Konsolosluk

Konsolosluk

Andorra Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Andorra vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Andorra vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Andorra vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Andorra vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Andorra Konsolosluğu

Andorra vize işlemleri geçerli bir pasaportunuz olmadan gerçekleşemez. Andorra vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz yok ise bunu alabilmenizin en kısa yolu ikametinizin bağlı olduğu il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok lazım olması halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet birimlerinde ve ya polis merkezlerinde kendi adınıza pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz. Pasaport başvuruları kişiye özel olduğundan dolayı bunu şahsen yapmalısınız ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verilmelisiniz. Burada ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenir ve bazı sorular sorulur. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınacak ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan yerlerinin yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak maddeler, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda vardır. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflarınızı da götürmeyi unutmamalısınız. İşlemleriniz olumlu sonuçlanırsa sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese gönderilir.

Andorra’nın Türkiye’de kendi resmi konsolosluğu ya da büyükelçiliği bulunmadığı için Andorra vize işlemlerini ilgili Fransa ya da İspanya Konsoloslukları üzerinden yapabilirsiniz. Fransa Konsolosluğu Şht. Muhtar, İstiklal Cd. No:8, 34435 Beyoğlu/Taksim/Beyoğlu/İstanbul adresinde bulunur. Ayrıca bir başka başvuru noktası olan İspanya Konsolosluğu da Levent, Karanfil Aralığı Sok No:16, 34330 Beşiktaş/İstanbul adresindedir. Andorra vize türleri için buralardan vize başvurusu yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz bizler Vize Merkezi olarak sizler adına Andora vizesine başvuru yapabiliriz. Aklınıza takılan bir şey olursa sormaktan çekinmeyin.

Ayrıca Andorra vizesi için başvuruda bulunacaksanız Konsolosluklar için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde yarar vardır. İlgili konsolosluklar günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Andorra vize başvuruları vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapmaktadır. Bu sebeple sizin seçtiğiniz firmanın size Andorra vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri olarak burada sizin için her şeyin en iyi biçimde sonuçlanması konusunda size gerekli her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyarız. Andorra vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz durumunda kişisel olarak ya da Andorra vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler aracılığıyla Andorra vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Andorra vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Andorra vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Andorra vizesi için başvuruda bulunacaksanız Andorra için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde yarar vardır. Andorra vize işlemleri günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine yapılabilmektedir. Andorra vize başvuruları vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar da yapmaktadır. Bu sebeple sizin seçtiğiniz firmanın size Andorra vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri olarak burada sizin için her şeyin en iyi biçimde sonuçlanması konusunda size gerekli her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyarız. Andorra vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz durumunda kişisel olarak ya da Andorra vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler aracılığıyla Andorra vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Andorra vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Andorra vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz.

Andorra vize işlemleri için başvuruda bulunacaksanız öncelikle aşağıdaki belgeleri yanınızda götürmenizde fayda vardır. Eğer Andorra ziyareti düşünüyorsanız işlemlerinize bir iki ay kadar öncesinden başlamanızı öneririz.

Andorra vize başvuru evrakları:

 1. Pasaport
 2. Doğrudan Andorra’ya gidiş olmadığı için Schengen vizesi
 3. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 4. 4 adet biyometrik fotoğraf
 5. Seyahat evrakları
 6. Çalışanlar için SGK belgeleri
 7. Öğrenciler için öğrenci belgesi
 8. Bankada yeterli miktarda para
 9. Banka hesap dökümü
 10. Şirket çalışanları için şirket evrakları (sicil belgesi, ticari gazete, imza sirküleri vs.)
 11. Sağlık sigortası
 12. Andorra ziyareti için harç dekontu (vize başvuruları için)
 13. Yolculuk evrakları (otel, uçak vs. bilet ve rezervasyonları)

Vize başvurularınız için pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvurduğunuz tarihten ileriye doğru minimum bir yıl olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Pasaportunuzun süresi ne kadar uzunsa işiniz o kadar kolay olur. Ayrıca vizeden muaf olma durumunda olanız bile gideceğiniz ülkenin pasaportunuzda aradığı geçerlilik süresini öğrenmeniz kesinlikle önemlidir. Mesela pasaportunuzun süresi beş yıl ama Andorra vize izniniz üç hafta ise Andorra’da en fazla üç hafta kalabilirsiniz. Vize izin süreleri pasaport izin sürelerinin altında olmalıdır. Bu nedenle pasaport sürenizin uzun olması önemlidir.

Bunlar dışında Andorra vizesi ve yolculuk şartlarına dair detaylı bilgi edinmek isterseniz Vize Merkezi şubelerimizi ziyaret edebilir ya da bize telefon açabilirsiniz.

Aşağıdaki adres Fransa Konsolosluğuna aittir. Buradan Andorra vizesi ve diğer işlemler için başvuru yapabilirsiniz.

Andorra Konsolosluğu

Andorra ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Andorra için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp