İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 970 05 38

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Ruanda Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Değerli Misafirimiz Vize Merkezi İzmir şubesi yetkilileri ve vize uzmanları tarafından siz ziyaretçilerimiz için hazırlanmış olan Ruanda Vize Başvurusu İzmir yazımıza hoş geldiniz. Vize uzmanlarımızın siz ziyaretçilerimiz için hazırladıkları ana başlıklar; Ruanda Vizesi, Ruanda Vize Başvuru Seçenekleri, Ruanda Vize Ücreti, Doğu Afrika Vizesi, Ruanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır vb. şeklinde sıralanmaktadır.

Ana başlıklardan farklı olarak vize uzmanlarımızın çalışma metotları, vize uzmanlarımıza nasıl ulaşabileceğiniz ve evrakları vize uzmanlarımıza hangi yolla ulaştırabileceğiniz gibi detay bilgileri de yazımızdan okuyabilirsiniz. Vize Merkezi İzmir şubesi vize uzmanları ve şube yetkililerine ulaşmak için +90 (232) 970 05 38 numaralı telefonu arayabilir ya da konak@vizemerkezi.com e-posta adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca İzmir şubesi vize uzmanlarımızla hızlı iletişim kurma adına www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de yardım alabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu – İzmir

Ruanda vize başvurusunda bulunmadan önce edinmeniz gereken temel bilgileri bu başlık altında okuyabilirsiniz. Ruanda vize başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzun geçerlilik süresinin Ruanda vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerektiğini unutmamalısınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasını inceleyerek öğrenebilir ya da vize uzmanımızdan yardım talep edebilirsiniz.

Ayrıca Ruanda vize sahibi olduktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken pasaportunuzun yıpranmamış olmasına özen gösteriniz. Pasaport türünüz (Gri) Hizmet Pasaportu, (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport ya da (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport olabilir. Pasaportunuzun türü fark etmeksizin Ruanda’ya giriş yapabilmeniz için vizeye ihtiyacınız vardır. Ayrıca Ruanda konaklama sürenizi ve seyahat planınızı beraber çalıştığınız vize uzmanımızla paylaşmanız vize başvuru sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Ruanda E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – İzmir

Ruanda’ya yapacağınız vize başvuruları arasında e-vize başvuru seçeneğini kullanabileceğinizi unutmayınız. E-vize sağladığı avantajlar sayesinde son dönemlerin en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden birisi halinde geldi. Evrak kalabalığı olmaması, sadece internet üzerinden vize başvurusunda bulunabilmeniz ve konsolosluğa gitme zorunluluğunuzun olmaması e-vize başvuru türünü tercih etmeniz için yeterli avantajlar olabilir. Yalnız vize başvurusunda bulunurken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir. Yapacağınız en küçük bir harf hatası ya da yanlışınızda vizeniz ret cevabını alabilir ya da başvurunuz geçersiz sayılabilir. E-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve e-vize üzerine deneyimli vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz.

Vize Merkezi İzmir şubesi vize uzmanlarına ulaşmak için konak@vizermerkezi.com adresine mail bırakabilirsiniz. Ruanda e-vize başvuru sürecinde ihtiyacınız olan belgeleri e-posta yoluyla vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gereken belgeler; pasaportunuzun ilk sayfasının taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda uçak rezervasyonunuz yeterlidir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – İzmir

Ruanda vize başvurusunda bulunurken e-vize ve klasik vize seçeneklerinin yanında ekstra üç vize başvuru türünü de tercih edebilirsiniz.

Ruanda vize başvurusu sırasında başvurmak istediğiniz vize başvuru türünü vize uzmanımıza iletebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İzmir

Ruanda vize başvuru sürecinizin başlaması için ilk olarak Ruanda vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ruanda vize ücretini ilgili bankaya yatırıp ödeme makbuzunu vize uzmanlarımıza ulaştırmanızla beraber belgelerinizin kontrolü başlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da yanlış olmaması halinde adınıza Ruanda vize başvurusu yapılır ve vizenizi sonuçlandığı günden itibaren başvurduğunuz tarihler arasında kullanabilirsiniz.

Ruanda Vize Ücreti – İzmir

Ruanda vize ücreti konsolosluk ödemesi, koordinasyon ödemesi ve hizmet bedelinden oluşmaktadır. İzmir şube yetkililerimiz size ücreti vize başvuru süreciniz başlamadan önce iletirler ve ödemeyi yapmanız ile beraber Ruanda vize süreciniz başlar.

Ruanda Vizesi Kaç Kaç Günde Sonuçlanır? – İzmir

Ruanda vizesinin sonuçlanma süresi 3 (Üç) ila 10 (On) iş günü arasında değişiklik göstermektedir. Verilen süre Vize Merkezi İzmir şube vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir. Ruanda göçmenlik ofisi ya da Ruanda resmi tatilleri vize sonuç sürenizde değişikliğe neden olabilir ve ayrıca yabancı pasaport sahibi olmanız halinde sonuçlanma süresi daha da uzayabilir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – İzmir

Doğu Afrika’ya yapacağınız seyahatlerde size avantaj sağlayan vize başvuru seçeneklerinden biri olan Doğu Afrika Vizesi içerisinde Uganda, Kenya ve Ruanda’yı da kapsamaktadır. Seyahatinizde Ruanda haricinde Uganda ve Kenya’ya da giriş yapma ihtiyacınız var ise, sadece Doğu Afrika vizesi sahibi olarak Ruanda, Kenya ve Uganda’ya giriş yapabilirsiniz. Doğu Afrika vizesine e-vize başvurusunda bulunabileceğiniz için vize uzmanlarımıza gerekli olan evrakları e-posta yolu ile ulaştırmanız yeterlidir.

Vize uzmanlarımıza göndermeniz gereken evraklar; pasaportunuzun taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve Ruanda hotel/uçak rezervasyonlarınız ile sınırlıdır. Doğu Afrika vizesinin sonuçlanma süresi içerisinde üç farklı ülke barındırdığı için Ruanda vizesine oranla biraz daha uzun sürmektedir. Doğu Afrika Vizesi 5 (Beş) ila 15 (On Beş) iş günü arasında sonuçlanır. Verilen sürenin vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süre olduğunu unutmayınız. Doğu Afrika vizesine ilişkin verilen tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir. Doğu Afrika vize ücretini öğrenmek için vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi İzmir Şubesi Nasıl Bir Hizmet Verir? – İzmir

Vize Merkezi İzmir şubesi vize uzmanları ve şube yetkililerinden kurye ya da vize başvuru hizmeti talep edebilirsiniz. İzmir vize uzmanlarımıza ulaşmak için +90 (232) 970 05 38 numaralı telefonu arayabilir ya da konak@vizemerkezi.com e-posta adresine e-posta bırakabilirsiniz. Ayrıca misafirlerimizin vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim kurmaları adına faaliyete koyduğumuz www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümüne de başvurabilirsiniz.

Vize Merkezi İzmir şubemize başta İzmir ve Karşıyaka olmak üzere Buca, Tire, Karabağlar, Menderes, Bornova, Aliağa, Konak, Bergama, Bayraklı, Kemalpaşa, Çipli, Ödemiş, Torbalı gibi ilçelerimizden de İzmir şubemizden hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca Manisa, Aydın, Balıkesir gibi çevre illerden de hizmet almak için vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

ruanda vize merkezi izmir

Vize Merkezi Personel

Ruanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6247