Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu

İzmir ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Gambiya konsolosluk işlemleri için Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu'ndan hizmet alabilirler.
 
Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu Görev Alanı:
 
Türkiye’de diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen ticari-ekonomik-kültürel projeleri karşılıklı Türkiye Devleti ile Gambiya Devlet arasında geliştirebilmek amacıyla İzmir Fahri Gambiya  Konsolosluğu onursal görevini yürütmektedir.
Gambiya’ya turistik, transit, çalışma ya da uzun süreli ikamet amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilere, İzmir Gambiya Fahri Konsolosluğu ile irtibata geçmeleri halinde detaylı bilgi verilmektedir.
 
Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi:
Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu, İzmir ve çevresinden yapılacak Gambiya vize başvurularını kabul etmekle yetkilidir. Gambiya Konsolosluğu’na vize müracaatı için şahsen başvuru zorunluluğu bulunmamaktadır.
 
Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu 2016 Resmi Tatil Günleri:
 
Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu, Gambiya Devleti'nin 2016 yılı resmi tatilleri ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 2016 yılı resmi tatillerinde hizmet verememektedir.  Gambiya konsolosluk işlemleri için müracatta bulunacak kişilerin aşağıdaki tarihleri göz önünde bulundurarak seyahatlerini veya işlemlerini organize etmelidirler.
 
Paskalya Tatili 23 Mart 2016
Kutsal Cuma  25 Mart 2016
Paskalya       27 Mart 2016
Paskalya Pazartesisi  28 Mart 2016
Afrika Günü    25 Mayıs 2016
İhtilal Bayramı 22 Temmuz 2016
Varsayım Günü 15 Ağustos 2016
Deepavali veya Diwali Günü 30 Ekim 2016
 
Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu Adres: Venüs İthalat İhracat LTD. Plevne Bulvarı No:18 Kat:3 Daire:6 Alsancak/İzmir
Telefon: (232) 463 2774

 

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Gambiya Ankara Büyükelçiliği
Gambiya İzmir Fahri Konsolosluğu
Telefon
x