Çanakkale

Telefon

+902129636342

Lesotho Vize Merkezi, Çanakkale

Lesotho Vize Merkezi, Çanakkale şubesi olarak Lesotho Vize başvuruları ile alakalı hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfanın devamında Lesotho Vize türlerine, vize başvuru süreçlerine, gerekli olacak olan evrak listelerine, vize ücretleri ve vize sonuçlanma süreçlerine dair birçok bilgiye kolaylıkla erişebileceksiniz.

Çanakkale Lesotho Vize Merkezi şubemiz danışmanlığı ile Çanakkale ilimiz başta olmak üzere çevre ilçeler olan Ezine, Ayvacık, Gelibolu, Lapseki, Bayramiç, Gökçeada, Biga, Eceabat, Bozcaada, Çan, Yenice ve çevre iller Tekirdağ, İzmir, Edirne, Balıkesir, Bursa ve Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Lesotho Vize başvurularınız için çözüm odaklı vize hizmeti sunmaktayız.

Lesotho Vize başvurularınız için vize danışmanlarımızdan rehberlik talep etmek ve danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek ve süreç hakkında bilgi alabilmek için Çanakkale ofisimizi +90 (212) 963 63 42 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca; Afganistan, Arnavutluk, Cezayir, Andorra, Angola, Arjantin, Ermenistan, Azerbaycan, Bahreyn, Belarus, Benin, Bhutan, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Kamboçya, Çin, Kolombiya, Küba, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Gürcistan ve Lesotho Elektronik Vize başvuru sistemine kayıtlı olan tüm ülke vatandaşları için Çanakkale Lesotho Vize Merkezi şubesi olarak vize hizmeti sunmaktayız.

Lesotho Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Güney Afrika’da yer almakta olan Lesotho Krallığı’na seyahat edecek olan Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahatlerini gerçekleştirebilmeleri için Lesotho Vizesi almaları gerekmektedir.

Ülkemiz sınırları içerisinde herhangi bir Lesotho dış temsilciliği bulunmamaktadır. Akredite edilmiş olan Çanakkale Lesotho Vize Merkezi şubesi aracılığı ile vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Lesotho Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çanakkale

Seyahatinizin gerekçesi başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemektedir. Gerçekleştirecek olduğunuz Lesotho vize başvurunuz için gerekli evraklar vize türlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle seyahat gerekçesine uygun olan vize türünü doğru bir şekilde belirlemeli ve o doğrultuda hareket etmek büyük önem oluşturmaktadır.

Lesotho Krallığı vize türleri aşağıda ana başlıklar halinde listelenmiştir;

Yukarıda sizler için listelenmiş olan başlıklar içerisinde seyahatinize uygun olan vize türünün hangisi olduğu hakkında fikir sahibi olamıyor ya da mevcut başlıklar içerisinde seyahatinize uygun olan başlığın yer almadığını düşünüyorsanız eğer, konu hakkında detaylı bilgi alabilmek ve gerekli evrak listelerine ulaşabilmek için uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 42 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Lesotho Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Çanakkale Lesotho Vize Merkezi olarak sizler adına vize başvurularınızı gerçekleştirebilmemiz için ofisimize yalnızca; pasaportunuzun ikinci sayfasının renkli bir şekilde çekilmiş görüntüsünü ve biyometrik fotoğrafınızın bir görüntüsünü whatsApp uygulaması aracılı ile ya da e-posta yolu ile göndermeniz yeterli olacaktır. 

Vize başvuru ücretini ödemeniz sonrasında titizlikle başvuru formu doldurulacak ve ek evrak talebi olması halinde sizlerle iletişime geçilerek en kısa sürede, sonuç odaklı bir başvuru işlemi gerçekleştirmeniz sağlanacaktır.

Süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirilecek ve vizenizin sonuçlanması sonrasında tarafınıza onaylanmız vizenizin ulaştırılması sağlanacaktır.

Lesotho Vize Ücreti - Çanakkale

Lesotho vize başvuruları için tek bir miktar ücret uygulaması mevcut değildir. Vize başvuru ücretleri başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz vizenin türüne, vizenin giriş çıkış sayısına ve vizenin süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Talep edilmekte olan vize ücreti içerisinde; vize başvuru ücreti ve hizmet bedeli bulunmaktadır. Vize başvuru ücreti nakit bir şekilde ödenmekte olup vizenizin olumsuz yanıt alması durumunda herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır. Başvuru ücretini dilerseniz kargo veya kurye ile ofisimize iletebileceğiniz gibi hesap numaralarımıza EFT/Havale yolu ile de iletebilirsiniz.

2029 yılı güncel Lesotho Vize başvuru ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Çanakkale ofisimizi +90 (212) 963 63 42 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek vize uzmanlarımızdan bilgilendirme maili alabilirsiniz.

Lesotho Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Lesotho Vize başvurunuzun değerlendirilme ve sonuçlandırılma süresi tamamen Lesotho konsolosluklarının insiyatifindedir. Genel olarak 5 ila 10 iş günü içerisinde sonuçlanan başvurularınız, konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluk durumuna, resmi tatillere ve konsolosluk tarafından nadir olarak görülen ek evrak talebine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle gerçekleştirecek olduğunuz başvurularınızı seyahat tarihinizden en erken 1 ay öncesinde yapmanız tavsiye edilmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz sizler için hazırlamış olduğumuz Lesotho Vize sayfasını okudunuz. Yukarıda verilmiş bilgiler ışığında uzmanlarımızla görüşebilmek için iletişim adreslerimizi kullanmanız yeterli olacaktır, Çanakkale Lesotho Vize Merkezi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp