Vietnam Vizesi

Vietnam Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Vietnam’e kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.

 

Vietnam Vize Başvuru İşlemleri Hakkında
Bilinmesi Gerekenler

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Vietnam Vizesine Başvurmalı mıdır?

Vietnam Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Vietnam’e seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Vietnam Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

Vietnam Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Vietnam Turistik Vize, Vietnam Ticari Vize, Vietnam İş Vizesi, Vietnam Transit Vize dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahatler için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Vietnam vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!

 

Vietnam Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Vietnam vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Sitede yer alan Vietnam vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Vietnam Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Vietnam vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 5-7 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumlar gözönünde bulundurularak, Vietnam seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 15 gün önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Vize Merkezi Temsilcileri Vietnam Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Vietnam vize işlemleri için gerekli olan Vietnam otel-uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

Vietnam Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

Vize Merkezi Vietnam Vize Temsilcileri, Vietnam vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

Vietnam Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Vietnam vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.

Vietnam vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayarak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Vietnam vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır

Türk vatandaşlarının Vietnam’e giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak “Diplomatik”, “Hizmet” ve “Hususi” pasaport sahipleri her bir yıl için 90 günü geçmemesi koşuluyla Vietnam’de vizesiz kalabilmektedirler.

 

 

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 02 99
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 99
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 99
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 55 10
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com