Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Letonya Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Değerli ziyaretçimiz,
Vize Merkezi, Letonya vizesi başvurularında vize danışmanlık firması olarak bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.  Vize Merkezi'nin hiçbir şubesi telefon, e-posta ya da SMS yoluyla yapılan bilgilendirmelerden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Letonya’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

Letonya Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Letonya Schengen Vizesine Başvurmalı mıdır?

Letonya Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Letonya’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Letonya Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Letonya Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Letonya Turistik Vizesi, Letonya Ticari Vizesi, Letonya Ziyaret Vizesi, Letonya Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
Letonya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

Letonya Schengen Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Letonya Schengen vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Seyahat amaçlarına göre gerekli evraklar değişiklik göstermektedir. Sol menüde yer alan seyahat amacınıza uygun kategori butonuna tıklayarak Letonya Vizesi için Gerekli Evraklar listesine ulaşabilirsiniz.

Letonya ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Letonya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp