Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 38

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Ruanda Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Değerli ziyaretçimiz,
Vize Merkezi Edirne şubesi temsilcileri tarafından hazırlanan Ruanda Vizesi Edirne sayfamıza hoş geldiniz.
Alanında uzman vize temsilcilerimiz tarafından sizin için hazırlanan yazımızda işlediğimiz konular; Ruanda Vizesi, Acil Ruanda Vizesi, Doğu Afrika Vizesi, Ruanda E-Vize, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Ticari vize, Ruanda Turistik vize şeklindedir. Ruanda vizesi ve Doğu Afrika vizesi üzerine tüm bilgileri sizler için hazırlanmış lan yazımızda okuyabilirsiniz.


Vize Merkezi Edirne şubesi temsilcilerimize ulaşmak için +90 (850) 460 15 38 numaralı telefonu tuşlayabilir, edirne@vizemerkezi.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Vize Merkezi Edirne vize temsilcilerimiz ile sorularını için direkt iletişim kurabilmeniz adına faaliyete soktuğumuz www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümüne giderek vize temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Edirne

Ruanda vize başvurusu yapmadan önce bir pasaporta sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Herhangi bir tür pasaporta sahip değilseniz yönlendirme adına vize uzmanlarımız ile iletişime geçip pasaport sahibi olmanın kısa yollarını öğrenebilirsiniz.
Ruanda vize başvurusunda pasaportunuzun başvuru tarihinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuz geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse bu durumu beraber çalıştığınız vize uzmanınıza iletmeniz vize başvuru süreciniz açısından yararlı olacaktır. Pasaport geçerlilik sürenizi öğrenmek için pasaportunuzun ikinci sayfasının en alt bölümünden öğrenebilirsiniz.

Pasaport türünüzü vize başvuru süreci başlamadan önce vize uzmanımızla paylaşmanız gerekmektedir. Ruanda devletinin vizeye tabii tuttuğunu pasaportlar sırasıyla şu şekildedir; (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport ve (Gri) Hizmet Pasaportu.
Pasaport türünüzle beraber Ruanda seyahat planınızı ve Ruanda’da kaç gün boyunca konaklayacağınızı beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Ruanda Elektronik Vize Nedir, Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Belgeleri – Edirne

Elektronik Vize, internetin hayatımızda yaygınlaşmış olmasıyla beraber tüm dünya ülkeleri tarafından tercih edilen bir vize başvuru türü haline gelmiştir. Elektronik Vize istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrinden istediğiniz bir ülkeye vize almanıza yarar. Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan, sadece internet üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz bir vize başvuru türü olan Ruanda Elektronik Vizesi, Ruanda Klasik Vize başvurusundan daha farklı belgelere sahiptir. Ruanda Elektronik Vize başvurusu yaparken yapacağınız en küçük bir harf hatası dahi vizenizin çıkmamasına neden olabilir. Ruanda Elektronik Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve deneyimli vize uzmanları ile beraber çalışmanızı öneririz. Vize Merkezi Edirne vize uzmanlarımıza ulaşmak için edirne@vizemerkezi.com mail adresine e-posta atmanız ya da sitemizdeki CANLI DESTEK seçeneğini kullanabilirsiniz.

Vize Merkezi vize uzmanlarımızın adınıza Ruanda e-vize başvurusunda bulunmaları için; pasaportunuzun taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve varsa Ruanda hotel rezervasyonunuzla beraber uçak bileti rezervasyonunuz yeterlidir. Ruanda Elektronik Vize başvurusunda bulunmadan önce belirtilen evrakları vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – Edirne

Ruanda Vize Başvuru türleri 3’e ayrılmaktadır.

Ruanda’ya yukarıda belirtilen vize başvuru seçeneklerinden biri ile başvuruda bulunmak istiyorsanız vize uzmanımıza bildirmeniz yeterlidir. Ruanda vize başvurusunda başvurmak istediğiniz vize çeşidinizi yukarıda göremediğinizi düşünüyorsanız eğer Vize Merkezi Edirne şube temsilcilerimize iletebilir, vize başvuru çeşidiniz üzerine danışmanlık talep edebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Edirne

Ruanda vizesi başvurusu öncesi Ruanda Vize Başvurusu için gerekli evrakları ve vize için gereken ücret tutarı dekontunu e-posta yolu ile Vize Merkezi Edirne şubesi uzmanlarımıza ulaştırdıktan sonra vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağlarlar. Belgelerde herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olması halinde size bilgilendirme yaparlar. Belgelerde yanlışlık yolmaması halinde adınıza Ankara Ruanda Büyükelçiliğine Ruanda Vize başvuru talebinde bulunurlar. Bu süreç içerisinde vize uzmanlarımızdan alacağınız hizmet gereğince konsolosluğa gitme şartınız bulunmaz, vize uzmanlarımız sizin adınıza tüm süreci takip ve kontrol ederler.

Ruanda Vize Ücreti – Edirne

Ruanda vize ücreti hizmet beledi, koordinasyon bedelleri ve konsolosluk ücretlerini içermektedir. VİZE MERKEZİ Edirne vize uzmanlarımız adınıza Ruanda Vize başvurusunda bulunmadan önce gerekli olan tutarı size iletirler. Gerekli ödemeleri yaptıktan sonra Edirne şube uzmanlarımıza belgelerinizle beraber yolladığınız ödeme dekontuyla beraber Ruanda vize başvuru süreciniz başlar. Ruanda vize ücreti sorularınız için sitemizde bulunan CANLI DESTEK bölümünden yardım talep edebilirsiniz.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Edirne

Ruanda Vizesi çıkma süresi 3 (Üç) ile 10 (On) iş günü arasında değişiklik göstermektedir ve verilen süre Vize Merkezi Edirne şube yetkililerimizin güncel deneyimleri ışığında verdikleri ön görülen süredir. Ruanda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Ruanda resmi tatillerine göre vize sonuç tarihi değişkenlik gösterebilir. Ruanda Vize sonuçlarınız açıklandığı günden itibaren vizeniz onaylanmışsa, başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – Edirne

Doğu Afrika vizesi toplam üç ülkeyi kapsar; Uganda, Ruanda ve Kenya. Doğu Afrika vizesine sahip olan vatandaşlar bu üç ülkeye tek vize ile girebilme hakkına sahip olmaktadırlar.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Evraklar – Edirne

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusu yapılmadan önce gerekli ücretin ödeme dekontunu, pasaportunuzun dijital ortamda taratılmış haliyle birlikte bir adet biyometrik fotoğrafını ve eğer varsa Ruanda hotel, uçak rezervasyonlarınızı Vize Merkezi Edirne şube temsilcilerimiz ile paylaşmanız adınıza Doğu Afrika Vizesi başvurunuzu yapmaları için yeterli olacaktır. Belgelerinizi edirne@vizemerkezi.com mail adresine gönderebilir ya da bilgi almak adına aynı mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doğu Afrika Vizesi Ne Zaman Çıkar – Edirne

Doğu Afrika vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 5 (Beş) ile 15 (On Beş) iş günü arasında değişkenlik gösterir. Doğu Afrika vizesi hakkındaki tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifinde olduğunu unutmayınız. Ruanda Konsolosluğunun dönemsel yoğunluğu da vize sonuçlanma süresini etkileyebilir.

Vize Merkezi Edirne Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Vize Merkezi Edirne şubesi vize hizmeti veren bir şirkettir. Vize Merkezi Edirne deneyimli vize uzmanlarından kurye hizmeti ya da kendi adınıza vize başvuru hizmeti alabilirsiniz. Vize Merkezi Edirne şubemizden başta Edirne ve Edirne Merkez olmak üzere; Lalapaşa, Enez, Havsa, İpsala, Uzunköprü, Keşan, Süloğlu, Meriç gibi ilçelerimizle beraber Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale gibi çevre şehirlerden de Vize Merkezi Edirne şube yetkililerimizden kurye ve vize başvuru hizmeti alabilirsiniz.

Vize Merkezi Edirne şubemize +90 (850) 460 15 38 numaralı telefonu arayarak ve edirne@vizemerkezi.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz. Sorularınız için www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümümüzden destek alabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Vize Merkezi Edirne Şubesi

Ruanda Vize Merkezi, Edirne

Vize Merkezi Personel

Ruanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5860