Ankara

Telefon

+903129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Ruanda Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz, Vize Merkezi Ankara şube yetkilileri ve vize uzmanları tarafından siz misafirlerimiz için hazırlanmış olan Ruanda Vize Başvurusu Ankara yazımıza hoş geldiniz.

Yazımız, Vize Merkezi Ankara şube yetkilileri ve vize uzmanlarının güncel deneyimlerine dayanarak hazırlanmıştır. Yazımızdaki ana başlıklar; Ruanda Vizesi, Doğu Afrika Vizesi, Ruanda Vize Ücreti, Ruanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır, Ruanda E-Vize vb. şeklinde devam etmektedir. Yazımızda ana başlıkların yanı sıra, vize uzmanlarımızla çalışırken neler yapmanız gerektiğinden e-vizenin avantajlarına ve vize uzmanlarımıza nasıl ulaşabileceğiniz kadar derin bilgileri edinebilirsiniz.


Vize Merkezi Ankara şubesi vize uzmanlarımıza ulaşmak, Ruanda hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da vize hizmeti talep etmek için +90 (312) 97 05 38 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da [email protected] adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca vize uzmanlarımızla hızlı iletişim kurmanız adına www.vizemerkezi.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünü de tercih edebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu – Ankara

Ruanda vize başvuru süreciniz başlamadan önce yerine getirmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur. Ruanda vize başvurusunda bulunurken pasaportunuzun Raunda vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilir ya da iletişimde olduğunuz vize uzmanından yardım talep edebilirsiniz. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmamış olması Ruanda vize sahibi olduktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken önem kazanmaktadır. Pasaportunuzun deforme olmamış olmasına özen göstermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Pasaport türünüz (Gri) Hizmet Pasaportu, (Yeşil) Hususi Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport ya da (Siyah) Diplomatik pasaport olabilir, pasaport türünüz verilen pasaport türlerinden hangisi olursa olsun Ruanda’ya seyahat edebilmeniz için vize şartınız bulunmaktadır. Ayrıca Ruanda’da konaklayacağınız süreyi vize uzmanımızla paylaşmanız vize başvuru sürecinizin sorunsuz geçmesine yardımcı olacaktır.

Ruanda E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Ankara

Ruanda’ya yapacağınız seyahat öncesinde vize başvurusunda bulunurken Ruanda E-Vize seçeneğini de kullanabilirsiniz. E-vizenin sağladığı avantajlar arasında evinizden çıkmadan vize başvurusunda bulunabilmeniz, sadece internet hizmeti alarak vize başvurusunda bulunabilmeniz ve belge kalabalığı olmadan vize başvurusunda bulunabilmeniz gibi avantajlar vardır. Yalnız e-vize başvurusunda ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir harf hatasında dahi vizeniz ret cevabını alabilir. E-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ile çalışabilir, e-vize konusunda deneyimli vize uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Vize Merkezi Ankara şubesi e-vize uzmanlarımız ile iletişime geçmek için [email protected] adresine mail bırakmanız yeterlidir.

Ruanda E-Vize başvurusunda pasaportunuzun ilk sayfasının taranmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda uçak/hotel rezervasyonlarınız yeterlidir. Belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerektiğini unutmayınız.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Ankara

Ruanda vize başvuru çeşitlerinin arasında klasik ve e-vizeden farklı olarak üç vize başvuru çeşidi daha bulunmaktadır.

Ruanda’ya yukarıda belirtilen vize başvuru seçeneklerinden herhangi birisiyle vize başvurusunda bulunmak için vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Ankara

Ruanda vize başvurusunda önce Ruanda vize ücretini yatırmanız gerekmektedir. Ruanda vize ücretini yatırıp banka ödeme makbuzunu vize uzmanlarımız ile paylaşmanızla beraber vize uzmanlarımız gönderdiğiniz belgelerin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik olması halinde vize uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek eksiklikleri giderirler ve adınıza Ruanda Vize Başvurusunda bulunurlar. Ruanda vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde onay alması halinde başvuruda bulunduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ruanda Vize Ücreti – Ankara

Ruanda vize ücreti içinde üç farklı ödeme barındırmaktadır, bunlar; konsolosluk ödemesi, hizmet bedeli ve koordinasyon bedelidir. Ankara şube yetkililerimiz Ruanda vize başvuru süreciniz başlamadan önce Ruanda vize ücretini size toplu olarak ileteceklerdir. Ödemeyi gerekli bankaya yapıp ödeme makbuzunu vize uzmanlarımızla paylaşmanız vize uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Ankara

Ruanda vizesinin sonuçlanması için verilen tarih Vize Merkezi Ankara şubesi vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerinden yola çıkarak verdikleri ön görülen süredir. Sonuçlanma tarihi 3 (Üç) ila 10 (On) iş günü arasında değişiklik göstermektedir. Ruanda göçmenlik ofisi yoğunluğu ya da Ruanda resmi tatilleri verilen tarihler üzerinde değişikliğe neden olabilir. Yabancı pasaport sahibi olmanız halinde ise sonuçlanma süreniz daha da uzayabilir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – Ankara

Doğu Afrika Vizesi, Afrika seyahatinizde size en çok avantaj sağlayan vizelerden birisidir. Başlıkta belirtilen üç ülkeye de giriş yapmak istiyorsanız tek bir vize başvurusunda bulunmanız yeterlidir.

Doğu Afrika vize başvurusunda ihtiyacınız olan belgeler pasaportunuzun taranmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve Ruanda uçak rezervasyonlarınızdır. Belgeleri vize uzmanımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.
Doğu Afrika vizesinin sonuçlanma süresi üç ülke kapsadığı için 5 (Beş) ila 15 (On Beş) iş günü arasında değişiklik göstermektedir. Verilen süre Ankara şubesi vize uzmanlarımızın ön gördükleri süredir.

Vize Merkezi Ankara Şubesinden Nasıl Hizmet Talep Edebilirim? – Ankara

Vize Merkezi Ankara şubesi vize uzmanlarımıza ulaşmak, Ruanda hakkında detaylı bilgi almak ya da kurye ve vize hizmeti talep etmek için +90 (312) 97 05 38 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca hızlı iletişim adına www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de yardım alabilirsiniz.

Vize Merkezi Ankara şubemize başta Ankara ve Beypazarı olmak üzere; Elmadağ, Çankaya, Haymana, Gölbaşı, Şereflikoçhisar, Gölbaşı, Bala, Keçiören, Mamak, Polatlı, Sincan, Yenimahalle, Güdül gibi ilçelerimizden de hizmet talep etmek için ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

ruanda vize merkezi ankara

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp