İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 78

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Vietnam Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

İzmir Vize Merkezi Vietnam Vizesi Sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, incelemekte olduğunuz sayfada İzmir Vietnam Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgileri bulacaksınız. Web sitemizin Vize İşlemleri bölümünde Vietnam Vizesi türlerine göre gerekli belge listesini ve prosedüre dair bilgiler yer almakta olup, güncel info için lütfen Vize Merkezi İzmir şubemizi arayınız.

Vietnam Büyükelçiliği Türkiye’den yapılan Vietnam Vizesi başvuruları değerlendiren tek yetkili kurumdur. Bununla birlikte vize başvurunuz Vietnam İzmir Vize Merkezi aracılığı ile Vietnam vize usullerine uygun şekilde yapabilirsiniz. Vize Merkezi İzmir Şubesi Vietnam vize başvurularını profesyonel vize danışmanlarından oluşan ekibiyle Vietnam Büyükelçiliğinin belirlediği süre içinde sonuca ulaştırmaktadır.

Vietnam Vizesi İzmir Vize Merkezi İşlemleri

  1. İzmir Vize Merkezi şubemizdeki temsilcilerimizi arayarak seyahatinizin amacına uygun Vietnam Vizesi Evrak listesi bildirdiğinizi e-mail adresine gönderilmektedir.
  2. Vietnam vizesi için gerekli belgeleri size göndereceğimiz bilgi e-postasında belirtildiği şekilde hazır edin ve İzmir Vize Merkezine elden veya kargo ile ulaştırın.
  3. Vize sonucu Vietnam Büyükelçiliğinden açıklandıktan sonra pasaportunuzu bize vermiş olduğunuz adrese kurye veya kargo ile iletilebileceği gibi İzmir’de ikamet eden başvuru sahipleri şubemize gelerek elden de alabilirler.

İzmir’den Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam vize şartları sıkı olan bir ülkedir ve bu doğrultuda Vietnam Büyükelçiliği vize için gerekli belgelerin eksiksiz teslim edilmesine büyük önem vermektedir.

İzmir Vize Merkezi Şubesi Vietnam departmanı vize başvurularında sizi seyahat amacınıza uygun şekilde yönlendirerek size özel koşullara en uygun vizeyi almanızda destek olmaktadır. Vize merkezi önceliklerinizi ön planda tutarak seyahat planınızla uyumlu vize türünün gerektirdiği başvuru belgelerini hazırlamanıza destek olurken evrak takibini de sizin adınıza gerçekleştirir. Vietnam vizesi evraklarının detaylarıyla ilgili sorularınız ve Vize Merkezi İzmir ile ilgili önerileriniz için Vize Merkezi İzmir Şubemizi çalışma saatleri içinde arayabilir veya mail yolu ile vize talebinizi iletebilirsiniz.

İzmir Vize Merkezi Çalışma Gün ve Saatleri

Vize Merkezi İzmir Vietnam departmanı aşağıdaki çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri içinde temsilcilerimizi telefonla arayarak ulaşabileceğinizi gibi mail yoluyla da isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Hafta içi: 08.00 – 18.00

Cumartesi: 09.00 – 14.00

Vietnam Vizesi İzmir Başvuruları İçin Hazırlanması Gereken Belgeler Hakkında

Vietnam vizesi için hazırlanması gerekli belge listesine web sitemizin vize işlemleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Vietnam Ticari ve Turistik vize başvuruları için gerekli olan dokümanlar hakkında ön bilgilendirme bu sayfalarda yer almaktadır. Durumunuzu izah ettiğiniz takdirde Vize Merkezi İzmir koşullarınıza uygun çözümler üretmektedir.

Vietnam vizesi için büyük önem arz eden B1 ve C1 belgesi hakkında detaylı bilgi çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz. Vize Merkezi Vietnam web sayfamızda yer alan evrakların tamamıyla hazırlanması gerekmektedir. Eksik veya güncel olmayan evrak tespit edildiğinde gerekli bilgilendirme size mail veya telefonla yapılacaktır. Bu nedenle temsilcilerimize verdiğinizi seyahat bilgileriniz ve iletişim bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

Vietnam vize evrakları Ankara Vietnam Büyükelçiliği tarafından belirlenmiştir. Kurum, gerekli gördüğü takdirde sizden ek evrak talep edilebilir. Ek, eksik veya güncel olmayan evrak talebi size doğrudan Ankara Büyükelçilikten bildirilebileceği gibi Vize Merkezi temsilcilerimiz tarafından da iletilmektedir.

İzmir Vize Merkezi evraklarınızın birbiriyle uyumlu olup olmadığını kontrol eder, gerektiği durumlarda sağlam bir başvuru için kesik veya yetersiz evrak bildirimini önceden yapar ve eğer tamamlanamıyorlarsa eksik evrakların yerine kullanılabilecek alternatif evrakı hazırlamanızı sizden talep edebilir.

Önemli Not!: Vietnam Büyükelçiliği vize başvuru evraklarını yetersiz ve eksik bulduğu durumlarda ek veya ekstra belge talebinde bulunabilmektedir. Vietnam Büyükelçiliğine görüşmeye çağrıldığınız istisnai durumlarda Vize Merkezi İzmir temsilcilerimizi konu ile ilgili bilgilendirmeniz vize başvuru sürecinizin sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir.

Vietnam Ekspres Vize

Vietnam vize başvurularında ibraz edilmesi gereken en önemli evrak C1 belgesidir. Seyahat akabinde 6 aylık geçerli pasaportunuz, başvuru formu, 2 biyometrik özellikte fotoğraf, kimliğinizin fotokopisi ve banka hesap dökümleriniz ile birlikte C1 belgesinin sunulması mecburidir. Aciliyet gerektiren durumlarda Vietnam vizesine ekspres başvuru yaparak vizenizi 7- 15 iş günü içinde almanız mümkündür. Vietnam C1 belgesi işlemleri Vize Merkezi Şubeleri tarafından yapılagelmektedir. Bu konuda ayrıntılar hakkında müşteri temsilcilerimizi arayarak sürecin nasıl ilerlediği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Vietnam Göçmenlik Ofisinden talep edilen C1 belgesinin çıkış süresi Vietnam’daki makamların insiyatifinde olduğundan bireysel başvurularda uzun sürebildiğini göz önünde bulundurmakta fayda var.

Vietnam Vize Ücreti İzmir Vize Merkezi

İzmir’den yapılan başvurularda Vietnam vizesi ücreti harç ve İzmir Vize Merkezi koordinasyon bedellerini içerir. Vietnam vize başvuru formunun ve şirketten alınan vize talep dilekçelerinin vize şartnamesine uygun şekilde hazırlanması İzmir Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir. İzmir dışından yapılan Vietnam vizesi başvurularında evrakları Vize merkezi İzmir adresimize kargo ile gönderdiğinizde vize dosyanız en kısa sürede işleme alınır. Vietnam vizesi işlemlerinde biyometrik veri ibrazı ve mülakat koşulları bulunmadığından İzmir, Balıkesir, Aydın, Muğla, Manisa, Çanakkale illerinde ikamet edenler işlemlerini Vize Merkezi İzmir aracılığı ile yapabilirler.

Vietnam vize ücreti vize kategorisine göre –turistik veya ticari – değişebilmekte olup Büyükelçilik tarafından güncellenebilmektedir. Bu konuda en sağlıklı ve güncel bilgiye çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Vietnam ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz