Turistik Vize

Vietnam Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Vietnam vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Vietnam vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Vietnam vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Vietnam vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin

Vietnam Turistik vizesi için gerekli evraklar

  1. Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli bir pasaport
  2. Vietnam vize talep dilekçesi
  3. 2 adet biyometrik fotoğraf
  4. Otel rezervasyonu
  5. Uçak rezervasyonu
  6. Nüfus cüzdanı/Kimlik fotokopisi 
  7. 18 yaşından küçükler için noter onaylı muvafakatname 

Vietnam vizesi için merak ettiğiniz başka konular ve sormak istediğiniz bir şey olursa Vize Merkezi bölümlerimizi ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Burada Vietnam için hangi vize türüne başvurduğunuza dikkat edin. Keyifli yolculuklar dileriz.

 

Önemli Notlar: 

► Yukarıda belirtilen evrakları tarafımıza kargo, kurye veya 3. bir kişi aracılığı ile ulaştırmanız yeterlidir. Kargo ve Kurye hizmeti masrafları başuru sahibi tarafından karşılanacaktır. 
► Vietnam vize başvuruları uzun sürede sonuçlanmaktadır. Başvurularınızın erken sonuçlanacak olması halinde temsilcilerimiz sizleri bilgilendirecektir. 
► Vietnam vize başvuruları için bu ülkeden temin edilmiş C 1 belgesini beyan etmeniz zorunludur. Bu belge Kurumumuz tarafından temin edilecektir.
► Vietnam vize başvurularının sonuçlanma süresi ve Vietnam vize başvurularınız hakkında verilecek kararlar Konsolosluğun inisiyatifi altındadır. Kurumumuzun vize sonucuna ve vize sonuçlanma süresine müdahele etme gibi bir yetki ve imtiyazı bulunmaz.

 

Vietnam Vizesi Ekspres Başvuru

Vietnam vizesine acil ihtiyacı olanlar Vietnam Ekspres vize başvurusunda bulunabilirler.

Vietnam ekspres vize başvuruları 5 ila 7 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Vietnam Ekspres vizenin ön koşulu C1 belgesinin hızlı şekilde yani ekspres çıkması ile gerçekleşmektedir.

C1 ekspres vizesi 3 iş günüde sonuçlanmakta olup Vietnam turistik vizesi başvurusunu da ekspres vize şeklinde alınmasını sağlar.

C1 ekspres Vietnam vizesi için gerekli evraklar turistik vize için hazırlanması gereken evraklarla aynıdır. Ancak Vietnam vizesi için gerekli olan evraklar ve vize prosedürü Vietnam Büyükelçiliği ve Vietnam Devleti tarafından güncellenebilmektedir. Bu nedenle Vize Merkezi Vietnam departmanını arayarak güncel evrak listesini talep ediniz. Vize Merkezi temsilcimiz size güncel evrak listesini bilgilendirme mail’i formatında gönderecektir. Evraklarınızı hazırladıktan sonra kargo veya elden bize ulaştırabilirsiniz. Bilgilendirme mail’i gerekli evrakların yanında vize ücreti ve koordinasyon bedellerini de içeren ücretleri de içerir. Sorularınız için Vize Merkezi şubelerini arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 02 99
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 99
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 99
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 17 78
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2457
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5367
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com