Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 38

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Ruanda Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi Gaziantep şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için güncel bilgilerle hazırladıkları Ruanda Vize Gaziantep sayfamıza hoş geldiniz.

Uzman kadromuz tarafından sizin için güncel bilgilerle hazırladığımız yazımızda detaylıca alabileceğiniz bilgiler şu şekildedir; Ruanda Vize Ücreti, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Elektronik Vize, Ruanda Vizesi, Ruanda Turistik Vize ve Acil Ruanda Vizesi için gerekli belgeleri, Ruanda Ticari Vize ve Doğu Afrika Vizesi... Ayrıca uzmanlarımızla çalışırken izlemeniz gereken adımları, belge kontrolünün ve vize başvuru işleyişine kadar ön bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.

Ruanda vizesi hakkında daha fazla bilgi almak ve vize uzmanlarımıza danışmak için +90 (212) 970 05 38 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da afrika@vizemerkezi.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Konsolosluğa gitmeden vize çıkartmak için VİZE MERKEZİ Gaziantep şubesinden kurye ve vize uzmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Gaziantep

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunurken kesinlikle pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvuru tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerli olması gerektiğini unutmayınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresine bakmak için pasaportunuzun ilk sayfasına bakabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmaması Ruanda vizenizi aldıktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken önem arz eder.

Ruanda’ya vize başvurusunda bulunurken pasaport türünüzü vize uzmanımıza bildirmeyi unutmayınız. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaport olabilir, hangi pasaporta sahip olduğunuz önem arz etmeksizin Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzle beraber Ruanda’ya yapacağınız seyahat planını da VİZE MERKEZİ Gaziantep şube temsilcilerimize iletmeyi unutmayınız. Seyahat planınıza göre Ruanda vize başvuru işlemleri belgeleri değişiklik gösterebilir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Gaziantep

Elektronik vize günümüzde dünya ülkeleri tarafından sıkça tercih edilen, hızlı ve internet üzerinden olan bir başvuru türüdür. İnternetin hayatımıza adapte olmasıyla beraber Ruanda devleti de tüm dünya ülkelerine E-Vize başvuru türünü açmış bulunmakta. Elektronik vizenin sağladığı rahatlıklar arasında konsolosluğa gitme zahmetine katlanmamanız ve bulunduğunuz şehirden dışarı çıkmadan istediğiniz ülkeye vize başvurusunda bulunmanız gibi pratik avantajlar vardır. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken ekstra dikkat göstermeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engelleyebilir ve vize işleminizi gereksiz yere uzatabilir. Elektronik vize başvurusunda bulunurken alanında uzman şirketlerle çalışmanızın sizin için en garanti vize başvuru yolu olacağını belirtmek isteriz. E-vize üzerinde uzmanlaşmış ekibimize ulaşmak için VİZE MERKEZİ Gaziantep şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Elektronik vize başvuru türünde belge kalabalığı bulunmaz sadece belirtilmiş olan belgelerle; pasaportunuzun bilgisayar ortamında taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda hotel, uçak rezervasyonlarınızla vize uzmanlarımız adınıza Ruanda Elektronik Vize başvurusunda bulunabilirler.

Elektronik vize başvurusunda bulunurken yukarıda belirtilen belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız yeterli olacaktır, afrika@vizemerkezi.com mail adresine belirtilen belgeleri yollayabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Gaziantep

Ruanda vize başvuru çeşitleri Ruanda e-vize ve Ruanda klasik vize başvuru seçeneğinden ayır olarak üçe ayrılmaktadır.

Ruanda vize başvurusu öncesinde yukarıda belirtilen vize başvuru seçeneklerinden birisi ile başvuruda bulunmak istiyorsanız lütfen vize uzmanımıza bildiriniz. Başvuru yapmak istediğiniz türü yukarıdaki maddeler arasında göremiyorsanız VİZE MERKEZİ Gaziantep şube temsilcilerimizle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Gaziantep

Vize Merkezi Gaziantep şube temsilcilerimize Ruanda Vizesi için gerekli olan belgeleri ve Ruanda vize ücret ödeme makbuzunu göndermenizle beraber Ruanda vize başvuru sürecinize geçilir. Belgelerin yollanmasından sonra uzmanlarımız gerekli belge kontrollerinizi sağlar ve herhangi bir eksiklik ya da belge hatasında size geri dönüş yapılır. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Gaziantep

Ruanda vize ücretinin içerdiği ödemeler üç farklı ödemeye ayrılır; hizmet ücreti, koordinasyon ücreti ve konsolosluk ücreti. VİZE MERKEZİ Gaziantep vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler ve onayınızdan itibaren vize başvuru işlemine başlarlar.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Gaziantep

Ruanda Vizesi sonuçlanma süresi; ön görülen süredir ve 3 (Üç) ila 10 (On) iş günü arasında değişkenlik gösterir.

Ruanda vize sonucunuzun açıklanma süresi Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ya da Ruanda resmi tatil günlerine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibiyseniz süre biraz daha uzamaktadır. Vize sonucunuz açıklandığı an VİZE MERKEZİ Gaziantep şube yetkililerimiz aynı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Gaziantep

Doğu Afrika Vizesi içerisinde başlıkta belirtilen (Uganda, Ruanda ve Kenya) ülkeleri içermektedir. Doğu Afrika vizesinin en büyük kolaylığı tek vize ile başlıkta belirtilen ülkelere rahatça giriş yapabilmenizi sağlamaktır. Doğu Afrika Vizesi, Ruanda Konsolosluğu aracılığı ile çıkartıldığı için Doğu Afrika Vizesi üzerine verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Gaziantep

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusunda bulunulmadan önce ödeme dekontunuzu mail yolu ile Vize Merkezi Gaziantep şube temsilcilerimiz ile paylaşmanız yeterlidir.

Doğu Afrika Vizesi başvuru sırasında ihtiyacınız olan evraklar; pasaportunuzun taratılmış hali, biyometrik fotoğrafınız ve hotel rezervasyonlarınızdır. Belgelerinizi ödeme dekontunuz ile beraber gaziantep@vizemerkezi.com e-posta adresi üzerinden uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.

Doğu Afrika Vize sonuç süresi vize uzmanlarımızın deneyimleri sonucu ön gördükleri süredir ve 5 ile 15 iş günü arasında değişmektedir. Belirtilen süre Vize Merkezi Gaziantep vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdiği öngörülen süredir. Doğu Afrika Vize sonucunuz vize uzmanlarımız tarafından, vize sonucunuzun açıkladığı gün içerisinde size iletilir.

Doğu Afrika Vize ücreti içerisinde koordinasyon bedeli, konsolosluk ücretleri ve hizmet bedelini içerir. Doğu Afrika Vize ücreti vize başvurunuz başlamadan önce uzmanlarımız tarafından size iletilir ve onayınızla beraber vize süreciniz başlar.

Vize Merkezi Gaziantep Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunmaktadır? - Gaziantep

Vize Merkezi Gaziantep şubemizden kurye hizmeti ve vize hizmeti vermektedir.

Vize Merkezi Gaziantep şubemize başta Gaziantep Merkez ve Şahinbey olmak üzere, Karkamış, Şehitkamil, Yavuzeli, Nizip, Oğuzeli, İslahiye, Araban, Nurdağı gibi ilçelerden bize ulaşırken; Karaman, Kilis, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa gibi çevre illerden de Gaziantep şubemizle iletişime geçebilir, hizmet alabilirsiniz.

Vize Merkezi Gaziantep şubemize +90 (212) 970 05 38 numaralı telefonla ulaşabilir, gaziantep@vizemerkezi.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için faaliyete soktuğumuz www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de sorularınızı sorabilirsiniz.

ruanda vize mrerkezi gaziantep

Vize Merkezi Personel

Ruanda ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5602