Ticari Vize

Vietnam Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


  Vietnam vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Vietnam vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Vietnam vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Vietnam vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin

Vietnam Ticari Vize

Vietnam’a yapılacak iş amaçlı ziyaretlerde Vietnam Ticari Vize başvurusu yapılmalıdır. Vietnam ticari vize başvurularınızı Vize Merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz.

Vietnam ticari vizesi için gerekli olan evraklar Vietnam Büyükelçiliği tarafından güncellenebilmektedir. Vize Merkezi Vietnam sayfamızdan evraklarla ilgili ön bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz ancak güncel vize evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak evrak listesi talebinde bulunmalısın. Vize Merkezi doğru evraklarla seyahat planınıza uygun şekilde başvuru yapmanızda size destek olacaktır.

Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak durumunuzu anlatın ve Vietnam vize başvurunuzu hemen başlatın.

Vietnam Ticari Vizesi için gerekli olan Evraklar

*B1 Belgesi:

Vietnam ticari vizesinin alınabilmesi için Vietnam Göçmenlik Ofisinden B1 belgesinin alınması gerekmektedir. B1 belgesi Vietnam Göçmenlik Ofisinden onaylı davetiye niteliği taşımakta olup Vietnam’da iş görüşmesi yapılacak, faaliyet halinde olan firma tarafından çıkarılmalıdır.

*Davetiye:

Vietnam’daki firma tarafından gönderilecek olan Vietnam ticari vize davetiyesi seyahat tarihlerini ve seyahat amacını içermelidir.

*Pasaport:

Pasaportunuz Vietnam vizenizin bitiş tarihinden sonra 6 ay geçerliliğe sahip olmalıdır.

*2 adet fotoğraf

Fotoğraflarınız güncel olmalıdır. Yüzü gizleyen unsurlar olmamalıdır.

*Kimlik fotokopisi

*Vietnam vize talep dilekçesi

Vietnam ticari vize talep dilekçesi İngilizce yazılmalıdır ve seyahat tarihleri mutlak surette belirtilmelidir. Seyahat amacı net bir şekilde açıklanmalıdır.

Vietnam Ticari vizesi kaç günde çıkar?

Vietnam ticari vizesinin çıkış süresi 5 ila 7 iş günüdür. Vietnam ticari vize başvurusunda bulunmadan önce bütün evrakların tam ve eksiksiz olduğundan emin olun. Bu süreye daha sonradan talep edilecek evraklar dahil değildir. Başvurunuz yaptıktan sonra davetiye talebi veya B1 belgesini bekleme süresi bu süreye dahil değildir. Bu süreler Vietnam vize başvurunuz ancak bur evraklar tamamlandıktan ve büyükelçiliğe teslim edildikten sonra geçerlidir. 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 02 99
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 99
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 99
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2457
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5367
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com