Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 66

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Sudan Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Dünya çapında pek çok ülke için danışmanlık servisi hizmeti veren Vize Merkezi, Sudan için de danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin Sudan vizesi hakkında genel bilgi almanız amacıyla hazırladığımız Vize Merkezi Edirne şube sayfamıza hoş geldiniz. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde Sudan vizesi ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız. Vize Merkezi Edirne şubesi olarak ilçelerimiz olan Lalapaşa, Süloğlu, Havsa, Meriç, Merkez, Uzunköprü, Enez, İpsala,Keşan başta olmak üzere Edirne çevre illerinden yapacak olduğunuz Sudan vize başvurularıyla ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek işlem Vize Merkezi Edirne şubemize ulaşmaktır. Keyifli okumalar dileriz.

Sudan İçin Vize Gerekiyor Mu? - Edirne

Sudan Türkiye Cumhuriyeti Hizmet ve Umuma Mahsus pasaportuna sahip olan vatandaşlardan vize talebinde bulunmaktadır. Diplomatik pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için ise durum farklı. Diplomatik pasaport sahipleri 90 günü aşmayacak olan Sudan ziyaretleri için vize almak zorunda değildir. Bu kadar iki ülke arasında 13 Mart 2011 tarihinde imzalanmıştır. Ayrıca Sudan vizesi almış olmak Sudan’ın her bölgesine giriş yapabileceğinizin garantisini vermemektedir. Bazı bölgeler için özel izin gerekmektedir. Peki bu bölgeler neresidir? Girmek için özel izin almanız gereken bölgeler Sudan’ın Darfur ve Doğu Sudan bölgeleridir. Sudan vize işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için Vize Merkezi Edirne şubemiz ile iletişime geçebilir, temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sudan Vizesi Nasıl Alınır? - Edirne

Sudan’a gitmek için vize almanız gerekiyor. Peki vize başvuruları nereye yapılabilir? Sudan vizesi için başvurularınızı bizzat Ankara Sudan Büyükelçiliği’ne ya da İstanbul Sudan Başkonsolosluğu’na gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vize Merkezi olarak herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan Sudan vize işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Bunun için yapmanız gereken Edirne şubemizle iletişime geçip yetkililerimizden danışmanlık hizmeti talebinde bulunmaktır. Geri kalan işlemleri temsilcilerimiz sizlerin adına gerçekleştirecektir. Ardında vize sonuçlarınız gelene kadar işlemleri yakından takip ediyoruz.

Sudan için yapacağınız vize başvuruları esnasında ihtiyaç duyacağınız başvuru evrakları vize türüne göre farklılık göstermektedir. İlk önceliğiniz başvuru yapacağınız vize türünü belirlemek olmalıdır. Ardından bizlere ulaşarak başvuru yapmak istediğiniz vize türüne dair gerekli evrakları öğrenebilirsiniz. Başvuru evraklarının neler olduğunu öğrendikten sonra ise yapmanız gereken işlem bahsi geçen evrakları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaktır. Ardından bu evrakları e-posta, kargo yoluyla ya da şahsen ofisimizi ziyaret ederek bizlere ulaştırabilirsiniz. Başvuru evraklarınız eksiksiz bir şekilde elimize ulaştığında ilk olarak evraklarda herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaşılmadığı durumlarda vize başvurularınızı sizin adınıza başlatıyoruz.

Değerli ziyaretçilerimiz, başvuru sahiplerinin Sudan vize başvuruları sırasında en çok dikkat göstermesi gereken konu konsolosluk tarafından talep edilen başvuru evraklarının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasıdır. Eksik belgeler ile birlikte yapacağınız başvuruların vize reddi ile sonuçlanma ihtimali oldukça yüksektir. Bunların yanı sıra başvuru evraklarını doldururken verdiğiniz bilgilerin yanlış olduğu tespit edilirse Sudan vize başvurularınızın olumsuz bir biçimde sonuçlanması olasıdır. Tüm olasılıkları göz önünde bulundurduğumuzda vize başvuruları esnasında danışmanlık hizmeti almak en mantıklı yöntemdir. Vize Merkezi Edirne şubesine ulaşıp yetkililerimizden danışmanlık talebinde bulunduğunuzda vize başvuru süreci ve sonrasında profesyonel destek alacağınız hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Unutmayın, Vize Merkezi sizlere en hızlı ve kolay vize alma sürecini sağlayacaktır.

Sudan vize başvurularınız sırasında Sudan Konsolosluk yetkilileri sizlerden ekstra belge talebinde bulunabileceğini unutmayınız. Ayrıca gerek görüldüğü takdirde yüz yüze mülakat talebinde bulunulabilir. Sudan vize başvurularını değerlendirecek olan tek yetkili kurumun Sudan Konsolosluğu ve Büyükelçiliği olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz. Vize Merkezi olarak vize değerlendirme sürecine hiçbir şekilde dahil olmamaktayız. Bizlerin amacı vize başvurularını en hızlı ve doğru şekilde tamamlayarak sizlere yardımcı olmaktır. Nihai karar Sudan Konsolosluk yetkilileri tarafından verilecektir.

Bize Ulaşın! - Edirne

Sudan vizesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için Vize Merkezi Edirne şubemize ulaşabilir, yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz. Edirne şubemiz ile +90 (850) 460 17 66 numaralı telefondan ya da edirne@vizemerkezi.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Yetkililerimiz sorularınıza en hızlı şekilde cevap verecektir.

Sudan Kapıda Vize Uygulaması - Edirne

Sudan vize talep ettiği pasaport tipine sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kapıda vize uygulaması imkanı sunmaktadır. Kapıda vize uygulaması için bazı prosedürler bulunmaktadır. Bu nedenle kapıda vize uygulaması için gerekli bilgiye sahip olmanız oldukça gereklidir. Aksi halde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Kapıda vize ücreti diğer vize türlerine göre farklılık göstermemektedir. Fakat bu uygulamadan yararlanabilmek için vize ücretini yanınızda taşımanız gereklidir. Aksi halde vize onayı alamayacaksınız. Buna ek olarak vize memurları sizlerden arka fonu beyaz bir vesikalık fotoğraf talep edecektir. Ayrıca gidiş-dönüş bilet bilgileri ve konaklama yapacağınız yere ait konaklama bilgilerini sunmanızı isteyecektir. Bahsi geçen belgeleri yanınızda bulundurmanızı öneririz.

Sudan kapıda vize uygulaması için gerek duyacağınız evraklar ve güncel kriterler farklılık göstermektedir. Yaşanan farklılıklardan haberdar olmamanız durumunda kapıda vize uygulaması bazı sorunları beraberinde getirebilir. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda kapıda vize uygulaması riskli olabilir. Bu yüzden Sudan vizelerinizi Türkiye’den almanız öneriyoruz. Bu noktada Vize Merkezi Edirne şubemize ulaşarak hızlı ve güvenli bir şekilde vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşmaktır.

Sudan Vizesi Sonuçlanma Süreci - Edirne

Sudan vize başvurularınızın değerlendirilmesi Sudan Konsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından yapılmaktadır. Değerlendirme süresi ise 2 ila 5 gün arasında sonuçlanmaktadır. Fakat belirtilen süre değişiklik gösterebilen, tahmini bir süredir. Konsolosluk tarafında dönemsel olarak yaşanabilecek yoğunluklar neticesinde vize başvuru sonuçlarınızın tamamlanması uzun sürebilmektedir. Ayrıca başvuru sürecinin de zaman aldığını göz önünde bulundurarak başvurularınızı buna göre yapmalısınız. Aksi halde vize sonuçlarınız ziyaret tarihinize yetişmeyebilir. Başvuru belgelerinin eksik ya da yanlış olması değerlendirme sürecini uzatabilmektedir. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulunca profesyonel desteğin önemi ortaya çıkmaktadır. Vize Merkezi Edirne şubemize ulaşıp danışmanlık servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde vize işlemleriniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Sudan’a Giriş Yaparken Yaptırmanız Gereken Aşılar - Edirne

Sudan’a giriş gerçekleştirmeden önce yaptırmanız gereken bazı aşılar bulunmaktadır. Bu aşılar vize almanız için gerekli değildir. Fakat sağlığınızı herhangi bir şekilde etkileyecek bir durumla karşılaşmamak için bu aşıları yaptırmanızı öneriyoruz. Sudan’a giriş yapmadan önce Hepatit A ve Hepatit B aşılarını yaptırmanız gereklidir. Sudan’da yiyeceklerden ve içeceklerden Tifo bulaşma riski oldukça fazladır. Özellikle 1 aydan fazla süreyle Sudan’da bulunacaksanız Tifo aşısını yaptırmak çok önemlidir.

Sayın ziyaretçimiz Sudan vizesiyle alakalı ihtiyacınızın olacağı bilgilere ulaşmak için Vize Merkezi Edirne şubemizle iletişime geçebilir, temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Yetkililerimiz sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Keyifli ziyaretler dileriz.

Vize Merkezi Personel

Sudan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5865