Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (224) 322 24 08

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Sudan Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Dünya üzerinde pek çok ülke için yapılacak olan vize başvuruları için danışmanlık hizmeti sunan Vize Merkezi Bursa şube sayfasına hoş geldiniz. Sizler için hazırladığımız sayfamızın ilerleyen bölümlerinde Sudan vize işlemleriyle ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Vize Merkezi Bursa şubesi olarak Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım ilçeleri ve Bursa çevresindeki illerden yapacak olduğunuz Sudan vize başvurularıyla ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Sudan İçin Vize Gerekiyor Mu? - Bursa

Sudan’a ziyaret gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus ve Hizmet pasaportuna sahip olan vatandaşlardan vize talebinde bulunmaktadır. Fakat Diplomatik pasaport sahipleri için istisna bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Diplomatik Pasaporta sahip olan vatandaşlarımız 90 günü aşmamak koşuluyla Sudan’a vizesiz ziyaret gerçekleştirebilirler. Bu karar 13 Mart 2011 tarihinde iki ülke arasında imzalanan anlaşmayla birlikte yürürlüğe girmiştir.

Ancak Sudan vizesi almak Sudan’ın her bölgesine giriş yapabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Sudan’ın Doğu Sudan ve Darfur bölgelerine giriş yapabilmek için özel izin almanız gerekmektedir. Sayın ziyaretçimiz, Sudan vize işlemleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Vize Merkezi Bursa şubemize ulaşmanızı öneriyoruz. Temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sudan Vizesi Nasıl Alınır? - Bursa

Sudan’a gerçekleştireceğiniz seyahatler sırasında ihtiyacınız olan vize başvurularını İstanbul Sudan Başkonsolosluğu ya da Ankara Sudan Büyükelçiliği’ne yapabilirsiniz. Ayrıca Vize Merkezi Bursa şubemize ulaşarak Sudan vize başvurularınızı şubemiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.Sudan’a yapacak olduğunuz seyahatler için gerekli olan vize başvurularını Ankara Sudan Büyükelçiliği veya İstanbul Sudan Başkonsolosluğu aracılığıyla yapabilirsiniz. Ayrıca Vize Merkezi İstanbul şubesi olarak Sudan vize başvurularınızı bizim aracılığımız ile yapmanız bizleri mutlu edecektir. Şubemize ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık servisi talebinde bulunduğunuz takdirde yetkililerimiz Sudan vize başvurularınızı sizin yerinize gerçekleştirecek ve tüm süreci yakında takip edecektir.

Sudan vize başvurularını gerçekleştirirken bu esnada ihtiyacınız olan vize başvuru evrakları vize türüne göre farklılıklar göstermektedir. Vize başvurusunda bulunmadan önce yapmanız gereken ilk işlem hangi vize türüne başvuru yapacağınız olmalıdır. Daha sonra Vize Merkezi Bursa şubemize ulaşarak başvuru için gerekli olan evrakların neler olduğunu tarafımızdan öğrenebilirsiniz. Son olarak ise yapmanız gereken işlem başvuru evraklarını doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup tarafımıza kargo, e-posta yoluyla veya bizzat ofisimizi ziyaret ederek bizlere ulaştırmanızdır. Sudan vizesi için gerekli olan başvuru evraklarınız tarafımıza ulaştığında evraklarınızın kontrolünü sağlamaktayız. Herhangi bir sorun ya da eksik ile karşılaşılmadığı takdirde Sudan vize işlemlerinizi sizin adınıza başlatmaktayız.

Sayın ziyaretçimiz, Sudan vize başvuruları esnasında en çok özen göstermeniz konuların başında konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmasıdır. Eksik veya hatalı belgelerle birlikte yapacağınız vize başvurularının olumsuz sonuçlara sebep olabileceğini unutmamalısınız. Vize reddi ile karşılaşmamak için verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olmanızı öneririz. Evraklarda belirttiğiniz bilgilerin yanlış olduğu tespit edilirse vize onayı alma ihtimaliniz oldukça azalacaktır.

Vize başvuru sürecindeki tüm bu etkenleri göze aldığımızda en hızlı ve güvenilir sonucu profesyonel destek almak sağlamaktadır. Vize Merkezi Bursa şubesine ulaşıp deneyimli temsilcilerimizden danışmanlık hizmeti talep ettiğiniz takdirde Sudan vize başvuruları sürecinde ve sonraki süreçlerde profesyonel destek alacağınız hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Vize Merkezi Bursa şubesi olarak sizlere en hızlı ve güvenilir desteği sağlamaktan mutluluk duyarız.

Sudan vize başvurularınızın değerlendirilmesi sırasında Sudan Konsolosluk çalışanları sizlerden ek belge isteyebilme hakkında sahiptir. Bunu göz önünde bulundurmanızı öneririz. Buna ek olarak ihtiyaç duyulduğu takdirde yetkililer sizlerden yüz yüze mülakat talebinde bulunabilmektedir.

Sudan vize başvurularınızın değerlendirilmesinde yetkili olan tek resmi kurum Sudan Konsolosluğu ve Büyükelçiliğidir. Bu nedenle kararı bu kurumlar verecektir. Vize Merkezi olarak değerlendirme aşamasına hiçbir şekilde müdahale etme şansımız bulunmamaktadır. Vize Merkezi olarak bizim görevimiz vize başvuruları esnasında sizlere yardımcı olmaktır. Vize sonuçlarını konsolosluk yetkilileri verecektir.

Bize Ulaşın! - Bursa

Sudan vize başvuruları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek ve sorularınıza yanıt bulabilmek için Vize Merkezi Bursa şubemize ulaşmanızı öneririz. Bizlere +90 (224) 322 24 08 numaralı telefondan veya bursa@vizemerkezi.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Sudan Kapıda Vize Uygulaması - Bursa

Sudan’da vize talep edilen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kapıda vize uygulaması imkanı sağlamaktadır. Kapıda vize uygulaması için belirli kriterler bulunmaktadır. Ve bu kriterler yıllara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle kapıda vize uygulamasından yararlanabilmek için bazı bilgilere ihtiyaç duyacaksınız. Aksi durumlarda vize sonuçlarınız olumsuz olabilir. Kapıda vize ücreti diğer vize türleriyle aynı ücrete tabiidir. Bu uygulama esnasında vize için talep edilen ücreti yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Eğer yanınızda yeterli miktarda nakit yok ise vize onayı alamayacaksınız. Tüm bunlara ek olarak Sudan vize yetkilileri sizlerden arka fonu beyaz olan güncel bir fotoğraf isteyecektir. Bununla birlikte gidiş-dönüş uçak biletinizi ve konaklama gerçekleştireceğiniz yere ait rezervasyon bilgilerini yanınızda bulundurmanız gereklidir. Vize yetkilileri sizlerden bu evrakları talep edebilmektedir.

Sudan kapıda vize uygulaması gerçekleştirirken ihtiyacınızın olacağı evraklar ve güncel bilgiler değişim gösterebilmektedir. Güncel değişikliklerden haberdar olmamanız durumunda vize alma sürecinde bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bunları göz önünde bulundurduğumuzda kapıda vize uygulaması riskli bir yöntem olabilmektedir. Bu nedenle Sudan vizenizi Türkiye’den almanızı önermekteyiz. Vize Merkezi Bursa şubesine ulaştığınız takdirde hızlı ve güvenilir bir şekilde vize başvurusunda bulunmanız oldukça kolay olacaktır. Bunun içi yapmanız gereken tek işlem iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşmaktır.

Sudan Vizesi Sonuçlanma Süresi Ne Kadardır? - Bursa

Sudan vize başvurularının değerlendirilmesi Sudan Büyükelçiliği ve Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilmektedir. Vize değerlendirilmesinin sonuçlanması 2-5 gün arasında bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak bu süre değişim gösterebilmektedir. Konsoloslukta yaşanabilecek olan yoğunluklara göre ve vize başvurusu yaptığınız döneme denk gelen resmi tatillere göre değişebilmektedir. Resmi tatillerin bulunduğu dönemde yapacağınız vize başvurularının daha geç sonuçlandığını belirtmek isteriz. Bunlara ek olarak başvuru işlemlerinin de zaman aldığını göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Aksi durumlarda vize sonuçlarınız ziyaret tarihinize yetişmeyebilir. Ayrıca başvuru belgelerinin eksik veya yanlış olması da değerlendirme sürecini uzatan etkenlerdendir. Pek çok değişkeni göz önüne aldığımızda Vize Merkezi Bursa şubemize ulaşıp profesyonel destek almak hızlı ve güvenilir çözümler arasındadır. Bizlere ulaşıp temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler sonucunda sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sudan’a Giriş Yaparken Yaptırmanız Gereken Aşılar - Bursa

Sudan’a giriş yapmadan önce sağlığınız için yaptırmanız gereken aşılar bulunmaktadır. Bu aşılar vize için gerekli değildir fakat seyahatiniz sırasında herhangi bir sağlık sorunu yaşamamanız için yaptırmanızı önermekteyiz. Ülkeye giriş gerçekleştirmeden önce Hepatit A ve Hepatit B aşılarını yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca Sudan’da yiyeceklerden ve sulardan Tifo bulaşma riski fazladır. Özellikle Sudan’da 1 aydan fazla kalacaksanız Tifo aşısı yaptırmanız oldukça önemlidir.

Değerli ziyaretçimiz Sudan vizesi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Vize Merkezi Bursa şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Vize konusunda deneyimli olan yetkililerimizle yapacağınız görüşmeler sonucunda vize hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Sudan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5736