Ankara

Telefon

+903129700299

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Vietnam Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Ankara Vize Merkezi Vietnam Vizesi Sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, incelemekte olduğunuz sayfada Vietnam Vizesine Ankara’dan yapılacak başvurular hakkında bilgileri bulacaksınız.

Türkiye’de Vietnam Vizesi başvuruları Vietnam Ankara Büyükelçiliği tarafından değerlendirmeye alınmakta olup bu konudaki tek yetkili kurumdur. Bununla birlikte vize başvurunuz Vietnam Ankara Vize Merkezi aracılığı ile Büyükelçilik usullerine uygun şekilde yapabilirsiniz. Vietnam Büyükelçiliği Ankara Vietnam vize işlemlerinde bölge ayrımı gözetmeden bütün illerden başvuruları kabul etmektedir. Vize Merkezi Ankara Ofisi Vietnam vize işlemlerini deneyimli ekibiyle Büyükelçiliğin belirlediği süre zarfında sonuca ulaştırmaktadır.

Vietnam Vizesi Ankara Vize Merkezi danışmanlığı ile nasıl alınır?

  1. Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak talep edeceğiniz seyahat amacınıza uygun Vietnam Vizesi Evrak listesi size mail olarak gönderilmektedir.
  2. Vietnam vizesi için gereken evrakları size göndereceğimiz bilgilendirme mail’inde anlatıldığı şekilde hazırlayarak Ankara Vize Merkezi ofisimize elden veya kargo ile ulaştırabilirsiniz.
  3. Vizeniz sonuçlandıktan sonra pasaportunuz temsilcimize vermiş olduğunuz adrese kurye veya kargo ile iletilebileceği Ankara’da ikamet eden başvuru sahipleri ofisimize gelerek de alabilirler.

Vietnam Vizesi Almak Zor mu?

Vietnam sıkı vize prosedürleri olan bir ülke olmakla birlikte vize şartlarını doğru şekilde yerine getiren kişiler vizelerini kolayca alabilirler. Vize Merkezi Ankara Ofisi Vietnam vize başvurularında sizi doğru şekilde yönlendirerek seyahat amacınıza en uygun vizeyi almanızı sağlamaktadır. Bunun için öncelikli koşul seyahat planınıza uygun vize türünü belirleyerek başvuru evraklarınızı bu doğrultuda hazırlamanız olacaktır. Evrak detaylarıyla ilgili sorularınızı için Vize Merkezi Ankara ofisimizi mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.

Vietnam Vizesi Ankara Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Vize Merkezi Vietnam bölümü aşağıdaki çalışma içinde hizmet vermektedir. Bu saatler içinde müşteri temsilcilerimizi telefonla arayarak ulaşabileceğinizi gibi mail yoluyla da ulaşabilirsiniz.

  • Pazartesi – Cuma : 08.30 – 18.30
  • Cumartesi: 10.00 – 14.00

Vietnam Vizesi Ankara Başvuruları İçin Gerekli Evraklar

Vietnam vizesi için gerekli evrak bilgilerine sitemizin vize işlemleri bölümü altında inceleyebilirsiniz. Vietnam Turistik ve Ticari vize başvuruları için gerekli olan belgeler ve ayrıca Vietnam vizesi için önem arz eden C1 ve B1 belgeleri hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu evrakların detayları konusunda temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

Vietnam vizesi sayfamızda yer alan evrakların eksiksiz hazırlanması gerekmektedir. Eksik evrakla yapılan müracaatlarda bu evrakların tamamlanması sizden talep edilir. Vietnam vize evrakları Büyükelçiliğin yetkisi dahilinde belirlenmiştir. Vize Merkezi evraklarınızın uyumunu kontrol eder, gerekirse başvurunuzu güçlendirebilecek ek veya alternatif evrakı sizden talep edebilir.

Lütfen Dikkat! Vietnam Ankara Büyükelçiliği başvuru evraklarını yetersiz bulduğu durumlarda ekstra evrak talebinde bulunabilmektedir. Çok istisnai durumlarda Vietnam Büyükelçiliğine mülakata çağrılabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda temsilcilerimizi konu ile ilgili bilgilendirmeniz vize sürecinizin sağlıklı yürümesi açısından önemlidir.

Vietnam C1 belgesi

Pasaport, biyometrik fotoğraflar, kimlik fotokopisi ve banka bilgilerinizin yanında Vietnam vize başvurularında ibraz edilmesi gereken en öneli evrak C1 belgesidir. C1 belgesi Vietnam vize davetiyesi niteliğinde olup Vietnam’daki Göçmenlik Ofisinden talep edilir. C1 belgesinin çıkış süresi Vietnam’daki makamların insiyatifinde olduğundan Vietnam vize başvurunuzu seyahatinize kısa süre kala yapmaktan ziyade 1 ay öncesinden başlatmanızı tavsiye ederiz. Ancak acil durumlarda Vietnam ekspres vizesine başvuru yaparak vizenizi 1 hafta gibi kısa bir sürede alabilmeniz olasıdır. Acil başvurularda sunacağınız belgelerle ilgili bir değişiklik olmamakla birlikte hızlı işlemden kaynaklı vize ücretleri doğal olarak artış göstermektedir. C1 belgesi kurumumuz tarafından temin edilebilmektedir. Konunun ayrıntısı hakkında vize asistanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Vietnam Vize Ücreti Ankara Vize Merkezi

Vietnam vize ücretleri Büyükelçilik harç bedellerini ve Vize Merkezi koordinasyon bedellerini içermektedir. Başvuru formalarının ve dilekçelerin vize prosedürüne uygun hazırlanması, gerekli yönlendirmelerin yapılması Ankara Vize Merkezinin çalışma sahası içindedir.

Ankara dışından yapılacak başvurularda evrakları kargo ile gönderdiğinizde işlemleriniz Büyükelçilikte sizin adınıza yürütebilmekteyiz. Vietnam vize işlemlerinde Büyükelçiliğe gelerek parmak izi verme veya vize bölümü ile mülakata girme gibi uygulamalar olmadığından Vize Merkezi Ankara başta Ankara ve çevre iller – Eskişehir, Kırıkkale, Çankırı, Niğde, Konya, Afyonkarahisar – olmak üzere Türkiye’nin her ilinden gelecek başvuruları, vize başvuru sahibi adına yürütme yetkisinde sahiptir. Ancak unutulmaması gereken nokta vize sonucuna karar veren tek merciin Vietnam Ankara Büyükelçiliği olduğudur. Vietnam vize ücreti başvuru türüne göre değişebilmektedir. Seyahat amacınıza uygun vize türü ve ücretini öğrenmek ve hemen başvuru yapmak için lütfen Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp