Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon

+902243222098

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Ruanda Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi Bursa şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için hazırlanmış olan Ruanda Vize Bursa sayfamıza hoş geldiniz.

Vize Merkezi Bursa şubesi vize uzmanları ve şube yetkilileri tarafından sizin için hazırlanmış olan yazımızda detaylıca alabileceğiniz bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır; Ruanda Vize Ücreti, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Elektronik Vize, Ruanda Turistik Vize ve Acil Ruanda Vizesi için gerekli belgeleri, Ruanda Ticari Vize ve Doğu Afrika Vizesi... Ayrıca uzmanlarımızla çalışırken izlemeniz gereken adımlardan, belge kontrolünün nasıl olduğuna ve vize başvuru işleyişinin takip kontrolünün nasıl yapıldığına dair ön bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.

Vize Merkezi Bursa şubesi vize uzmanlarımıza Ruanda hakkında merak ettiklerinizi sormak ya da vize hizmeti almak için +90 (224) 322 20 98 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim için www.vizemerkezi.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Bursa

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvuru tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmaması Ruanda vizenizi aldıktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken önem arz eder.

Ruanda’ya vize başvurusunda bulunurken pasaport türünüzün önemi yoktur. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaport da olsa Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzle beraber Ruanda’ya yapacağınız seyahat planını da Vize merkezi Bursa şube temsilcilerimize iletmeyi unutmayınız. Seyahat planınıza göre Ruanda vize başvuru işlemleri belgeleri değişiklik gösterebilir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Bursa

İnternetin hayatımıza adapte olmasıyla beraber Ruanda devleti de tüm dünya ülkelerine E-Vize başvuru türünü açmış bulunmaktadır. Elektronik vizenin sağladığı rahatlıklar arasında konsolosluğa gitme zahmetine katlanmamanız ve bulunduğunuz şehirden dışarı çıkmadan istediğiniz ülkeye vize başvurusunda bulunmanız gibi pratik avantajlar vardır. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engelleyebilir ve vize işleminizi gereksiz yere uzatabilir.

E-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize uzmanlarınızı tercih etmenizi öneririz. Elektronik vize başvurusunda bulunurken alanında uzman şirketlerle çalışmanızın sizin için en garanti vize başvuru yolu olacağını belirtmek isteriz. E-vize üzerinde uzmanlaşmış ekibimize ulaşmak için VİZE MERKEZİ Bursa şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Elektronik vize başvuru sürecinde gereksiz belge kalabalığı yoktur, ihtiyacınız olan belgeler; pasaportunuzun bilgisayar ortamında taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda hotel, uçak rezervasyonlarınızla sınırlıdır.

Elektronik vize başvurusunda bulunurken yukarıda belirtilen belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. [email protected] mail adresine belirtilen belgeleri yollayabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Bursa

Ruanda vize başvuru aşağıda belirtildiği sürece üçe ayrılmaktadır.

Ruanda’ya yukarıda belirtilen vize başvuru seçeneklerinden herhangi birisiyle vize başvurusunda bulunmak için vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan evrakları öğrenebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Bursa

Ruanda Vizesi için gerekli olan belgeleri ve Ruanda vize ücret dekontunu gönderdiğiniz zaman Ruanda vize başvuru süreci başlar. Belgelerin yollanmasından sonra uzmanlarımız gerekli belge kontrollerinizi sağlar ve herhangi bir eksiklik ya da hatada size geri dönüş yaparlar. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Bursa

Ruanda vize ücreti içerisinde koordinasyon ödemesi, konsolosluk ödemesi ve hizmet bedeli içermektedir. Vize Merkezi Bursa vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler ve onayınızdan itibaren vize başvuru işlemine başlarlar.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Bursa

Vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri sonucunda vize sonuçlanma tarihi için ön gördükleri süre; 3 (Üç) ve 10 (On) iş günü arasındadır.

Ruanda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Ruanda resmi tatil günleri Ruanda vize başvuru tarihi üzerinde değişikliklere neden olabilmektedir. Verilen süre Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına dair bir süredir, yabancı pasaport sahibiyseniz süre daha biraz daha uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı an Vize Merkezi Bursa şube yetkililerimiz aynı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Bursa

Doğu Afrika Vizesi içerisinde üç Afrika ülkesi barındırmaktadır, bunlar; Uganda, Ruanda ve Kenya’dır. Doğu Afrika ziyaretinizde başlıkta belirtilen üç ülkeye de giriş yapmak için Doğu Afrika vizesine başvuruda bulunabilirsiniz Ruanda Konsolosluğu, Doğu Afrika vizesi üzerine diplomatik olarak tek kararı verecek konsolosluk olduğunu unutmayınız.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Bursa

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusunda bulunulmadan önce ödeme makbuzunuzu mail yolu ile Vize Merkezi Bursa şube temsilcilerimize göndermeniz gerekmektedir.

Doğu Afrika Vizesi için ihtiyacınız olan evraklar; pasaportunuzun taratılmış halini, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınızı ve hotel rezervasyonlarınızı içermektedir. Belgelerinizi ödeme dekontunuz ile beraber [email protected] e-posta adresi üzerinden uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.

Doğu Afrika Vize sonuçlanma süresi içerisinde üç farklı ülke barındırdığı için Ruanda vize sonuçlanma süresinden farklıdır ve (5) ile (15) iş günü arasında değişkenlik gösterir. Belirtilen süre Vize Merkezi Bursa vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdiği öngörülen süredir.

Doğu Afrika Vize ücreti içerisinde koordinasyon bedeli, konsolosluk ücretleri ve hizmet bedelini içerir. Doğu Afrika vize süreci başlamadan önce ücret size toplam olarak Bursa şube yetkililerimiz tarafından size iletilir.

Vize Merkezi Bursa Şubesi Bana Nasıl Bir Hizmet Sunar? - Bursa

Vize Merkezi Bursa şubemizden kurye ve vize hizmeti vermektedir. Belgelerinizin kontrolü ve takibini sizin adınıza Vize Merkezi Bursa şubesi vize uzmanlarımız yürütür ve sizin adınıza Doğu Afrika vizesi ya da Ruanda Vize başvurusunda bulunup sürecin takibini ve kontrolünü sağlarlar.

Vize Merkezi Bursa şubemize başta Bursa Merkez ve Nilüfer olmak üzere, Osmangazi, Harmancık, Yıldırım, Büyükorhan, İnegöl, Gemlik, Özlüce, Görükle, Mudanya, Mustafakemalpaşa gibi ilçelerden bize ulaşırken; Yalova, Bilecik, Balıkesir, Kütahya, Kocaeli gibi çevre illerden de Bursa şubemizle iletişime geçebilir, hizmet alabilirsiniz.

Vize Merkezi Bursa şubemize +90 (224) 322 20 98 numaralı telefonla ulaşabilir, [email protected] mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. 

ruanda vize merkezii bursa

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.