24 Saatte Küba Vizenizi Alın!

Yaklaşmakta olan kış aylarında içinizi ısıtacak bir yer arıyorsanız Küba mükemmel bir seçim olacaktır. Küba sıcak iklimi ile sonbahar ve kış aylarında ziyaret edilmek için ideal bir ülkedir. Küba kültürel ve tarihsel özellikleriyle turistlerin ilgi odağı konumundadır. Küba tarihi zenginliklerini korumuş olup tarihinin farklı dönemlerine ait izlere rastlamak mümkündür.

T.C. vatandaşları Küba seyahatlerini vize ile gerçekleştirmektedirler. Küba vizesi hem kolay hem de kısa sürede alınabilmektedir. Küba vizesi için 1 iş günlük işlem süresi yeterli olup yalnızca 1 günde Küba vizesi alınabilmektedir.Küba vizesi için yetkili Küba makamları başvuru için gereken evraklar konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Küba vize başvurusu için başvuru formunu şahsen doldurmanıza gerek olmamaktadır.

Küba Vizesi için Vize Merkezi’nden başvuru yapmanız durumunda gereken bütün işlemler online olarak gerçekleştirilip size büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca, Küba vizesi için dilekçe, davetiye, maaş bordrosu gibi evraklar getirmenize gerek yoktur. Pasaportunuzun renkli fotokopisini tarafımıza göndererek işleminizi kısa sürede alabilirsiniz. Ancak pasaportunuzun gereken özelliklere uyup uymadığına başvuru öncesi dikkat etmelisiniz. Pasaportunuz Küba seyahati sonrası en az 6 aylık geçerlilik süresine sahip olmalıdır. Ayrıca planladığınız Küba seyahatinizle ilgili pasaportunuza dair herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak için pasaportu yırtık veya yıpranmış olmamasına da dikkat ediniz. Pasaportla ilgili özelliğe dikkat ettiğiniz sürece evraklar konusunda bir sıkıtınızın olacağını düşünmemekteyiz. Vize için gereken evrak miktarının az olması Küba Vizesinin 1 günde alınabilmesine olanak sağlamaktadır.

Küba Vizesi pasaportunuza işlenen bir vize değildir. Bu durumda da size vize için gereken evraklar konusunda kolaylık sağlamaktadır. Küba vize başvurusu için pasaportunuzun aslı gerek olmayıp fotokopisini getirmeniz veya mail yolu ile göndermeniz yeterli olmaktadır. Bununla birlikte seyahat sonrası 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzu Küba seyahatiniz süresince yanınızda olması ve ülkeye girişte sınır görevlilerine göstermeniz gerekmektedir.

Küba vizesi için Vize Merkezi aracılığı ile başvuruda bulunabilmeniz durumunda pasaport fotokopisini bize getirebileceğiniz gibi bize getirmeden de pasaportunuzu taratıp e-mail ile bize göndererek de teslim edebilirsiniz. Ayrıca, Vize Merkezi’ne pasaportunuzu şahsen ya da e-mail veya kurye aracılığı ile teslim ederek de sizin adınıza Küba vizesi için gerekenleri yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilmekteyiz. Vize Merkezi ile yapılan başvurularda evrak teslimi için çeşitli seçeneklerinizin olması ve pasaport fotokopisi olmaması halinde bile size başvuru için olanak sunulması size önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Vize başvurunuz olumlu sonuçlanıp Küba vize kartınızı aldıktan sonra hem pasaportunuzu hem de vize kartınızı iyi muhafaza etmeyi unutmayınız.

Küba vizesi içi başvurular doğrudan konsolosluğa yapılmayıp yetkili acenteler aracılığıyla yapılmaktadır. Küba vizesi için Vize Merkezi olarak sizin adınıza başvuruyu online olarak yapabilmekteyiz. Küba vizesi için Vize Merkezi aracılığıyla başvuru yapmanız durumunda hem yetkili acente aramanıza gerek kalmayacak hem de başvurularınız uzman temsilcilerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Vize Merkezi aracılığı ile başvurunuzun güvenilir şekilde gerçekleşmesi Küba vizesini 1 günde alabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca başvuru için yetkili acente aramaya gerek kalmamanız  ve gereken evrakınızı temsilcilerimize verip evraklarla ilgili başka bir işlem yapmamanız sayesinde Vize Merkezi ile yapacağınız başvuruda başvuru için harcayacağınız zaman azalarak da Küba vizesini daha erken alabilmektesiniz. Dolayısıyla Vize Merkezi aracılıyla yapılacak başvurularda hem sizin başvuru sırasında geçireceğiniz zaman hem de başvuru sonrası Küba vize işlemlerinin süreceği zaman az olup size Küba vizesini alış zamanı konusunda iki yönden de avantaj sağlamaktadır. Vizeniz çıktıktan isterseniz ofisimize gelerek alabilir, isterseniz bildirdiğiniz adrese posta yoluyla gönderiminizi sağlayabiliriz.

Küba vizesi çıktığı tarihten itibaren 6 ay süre ile geçerli olup tek girişli bir vizedir. Küba'ya her seyahat için ayrı bir başvuru yapılması gerekmektedir.

24 saatte Küba vizesi alabilmek için Vize Merkezi ile hemen iletişime geçiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp