Antalya

Telefon

+902422555337

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Sudan Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Değerli ziyaretçimiz, Vize Merkezi Antalya şube sayfasına hoş geldiniz. Dünya üzerinde birçok ülkeye danışmanlık hizmeti sunan Vize Merkezi Sudan için de vize alma sürecinde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Sizlerin Sudan vizesi hakkında detaylı bilgi edinmeniz için hazırladığımız Antalya şube sayfamızın ilerleyen bölümlerinde Sudan vizesi nasıl alınır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya şubesi olarak başta Aksu, Kepez, Kemer, Konyaaltı, Korkuteli, Alanya, Demre, Akseki, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçeleri olmak üzere Antalya ve çevre illerinden yapacak olduğunuz Sudan vize başvuruları ile ilgilenmekte ve bu başvurular esnasında profesyonel destek sağlamaktayız.

Sudan İçin Vize Gerekiyor Mu? - Antalya

Sudan’a giriş gerçekleştirmek isteyen Bordo (Umuma Mahsus) veya Gri (Hizmet) pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Sudan vizesi alması gereklidir. Fakat 13 Mart 2011 tarihinde Türkiye ve Sudan arasında yapılan anlaşmanın sonucu olarak Siyah (Diplomatik) pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 90 günden kısa olan ziyaretleri için vize almalarına gerek yoktur.

Fakat Sudan vizesine sahip olmak her yerine giriş yapabileceğiniz anlamına gelmiyor. Sudan’da ziyaret etmek için vizenin yanı sıra özel izin almanız gereken yerler bulunmaktadır. Bu bölgeler Darfur ve Doğu Sudan bölgeleridir. Değerli ziyaretçimiz, Sudan vizesi hakkındaki sorularınızı Vize Merkezi Antalya şubemize iletebilirsiniz. Temsilcilerimiz sorularınıza hızlı bir şekilde cevap verecektir. Bizleri arayabilir veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın! - Antalya

Sudan vize başvurusu yapmadan önce profesyonel destek almak sizleri kolay bir vize alma sürecine yönlendirecektir. Vize Merkezi’nin profesyonel kadrosu tam da aradığınız yardıma cevap niteliğindedir. Vize Merkezi Antalya şubemize +90 (242) 255 5337 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.

Sudan Vizesi Nasıl Alınır? - Antalya

Sudan’a gitmek için vizeye ihtiyacınız var. Peki vizeyi nerelerden alabilirsiniz? Sudan vize başvurularınızı Ankara Sudan Büyükelçiliği ya da İstanbul Sudan Başkonsolosluğu aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada Vize Merkezi olarak sizlerin konsolosluğa gitmesine gerek kalmadan Sudan vize işlemlerini adınıza gerçekleştiriyoruz. Sadece başvuru yapmakla kalmayıp vize başvurunuz sonuçlanana kadar her süreçte yanınızda olmaktayız.

Sudan vize başvurusu gerçekleştirirken başvuru yapacağınız vize türüne dair evraklar farklılık göstermektedir. Öncelikle başvuru gerçekleştireceğiniz vize türünü belirlemeniz oldukça önemlidir. Ardından Vize Merkezi Antalya şubemize ulaşıp vize türünüze dair ihtiyaç duyacağınız belgeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Vize başvurusu için bir diğer aşama ise konsolosluk tarafından talep edilen başvuru belgelerini doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmaktır. Ardından işlemleri tamamlanmış olan başvuru evraklarını Antalya şubemize iletmeniz gerekmektedir. Bu işlemi kargo veya e-mail yoluyla veya bizleri bizzat ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Evraklarınız tarafımıza ulaştığında yapacağımız ilk işlem evrakların kontrolünü sağlamak olacaktır. Evraklar kontrol edildikten sonra herhangi bir sıkıntı olmaması durumunda Sudan vize başvurularınızı başvuru sahibi adına başlatmaktayız.

Sudan için vize başvurusu yaparken en çok özen göstermeniz gereken konulardan biri ise konsolosluk tarafından talep edilen belgelerin eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulması gerekliliğidir. Bu evraklar vize memuruna başvuru sahibi hakkında bilgi sunduğu için oldukça önemlidir. Eksik belgelerle birlikte yapacağınız başvuruların olumsuz sonuçlanacağını belirtmek isteriz. Buna ek olarak evraklarda verdiğiniz bilgilerin yanlış olduğu tespit edilirse vize reddi alacağınızı unutmamalısınız. Bu nedenle vize başvurusu esnasında profesyonel destek almak vize başvurularınızı kolay ve hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlayacaktır. Vize Merkezi Antalya şubemize ulaşarak kolay bir şekilde Sudan vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uzman kadromuz eşliğinde yapacağınız hatasız bir vize başvurusu sizleri olumlu sonuçlara ulaştıracaktır. Profesyonel desteğimizden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Sudan vize başvurunuzu yaparken Sudan Konsolosluk temsilcilerinin tarafınızdan ek belge talebinde bulunabileceğini unutmayınız. Ayrıca yüz yüze mülakat talebinde bulunma ihtimalleri bulunmaktadır. Sudan vize başvurularınızın değerlendirmesini yapacak olan tek resmi kurum Sudan Büyükelçiliği ve Konsolosluğu’dur. Vize Merkezi Antalya şubesi olarak bizlerin nihai amacı sizlere vize başvuruları esnasında bir yol gösterici olmaktır. Kararlara hiçbir şekilde müdahale etme yetkimizin olmadığı belirtmek isteriz. Bu süreci olumlu bir şekilde atlatmanız için profesyonel kadromuzla sizlere yardımcı olacağız.

Sudan Kapıda Vize Uygulaması - Antalya

Sudan, vize talebinde bulunan ziyaretçiler için kapıda vize uygulaması gerçekleştirmektedir. Kapıda vize uygulamasını gerçekleştirebilmek için vizenin nasıl alınacağı hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü kapıda vize uygulamasının güncel prosedürleri farklılık gösterebilmektedir. Kapıda vize ile diğer vize türleri arasında hiçbir ücret farkı yoktur. Fakat vize ücretini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir, aksi takdirde vize alma işlemini gerçekleştiremeyeceksiniz. Bunlara ek olarak vize yetkilileri başvuru yapacak olan kişilerden arka fonu beyaz olan güncel bir vesikalık fotoğraf istemektedir. Ayrıca gidiş dönüş biletinizi ve rezervasyon bilgilerini yanınızda bulundurmanız gereklidir.

Sudan kapıda vize uygulaması için ihtiyacınızın olacağı başvuru evrakları ve güncel kriterler farklılık gösterebilir. Yaşanabilecek olan değişikliklerden haberdar olmadığınız takdirde vize başvurularınız olumsuz sonuçlanabilmektedir. Bu detayları göz önünde bulundurunca Sudan vize başvurularınızı Türkiye’den yapmanızı öneriyoruz. Vize Merkezi Antalya şubemize ulaşıp yetkililerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda alacağınız profesyonel destekle birlikte oldukça hızlı ve sorunsuz bir vize alma süreci yaşayabilirsiniz.

Sudan Vizesi Sonuçlanma Süreci - Antalya

Sudan vize başvurularının değerlendirmesini Sudan Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğu yapmaktadır. Vize sonuçları 2-5 iş günü içerisinde bildirilmektedir. Ancak belirtilen bu süre tahminidir ve değişiklik gösterebilir. Vize sonuçlanma süresi konsolosluk tarafından yaşanabilecek olan yoğunluklara göre, vize başvurusu yaptığınız dönemdeki resmi tatillere göre değişebilir. Resmi tatillerin bulunduğu zaman zarfında yapılan vize başvurularının daha geç sonuçlandığını belirtmek isteriz. Ayrıca vize başvuru işlemlerinin de vakit aldığını hesaba katmalısınız. Aksi halde vize sonuçlarınız seyahat tarihinize yetişmeyebilir. Başvuru belgelerinizin eksik veya yanlış olması durumunda da gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu etkenleri kolay ve sorunsuz bir şekilde aşmak için tarafımızdan danışmanlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Edineceğiniz profesyonel destek ile birlikte vize işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sudan’a Giriş Yaparken Yaptırmanız Gereken Aşılar - Antalya

Sudan’a giriş gerçekleştirmeden önce yaptırmanız gereken bazı aşılar bulunmaktadır. Bu aşılar vize almak için gerekli değildir. Yalnızca sağlık güvenliğiniz için gerekli olan bu aşıları Sudan’a giriş gerçekleştirmeden önce yaptırmanızı öneriyoruz. Öncelikle Hepatit A ve Hepatit B aşılarını yaptırmanızı öneriyoruz. Buna ek olarak Sudan’daki yemeklerden ve sulardan Tifo bulaşma riski yüksektir. Özellikle 1 aydan uzun bir süre için ziyaret gerçekleştirecekseniz, Tifo aşısını yaptırmanızı öneririz.

Sayın ziyaretçimiz, sayfamızda Sudan vizesi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Vize işlemleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için tarafımıza ulaşabilir, yetkililerimizle görüşebilirsiniz. Vize konusunda uzman olan temsilcilerimiz yardımlarıyla kolay bir şekilde vize sürecini atlatabilirsiniz. Keyifli seyahatler dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp