 42 numaralı telefonumuzu ya da [email protected] e-posta adresimizi kullanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde Afrika departman yetkilimiz size hızlı bir şekilde dönüş yaparak konu ile ilgili yardımcı olacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp