İstanbul

Telefon

+902129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Ruanda Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Değerli ziyaretçimiz,
Vize Merkezi İstanbul şubesi vize uzmanlarımız tarafından siz ziyaretçilerimiz için hazırlanmış olan Ruanda Vize Başvurusu İstanbul yazımıza hoş geldiniz. Yazımızda Ruanda vize ücretine ilişkin her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.
Vize uzmanlarımız siz misafirlerimiz için hazırladıkları başlıklar; Ruanda Vizesi, Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri, Ruanda E-Vize, Ruanda Vize Ücreti, Ruanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır şeklinde sıralanmaktadır. Ana başlık altındaki bilgiler haricinde vize uzmanlarımızın çalışma prensiplerini, e-vizenin sağladığı avantajları ve Ruanda vize başvuru öncesi yerine getirmeniz gereken hususlar gibi derin belgeleri de yazımızdan edinebilirsiniz.


Vize Merkezi İstanbul şubemizden hizmet talebinde bulunmak ya da Ruanda hakkında daha fazla detaylı bilgiyi telefonda öğrenmek için +90 (212) 970 05 38 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da [email protected] adresimize e-mail bırakabilirsiniz. Ayrıca vize uzmanlarımızla hızlı iletişime geçmek ve soru cevap yapabilmek için www.vizemerkezi.com adresimizdeki CANLI DESTEK bölümünden de yardım alabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu – İstanbul

Ruanda vize başvurusunda bulunmadan önce pasaport kapsamında belli hususlara tabii tutulursunuz. Ruanda vize başvurusunda bulunurken pasaportunuzun Ruanda vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilir ya da vize uzmanlarımıza iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz. Lütfen Ruanda vize başvuru süreciniz başlamadan önce pasaportunuzun geçerlilik süresini beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletiniz. Ayrıca pasaportunuzun yıpranmamış olması Ruanda vize sahibi olduktan sonra Ruanda’ya girerken önem kazanır, pasaportunuzun yıpranmamış olmasına özen gösteriniz.
Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport ya da (Siyah) Diplomatik Pasaport olabilir. Pasaport türünüz yukarıda belirtilen pasaport türlerinden hangisi olursa olsun Ruanda devleti tarafından vize şartına tabii tutulduğunuzu unutmayınız. Ayrıca Ruanda’da konaklayacağınız süreyi ve seyahat planınızı da vize uzmanlarımız ile paylaşmanız Ruanda vize sürecinizde herhangi bir aksaklık oluşmamasına yardımcı olmaktadır.

Ruanda E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – İstanbul

Ruanda vize başvuru seçenekleri arasında Ruanda E-vize başvuru seçeneği de bulunmaktadır. E-Vizenin son dönemlerde en çok tercih edilen vize başvuru seçeneklerinden birisi olmasında sağladığı avantajlar büyük bir rol oynamaktadır; konsolosluğa gitmeden vize başvurusunda bulunabilme, evrak kalabalığı olmadan vize başvurusunda buluna bilme ve sadece internet üzerinden vize başvurusunda bulunabilme avantajları elektronik vizenin sağladığı avantajlardan sadece bir kaçıdır. Yalnız e-vize başvurusunda bulunurken İngilizce bir şekilde ve ekstra dikkat ederek başvuruda bulunmanız gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir harf hatası bile vize başvurusunda ret cevabı almanıza neden olabilir. E-Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve elektronik vize alanında deneyimli vize uzmanlarıyla çalışmanızı öneririz. Vize Merkezi vize uzmanlarımıza ulaşmak için [email protected] adresine mail bırakabilirsiniz.
Ruanda e-vize başvuru türünde belge kalabalığı yoktur. Vize merkezi İstanbul şubesi vize uzmanlarımızın adınıza başvuruda bulunmaları için; pasaportunuzun taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda hotel ve uçak rezervasyonlarınız yeterlidir. Belgeleri vize uzmanlarımıza [email protected] üzerinden ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – İstanbul

Ruanda vize başvurusunda bulunurken klasik vize ve e-vize başvuru seçeneklerini yanı sıra üç farklı vize başvuru çeşidi üzerinden de vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ruanda vize başvurusunda bulunurken yukarıdaki seçeneklerden birisiyle vize başvurusunda bulunmak istiyorsanız lütfen beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildiriniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İstanbul

Ruanda vize başvuru süreciniz başlamadan önce Ruanda vize ücretini yatırmanız gerekmektedir. Ruanda vize ücretinin yatırılması ve banka ödeme makbuzunun vize uzmanlarımıza ulaştırılması ile beraber vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksikli olması halinde belgelerinizin kontrolleri giderilir ve vize uzmanlarımız adınıza Ruanda vize başvurusunda bulunurlar. Vizeniz sonuçlandığı gün başvuru yaptığınız tarihler arasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ruanda Vize Ücreti – İstanbul

Ruanda vize ücretinin içerisinde üç farklı ödeme bulunmaktadır; koordinasyon ödemesi, konsolosluk ödemesi ve hizmet bedeli. Her sene değişkenlik gösteren vize ödemeleri hakkında daha detaylı ve net bilgi almak için Vize Merkezi vize uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Vize uzmanlarımız ücreti Ruanda vize süreciniz başlamadan önce toplu olarak size iletir ve ücreti yatırmanız ile beraber vize süreciniz başlar.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – İstanbul

Ruanda vize başvurusunun sonuçlanma süresi 3 (Üç) ila 10 (On) iş günü arasında değişkenlik göstermektedir. Vize sonuçlanması adına verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir. Ruanda göçmenlik ofisi yoğunluğu ya da Ruanda resmi tatilleri sonuçlanma tarihi üzerinde değişikliklere neden olabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibi olmanız halinde Ruanda vize sonuçlanma süresi sizin için biraz daha uzayabilir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – İstanbul

Doğu Afrika vizesinin en büyük avantajlarından birisi ise başlıkta belirtilen üç ülkeye de tek vize ile giriş yapabilmenizdir. Uganda, Ruanda ya da Kenya’ya tek tek yapacağınız vize başvuruları yerine sadece Doğu Afrika vize başvuru yaparak da belirtilen üç ülkeye de başvurduğunu tarihler arasında giriş çıkış yapabilirsiniz.
Doğu Afrika vize başvurusunda ihtiyaç duyduğunuz belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.
Vize uzmanlarımızın adınıza Doğu Afrika vize başvurusunda bulunmaları için; pasaportunuzun ilk sayfasının taranmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda hotel ile uçak rezervasyonlarınız yeterlidir.
Doğu Afrika vizesinin sonuçlanma süresi içerisinde üç farklı ülke barındırdığı için Ruanda vize sonuçlanma süresinden farklıdır. Doğu Afrika vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 5 (Beş) ila 15 (On Beş) iş günü arasında değişmektedir. Verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri ışığında verdikleri ön görülen süredir.

Vize Merkezi İstanbul Şubesinden Nasıl Bir Hizmet Talep Edebilirim? – İstanbul

Vize Merkezi İstanbul şubesi vize uzmanlarımızdan kurye ya da vize başvuru hizmeti talep edebilir, konsolosluğa gitmeniz gerek kalmadan vize sahibi olabilirsiniz.
Vize Merkezi İstanbul Şubesi vize uzmanlarımıza ulaşmak için +90 (212) 970 05 38 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da [email protected] e-posta adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca şube yetkililerimiz ve vize uzmanlarımıza cevabını bulamadığınızı düşündüğünüz sorularınız varsa www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden sorabilirsiniz.


Başta Kadıköy ve Cihangir olmak üzere; Çatalca, Zeytinburnu, Bağcılar, Avcılar, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Arnavutköy, Ataşehir, Kadıköy, Adalar, Tuzla, Şişli, Bayrampaşa, Kasımpaşa, Başakşehir gibi İstanbul’un tüm ilçelerinden İstanbul şubemizle iletişime geçebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.

ruanda vize merkezi istanbul

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp