Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon

+902422555147

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Ruanda Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz,
Vize Merkezi Antalya şubesi vize uzmanları tarafından sizin için hazırlanan yazımıza hoş geldiniz. Yazımızda temel olarak Acil Ruanda Vizesi, Ruanda E-Vize, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Ticari Vize, Ruanda Turistik Vize ve Doğu Afrika Vizesi üzerine bilgiler verilmektedir. Temel bilgilerin yanında vize uzmanlarımızla çalışırken izlemeniz gereken adımlar, Ruanda vize ücretinin içerdiği ödemeler ve vize uzmanlarımızın size sunduğu hizmet gibi derin bilgileri de bulabilirsiniz.


Vize Merkezi Antalya şubemizle +90 (242) 255 51 47 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilir ya da [email protected] adresine mail atarak Antalya vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim ve sorularınız için www.vizemerkezi.com adresinde faaliyete soktuğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Antalya

Ruanda vize başvurusunda bulunmadan önce ilk olarak pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun türü (Gri) Hizmet Pasaportu, (Yeşil) Hususi Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport ya da (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport olabilir. Pasaportunuzun türü fark etmeden Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Aynı zamanda pasaportunuzun Ruanda vize başvuru tarihinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir.

Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için fotoğrafınızın olduğu ilk sayfaya göz atabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse, lütfen beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildiriniz. Pasaportunuzun türünün yanında seyahat planınızı ve konaklama sürenizi de vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız. Ruanda’da konaklama sürenize göre belgeler değişiklik gösterebilir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusunda Bulunurken İhtiyacınız Olan Belgeler – Antalya

Elektronik vize belge kalabalığı olmadan ve konsolosluğa gitmeden vize başvurusunda bulunmanıza imkân sağlar. Elektronik vize internetin hayatımıza adapte olmasıyla beraber en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden birisi haline geldi. Artık Ruanda Vize başvurusunda bulunurken, Ruanda e-vize başvuru seçeneğini de kullanabilirsiniz. E-Vize başvuru seçeneği sağladığı avantajlar yanında ekstra dikkat isteyen bir vize başvuru türü olduğunu unutmayınız. E-Vize başvurusu yaparken yapacağınız küçük bir harf yanlışında vizeniz iptal olabilir. Ruanda E-Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı ve deneyimli vize uzmanlarına danışmanızı öneririz.

Vize Merkezi Antalya şubesi elektronik vize uzmanlarımız sizin adınıza vize başvurusunda bulunabilir ve tüm vize başvuru takibini sizin için yapar, şehrinizden ayrılmadan vize sahibi olabilirsiniz. Vize uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için ihtiyaçları olan belgeler; pasaportunuzun bilgisayardan taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda otel rezervasyonunuzdur. Belgeleri [email protected] adresinden Antalya şube yetkililerimiz ile paylaşmanız yeterlidir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Antalya

Ruanda vize başvuru çeşitleri e-vize ve klasik vizenin yanı sıra üçe ayrılır;

Başvuru yapmak istediğiniz vize başvuru seçeneğinin üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz vize türü yukarıdaki seçenekler arasında yoksa ve e-vize ile klasik vizeden farklı bir başvuru türüyse lütfen Vize Merkezi Antalya yetkililerimizle iletişime geçip bilgi isteyiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Antalya

Ruanda vize başvuru sürecinizin başlaması için ilk olarak e-posta yoluyla gerekli belgeleri ve Ruanda vize ücret dekontunu göndermeniz gerekmektedir. Ruanda vize ücreti hakkında detaylı bilgiyi bir alt başlıkta bulabilirsiniz.
Belgeleri e-posta yolu üzerinden Antalya şube yetkililerimize yolladıktan sonra, yetkililerimiz belgelerin kontrollerini sağlarlar. Belgelerde herhangi bir aksaklık ya da eksiklik olması halinde size geri bildirimde bulunurlar. Belgelerde herhangi bir sorun olmaması halinde onayınızla beraber Ankara Ruanda Büyükelçiliğine adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Antalya

Ruanda vize ücreti üç ödemeden oluşur; konsolosluk ücreti, koordinasyon ücreti ve hizmet bedeli. Ruanda vize ücreti miktarını vize başvuru süreci başlamadan önce Vize Merkezi Antalya yetkililerimiz tarafından size iletilir. Ödeme yapılması halinde Ruanda vize başvuru süreciniz başlar.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır – Antalya

Ruanda vizesinin sonuçlanma süresi 3 (Üç) ile 10 (On) iş günü arasında değişiklik gösterir. Verilen süre Vize Merkezi Antalya vize uzmanlarımızın güncel deneyimleriyle verdikleri ön görülen süredir. Ruanda’daki Konsolosluğun yoğunluğu ve Ruanda resmi tatilleri sonuç tarihinde oynamaya neden olabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibi olan kişiler için vize sonuçlanma süresi daha uzun olabilir. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde temsilcilerimiz tarafından vize sonucunuz size iletilir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – Antalya

Doğu Afrika Vizesi, başlıkta belirtilen üç ülkeye tek vize ile giriş yapmanızı sağlamakta ve üç farklı ülkeye vize başvurusu yapmadan tek bir vize ile belirtilen ülkelere giriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.
Doğu Afrika vizesi hakkında verilecek tüm diplomatik kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.
Vize uzmanlarımızın adınıza Doğu Afrika Vizesi başvurusu yapmaları için; pasaportunuzun taranmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve varsa hotel/uçak rezervasyonunuz yeterlidir. Doğu Afrika vize için gerekli olan belgeleri [email protected] adresi üzerinden uzmanlarımıza ulaştırabilir, Doğu Afrika Vize ödemesi yapılması halinde vize sürecine başlayabilirsiniz.
Doğu Afrika Vize sonucunuzun açıklanma süresi ortalama olarak 5 (Beş) ila 10 (On) iş günü arasında değişkenlik gösterir. Verilen süre Vize Merkezi Antalya vize uzmanlarımızın tecrübelerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir.

Vize Merkezi Antalya Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar? – Antalya

Vize Merkezi Antalya şubemizden vize hizmeti almanız halinde tüm vize başvuru süreciniz uzman kadromuz tarafından yürütülür. Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan vize uzmanlarımız sizin adınıza istediğiniz ülke vize başvurusunda bulunur ve adınıza istediğiniz ülkenin vizesini çıkartabilirler. Doğacak herhangi bir problemde deneyimli vize uzmanlarımız sürece müdahale ederek vizeniz için gerekli olan işlemleri sağlarlar.


Vize Merkezi Antalya şubemize başta Konyaaltı ve Kepez olmak üzere; Muratpaşa, Manavgat, Alanya, Serik, Kumluca, Aksu, Kaş, Döşemealtı, Gazipaşa, Korkuteli, Demre, Elmalı, Kemer ilçelerimizin yanında; Burdur, Isparta, Konya, Karaman, Mersin, Muğla gibi çevre illerden de yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Vize Merkezi Antalya şube telefon numaramız; +90 (242) 255 51 47
Vize Merkezi Antalya E-mail adresi; [email protected]


Aynı zamanda vize uzmanlarımızla hızlıca iletişime geçmek ve vize hakkında danışmak için www.vizemerkezi.com adresinde faaliyete soktuğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.

ruanda vize merkezi antalya

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.