İstanbul

Telefon

+908504601778

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Vietnam Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

İstanbul Vize Merkezi Vietnam Vizesi Sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, incelemekte olduğunuz sayfada İstanbul’dan yapılacak Vietnam Vizesi başvuruları hakkında bilgileri bulacaksınız.

Türkiye’de Vietnam Vizesi başvuruları Vietnam Büyükelçiliği tarafından değerlendirmeye alınmakta olup bu konudaki tek yetkili kurumdur. Bununla birlikte vize başvurunuz Vietnam İstanbul Vize Merkezi danışmanlığında vize usullerine uygun şekilde yapabilirsiniz. İstanbul Vietnam vize işlemlerinde bölge ayrımı gözetmeden bütün illerden başvuruları kabul etmektedir. Vize Merkezi İstanbul Şubesi Vietnam vize işlemlerini profesyonel vize danışmanlarından oluşan ekibiyle Vietnam Büyükelçiliğinin belirlediği süre zarfında sonuca ulaştırmaktadır.

Vietnam Vizesi İstanbul Vize Merkezi İşlemleri

  1. İstanbul Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak isteyeceğinizi seyahat amacınıza uygun Vietnam Vizesi Evrak listesi size e-mail ile gönderilmektedir.
  2. Vietnam vizesi için gerekli evrakları size göndereceğimiz bilgi e-mail’inde belirtildiği şekilde hazırlayın ve İstanbul Vize Merkezine elden veya kargo ile ulaştırın.
  3. Vizenizi sonucu açıklandıktan sonra pasaportunuz, temsilcimize vermiş olduğunuz adrese kurye veya kargo ile iletilebileceği gibi İstanbul’da ikamet eden başvuru sahipleri şubemize gelerek elden de alabilirler.

İstanbul’dan Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vize prosedürleri sıkı olan bir ülke olan Vietnam vize müracaatlarında gerekli evrakların eksiksiz olarak tamamlanmasını talep etmektedir.

Vize Merkezi İstanbul Şubesi Vietnam vize başvurularında sizi seyahat amacınıza uygun şekilde yönlendirerek koşullarınıza en uygun vizeyi almanızı sağlamaktadır. Vize merkezi önceliklerinize göre davranarak seyahat planlarınıza uygun vize türünün gerektirdiği başvuru evraklarınızı bu doğrultuda hazırlamanıza destek olurken evrak takibini de profesyonel şekilde yapmaktadır. Vietnam vizesi evraklarının detaylarıyla ilgili sorularınız için Vize Merkezi İstanbul Şubemizi mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.

İstanbul Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Vize Merkezi İstanbul Vietnam bölümü aşağıdaki çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri içinde müşteri temsilcilerimizi telefonla arayarak ulaşabileceğinizi gibi mail yoluyla da ulaşabilirsiniz. E-mail ile gün içinde en kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

  • Hafta içi : 08.00 – 19.00
  • Cumartesi: 09.30 – 14.00

Vietnam Vizesi İstanbul Başvuruları İçin Hazırlanması Gereken Evraklar

Vietnam vizesi için hazırlanması gerekli evrakların listesine sitemizin vize işlemleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Vietnam Ticari ve Turistik vize başvuruları için gerekli olan dokümanlar ve Vietnam vizesi için önem arz eden B1 ve C1 belgeleri hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu evrakların detayları ve temini konusunda temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

Vietnam vizesi web sayfamızda yer alan evrakların eksiksiz ve tam hazırlanması gerekmektedir. Eksik evrak tespit edildiğinde gerekli bilgilendirme size mail veya telefonla yapılmaktadır, bu nedenle temsilcilerimize verdiğinizi iletişim bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

Vietnam vize evrakları Ankara Büyükelçiliğinin yetkisi dahilinde belirlenmiştir. Gerekli görüldüğü takdirde sizden ek evrak talep edilebilmektedir. Ek veya eksik evrak talebi size doğrudan Büyükelçilikten bildirilebileceği gibi Vize Merkezi temsilcilerimiz tarafından da iletilebilmektedir.

Vize Merkezi evraklarınızın birbiriyle uyumunu denetler ve eğer tamamlanamıyorsa eksik evrakın yerine kullanılabilecek alternatif evrakı sizden talep edebilir.

Lütfen Dikkat! Vietnam Büyükelçiliği vize başvuru evraklarını yetersiz bulduğu durumlarda ekstra belge talebinde bulunabilmektedir. İstisnai durumlarda Vietnam Büyükelçiliğine görüşmeye çağrılabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Vize Merkezi İstanbul temsilcilerimizi konu ile ilgili bilgilendirmeniz vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir.

Vietnam C1 belgesi ve Vietnam Ekspres Vize

Vietnam vize başvurularında ibraz edilmesi gereken en önemli evrak C1 belgesidir. Seyahat sonrası 180 gün geçerli Pasaportunuz, başvuru formu için 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopiniz ve banka bilgilerinizle birlikte C1 belgesinin sunulması zorunludur C1 belgesi davetiye mahiyetinde olup Vietnam Göçmenlik Ofisinden talep edilir.

C1 belgesinin çıkış süresi Vietnam’daki makamların insiyatifinde olduğundan Vietnam vize başvurunuzu seyahatinizden 1 ay önce başlatmanızı tavsiye ederiz. Acil durumlarda Vietnam ekspres vize başvurusu yaparak vizenizi 7 ila 15 iş günü gibi kısa bir sürede alabilmeniz olasıdır. Vietnam C1 belgesi işlemleri Vize merkezi İstanbul tarafından da gerektiği durumlarda alınabilmektedir. Konunun ayrıntıları hakkında temsilcilerimizi arayarak sürecin nasıl ilerlediği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vietnam Vize Ücreti İstanbul Vize Merkezi

Vietnam vize ücretleri vize harcı ve İstanbul Vize Merkezi koordinasyon bedellerini içermektedir. Başvuru formlarının ve Vietnam vize talep dilekçelerinin vize prosedürüne uygun şekilde hazırlanması ve doğru yönlendirmenin yapılması İstanbul Vize Merkezinin çalışma alanındadır. İstanbul dışından yapılacak Vietnam vizesi başvurularında evrakları kargo ile gönderdiğinizde dosyanız en kısa sürede işleme alınır. Vietnam vizesi işlemlerinde Ankara Büyükelçiliğine ve Konsolosluğa gelerek biyometrik bilgi verme veya mülakata girme şartları olmadığından Vize Merkezi İstanbul başta olmak üzere ülke çapında, vize işlemlerini yürütme yetkinliğine sahiptir.

Ancak hatırlatmata fayda var: Vietnam vize sonucunu belirleyen kurum Ankara Vietnam Büyükelçiliğidir ve bu konuda tek yetki bu kuruma aitti. Vietnam vize ücreti başvuru türüne göre –turistik, ticari, özel ziyaret - değişebilmektedir. Seyahatinizin amacıyla uyumlu vize kategorisi ve ücretini öğrenmek ve hemen başvuru yapmak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilir veya Osmanbey şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp