Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 78

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Vietnam Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Edirne Vize Merkezi Vietnam Vizesi Sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, Edirne Vietnam Vizesi başvuruları hakkında ön bilgilendirmeyi bu sayfada bulabilirsiniz. Vietnam vizesine özel web sayfamızın Vize İşlemleri bölümünde kategorilerine göre gerekli doküman listesini ve vize prosedüre dair bilgiler yer almakta olup, güncel ücret ve evrak bilgisi için lütfen Vize Merkezi Edirne şubemizi arayınız.

Vietnam Büyükelçiliği Türkiye’den yapılan Vietnam Vizesi başvuruları değerlendiren tek yetkili kurumdur. Vietnam Edirne Vize Merkezi aracılığı ile Vietnam vizesi başvurusu yapmanız eğer Ankara dışında ikamet ediyorsanız zamandan kazanmanızı sağlayacaktır.
Vize Merkezi Edirne Şubesi Vietnam Büyükelçiliğinin belirlediği vize koşullarına uygun şekilde başvurunuzu yaparken, evrak takibi ve sürecinde karşılaşılabilecek sorunların üstesinden kolayca gelmenizi sağlayacak yetkinliğe sahiptir.

Vietnam Vizesi Edirne Vize Merkezi İşlemleri

  1. Edirne Vize Merkezi şubemizdeki temsilcilerimizi arayarak seyahatinizin amacına uygun Vietnam Vize Evraklarını içeren listeni e-mail adresine gönderilmesini talep edin.
  2. Vietnam vizesi için gerekli dokümanları size gönderilen bilgi e-postasında belirtildiği şekilde organize edin ve Edirne Vize Merkezine elden, kurye veya kargo ile ulaştırın.;
  3. Vize çıktıktan sonra pasaportunuzu elden alabilir veya kargo ile gönderimini talep edebilirsiniz.

Edirne’den Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Edirne’den Vietnam vizesi alırken zaman kaybetmemek için hazırlanması gereken evrakları Edirne Vize Merkezine ulaştırın. Bu evraklar Vietnam Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenmiş olduğu unutulmamalıdır. Nihayetinde Edirne vize merkezi sizin işlemlerinizi kolaylaştırmak için hizmet vermektedir.

Edirne Vize Merkezi Şubesi vize başvurunuzun seyahat amacınıza uygun olması için çalışır, vize başvuru sürecini bu kritere göre yönetir. Sizin öncelikleriniz bizim de önceliğimizdir. Bu nedenle seyahat amacınızın belirlenmesinden, evrakların düzenlemesine, ek evrakların bildiriminden hazır evrakların elçiliğe teslimine kadar olan sürecin her aşamasında vize merkezi size destek olmaktadır. Görüş ve önerileriniz için edirne@vizemerkezi.com adresine yazabilirsiniz.

Vize Merkezi Edirne Şubemizi çalışma saatleri içinde arayarak veya mail yolu ile vize talebinizi ilettiğinizde size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

Edirne Vize Merkezi Çalışma Gün ve Saatleri

  • Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma: 08.30 – 18.00
  • Cumartesi: 10.00 – 14.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Vietnam Vizesi Edirne Başvuruları İçin Hazırlanması Gereken Dokümanlar Hakkında

Vietnam vizesi için hazırlanması gerekli doküman listesine web sitemizin vize işlemleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Vietnam Ticari ve Turistik vize başvuruları için gerekli olan dokümanlar ve C1 belgesi hakkında ön bilgilendirmeler bu sayfalarda yer almaktadır. Durumunuzu izah ettiğiniz takdirde Vize Merkezi Edirne müşteri temsilcilerimiz koşullarınıza uygun çözümler üretmektedir.

Vietnam vizesi için büyük önem arz eden C1 belgesinin nasıl alındığı hakkında detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Vietnam vizesi için gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanması önceliklidir. Güncel olmayan pasaport veya evrak tespit edildiğinde gerekli bilgilendirme size e-mail veya telefonla yapılacaktır. Bu sebeple temsilcilerimize verdiğiniz seyahat detayları, vize kategorisi ve rezervasyon bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmektedir.

Ankara Vietnam Büyükelçiliği gerekli gördüğü takdirde sizden ek evrak talep edilebilir. Eksik veya güncellenmesi gereken evrak talebi size doğrudan Ankara Büyükelçilikten bildirilebilir ancak evrakların tesliminden önce Vize Merkezi temsilcilerimiz tarafından bilgilendirildiğinizde sonraki süreçte eksik evrak talebinden kaynaklı sorunlar yaşamazsınız.

Edirne Vize Merkezi evraklarınızın ve form ve dilekçe gibi evraklarda sunduğunuz bilgilerin tutarlılığını göz önünde bulundurarak işlemleriniz yapar, eksik veya tamamlanamayan evrak gibi sorunlarla karşılaştığınızda alternatif çözümler üretebilir ancak bu durumun yine de sizin ibraz edeceğiniz belgenin doğruluğu ve kullanılabilirliği ile yakında alakalı olduğu unutulmamalıdır

Önemli Not!: Vietnam Büyükelçiliği vize başvuru evraklarını yetersiz veya eksik gördüğü durumlarda ek doküman talebinde bulunabilmektedir. Büyükelçiliğe görüşmeye çağrıldığınız istisnai durumlarda Edirne Vize Merkezi temsilcilerimizi konu ile ilgili bilgilendirmeniz vize başvuru sürecinizin sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir.

Edirne Vize Merkezi Vietnam Vize Ücreti

Edirne başvurularında Vietnam vizesi ücreti harç ve Edirne Vize Merkezi koordinasyon bedellerini içerir. Vize başvuru formunun ve şirket vize talep dilekçesinin vize şartnamesine uygun şekilde hazırlanması Edirne Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir.
Edirne dışından yapılan Vietnam vizesi başvurularında evrakları Vize merkezi Edirne şubesi adresimize kargo ile gönderdiğinizde vize dosyanız en kısa sürede işleme alınır. Vietnam vizesi işlemlerinde biyometrik veri ve mülakat şartı bulunmadığından Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale Vietnam vize başvuruları Vize Merkezi Edirne aracılığı ile yapabilmektedir.

Vietnam vize ücreti seyahat amacınızı içeren vize kategorisine göre değişebilmekte olup Büyükelçilik tarafından güncellenebilmektedir. Bu konuda en sağlıklı ve güncel bilgiye çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Vietnam turistik vize, Vietnam ticari vize ve ekspres vize başvurularının ücretleri farklıdır.

Vize Merkezi Personel

Vietnam ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5880