İstanbul

Telefon

+902129700287

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Sudan Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Dünya çevresinde çeşitli ülkelere danışmanlık hizmeti sunan Vize Merkezi, Sudan için de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Değerli ziyaretçilerimiz için düzenlemiş olduğumuz Vize Merkezi İstanbul şube sayfasına hoş geldiniz. Sayfamızın ilerleyen bölümlerinde Sudan vizesine dair genel konulara değinmeye çalışacağız.

Vize Merkezi İstanbul şubesi olarak İstanbul şubesi olarak başta Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Başakşehir, Küçükçekmece, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri başta olmak üzere, İstanbul çevre illerinden yapacak olduğunuz Sudan vize başvurularıyla ilgilenmekteyiz. Keyifli okumalar dileriz.

Sudan İçin Vize Gerekiyor Mu? - İstanbul

Sudan’a giriş yapmak isteyen Umuma Mahsus, Hizmet pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ziyaretçilerimizin Sudan vizesi alması gerekmektedir. Ancak 13 Mart 2011 tarihi itibariyle Sudan ile Türkiye Cumhuriyeti arasında imzalanmış olan anlaşma ile birlikte Diplomatik pasaporta sahip vatandaşlarımızın yapacağı 90 günden kısa olacak olan Sudan ziyaretleri için vize alma zorunluluğu karşılıklı olarak kaldırılmıştır. Bu noktada Sudan ile alakalı bir noktaya değinmek isteriz. Sudan vizesi almış olsanız dahi Sudan’ın belirli bölgelerine erişim sağlayabilmek için özel izin almanız gerekmektedir. Peki hangi bölgelere için izin gereklidir? Sudan’ın Darfur ve Doğu Sudan bölgelerine giriş yapmanız için özel izin almış olmanız gerekmektedir. Sudan vize işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için tarafımıza ulaşabilir, yetkililerimizle yapacağınız görüşmeler ile birlikte detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sudan Vizesi Nasıl Alınır? - İstanbul

Sudan’a yapacak olduğunuz seyahatler için gerekli olan vize başvurularını Ankara Sudan Büyükelçiliği veya İstanbul Sudan Başkonsolosluğu aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca Vize Merkezi İstanbul şubesi olarak Sudan vize başvurularınızı bizim aracılığımız ile yapmanız bizleri mutlu edecektir. Şubemize ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık servisi talebinde bulunduğunuz takdirde yetkililerimiz Sudan vize başvurularınızı sizin yerinize gerçekleştirecek ve tüm süreci yakında takip edecektir.

Sudan vize başvuruları sırasında başvuru yapacağınız vize türüne dair başvuru evrakları değişiklik göstermektedir. İlk olarak başvuru gerçekleştireceğiniz vize türüne karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra İstanbul şubemize ulaşıp yapacağınız vize türüne dair evrakları öğrenebilirsiniz. Başvuru evrakları elinize ulaştıktan sonra yapmanız gereken öncelikli işlem başvuru belgelerinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmaktır.

Bununla birlikte işlemleri tamamlanmış olan evrakları İstanbul şubemize ulaştırmanız gerekmektedir. Bu işlemi kargo ya da e-posta yoluyla ya da bizzat İstanbul şubemizi ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sudan vize başvuru belgeleriniz elimize ulaştığında ilk olarak yaptığımız işlem başvuru belgelerinin kontrolünü sağlamaktır. Bahsi geçen belgelerde herhangi bir sıkıntı olmaması durumunda Sudan vize başvurularınızı sizin adınıza başlatmaktayız.

Sudan’a gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için vize başvurularınızı tamamlarken Sudan Konsolosluk yetkilileri tarafınızdan ek belge talebinde bulunabilir ya da yüz yüze görüşme talep edebilirler. Vize başvurularınızın değerlendirilmesini gerçekleştirecek olan tek yetkili kurum Sudan Büyükelçiliği ve Konsolosluğu’dur. Vize Merkezi İstanbul şubesi olarak vize süreci boyunca yalnızca danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Vize kararlarını etkileyecek herhangi bir yetkimizin olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Bu süreçte olumsuz bir durumla karşılaşmamanız için elimizden geleni yapmak bizlerin görevidir.

Bize Ulaşın! - İstanbul

Sudan vizesi için gerçekleştireceğiniz vize başvurularınız için gerekli bilgileri Vize Merkezi İstanbul şubemize ulaşarak edinebilirsiniz. Vize hakkında merak ettikleriniz cevapları almak ve danışmanlık hizmeti talebinde bulunmak için bizlere +90 (212) 970 02 87 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sudan Kapıda Vize Uygulaması - İstanbul

Sudan, vize istediği pasaport sahipleri için kapıda vize uygulaması sunmaktadır. Kapıda vize uygulaması için vize işlemlerine dair gerekli bilgiye sahip olmanız oldukça önemlidir. Peki kapıda vize ücreti normal vizeden farklı mıdır? Kapıda vize ücreti diğer vize ücretlerinden herhangi bir değişiklik göstermemektedir. Bununla birlikte vize ücreti için gerekli olan miktarda parayı yanınızda bulundurmanız vize alabilmeniz için gereklidir. Tersi durumlarda ise vize onayı almanız oldukça zor olacaktır. Bunlarla birlikte vize memurları başvuru sahiplerinden arka fonu beyaz bir vesikalık fotoğraf, gidiş-dönüş bileti bilgileri ve konaklama gerçekleştireceğiniz yere ait rezervasyon bilgilerini sunmanızı talep etmektedir. Kapıda vize başvurusunda bulunmak için bahsedilen evrakları yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Sudan’ın sunmuş olduğu kapıda vize uygulaması için ihtiyaç duyacağınız evraklar ve güncel prosedürler farklılık gösterebilmektedir. Yaşanan değişimlerden haberinizin olmadığı durumlarda kapıda vize uygulamasında bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bunları göz önünde bulundurduğumuzda Sudan kapıda vize uygulaması bazen riskli olabilmektedir. Bu nedenle Sudan vize başvurularınızı Türkiye’den yapmanızı önermekteyiz. Vize Merkezi İstanbul şubemize ulaşıp danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler sonucunda Sudan vize başvurularınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sudan Vizesi Sonuçlanma Süreci - İstanbul

Sudan için yapacağınız vize başvurularının değerlendirilmesi Sudan Konsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme süresi ise ortalama bir şekilde 2-5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat bahsi geçen süre kesin olmamakla birlikte, tahmini bir süredir. Konsoloslukta yaşanabilecek başvuru yoğunluğuna ve vize başvurusu yaptığınız dönemde olacak olan resmi tatillere göre farklılık bu süre farklılık gösterebilir.

Bunlara ek olarak başvuru işlemlerinin de zaman aldığını göz önünde bulundurmalı, vize başvurularınızı seyahat tarihinize yetişecek bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Aksi durumda seyahat tarihinize vize sonucunuz yetişmeyebilir. Ayrıca başvuru belgelerinizin eksik ve yanlış olması Sudan vize başvurularının değerlendirme sürecini olumsuz yönde etkilemektedir. Tüm bu sorunların önüne geçmek için yapmanız gereken tek işlem Vize Merkezi İstanbul şubemize ulaşıp tarafımızdan danışmanlık talebinde bulunmaktır. Alacağınız profesyonel destek ile birlikte vize işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

Sudan’a Giriş Yaparken Yaptırmanız Gereken Aşılar - İstanbul

Sudan’a giriş yaparken sağlığınız için yaptırmanız gereken bazı aşılar vardır. Vize almanız için gerekli olmayan bu aşılar, sağlığınız için oldukça gereklidir. Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmamak için bu aşıları yapmanız önermekteyiz. Ülkeye giriş gerçekleştirmeden önce Hepatit A ve Hepatit B aşılarını yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca Tifo bulaşma riski oldukça fazla olan ülkede, yiyeceklerden ve sulardan bu hastalığı kapmamanız için Tifo aşısını yaptırmanızı öneriyoruz. Özellikle 1 aydan uzun süreli bir seyahat gerçekleştirecekseniz Tifo aşısını yaptırmalısınız.

Değerli ziyaretçimiz, Sudan vizesi için gerek duyacağınız bilgilere genel olarak değinmeye çalıştık. Sudan vizesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Vize Merkezi İstanbul şubemizle +90 (212) 970 02 87 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden iletişime geçmenizi önerir, keyifli seyahatler dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp