Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 78

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Vietnam Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Antalya Vize Merkezi Vietnam Vizesi Sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, Antalya Vietnam Vizesi başvuruları hakkında ön bilgilendirmeyi Antalya Vize Merkezi sayfamızda bulabilirsiniz.

Vietnam Vizesi sayfamızdaki menüde Vize İşlemleri bölümünde kategorilerine ayrılmış vize türlerini göreceksiniz. Vietnam Turistik ve Vietnam Ticari vize evraklarının listesine bu sayfalardan ulaşabilirsiniz. Bu listeler koşullara göre değişebildiğinden güncel evrak listesi için Antalya Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilir veya antalya@vizemerkezi.com adresine talebinizi bildirebilirsiniz.

Vietnam Vizesi işlemlerinde vize sonucunda karar yetkisi olan tek kurum Vietnam Büyükelçiliği olup sitemizde yer alan evrak listeleri resmi prosedürlere göre düzenlenmiştir.

Antalya Vize Merkezi aracılığı ile yapacağınız Vietnam vizesi başvurusu karışık vize işlemleriyle zaman kaybetmeden vizenizi sorunsuz şekilde alınmasında etkili olacaktır.

Vize Merkezi Antalya şubesi Vietnam vizesi işlemlerinde evrakların düzenlenmesi, form ve dilekçelerin belirli prosedürlere göre hazırlanmasında başvuru sahiplerine destek vermektedir.

Antalya’dan Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

1. Antalya Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizi arayın ve seyahatinizin amacına uygun Vietnam Vize Evraklarını içeren listeyi e-mail adresine gönderimini talep edin.
2. Vietnam vizesi için gerekli evrakları bilgi e-postamızda açıklandığı gibi hazırlayın ve Antalya Vize Merkezine elden, kurye veya kargo ulaştırabilirsiniz.

3. Vietnam Vize sonucu açıklandığında pasaportunuzu Antalya Vize merkezinden elden alabilirsiniz, ayrıca kargo veya kurye ile gönderimini talep edebilirsiniz.

Vietnam Vizesi için gereken evraklar Vietnam Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenmiş olup temsilcilerimiz size gönderdiği evrak listesi ve verilen bilgiler tamamen Büyükelçilik tarafından istenen bilgi ve belgelerdir.

Evraklarınız güncel ve yıpranmamış olmalıdır. Yıpranmış bir pasaport veya okunaksız evraklarla yapılan başvurular vize reddi almanıza neden olabilmektedir. Bu konularda Vize Merkezi Antalya temsilcimizin yaptığı uyarıları lütfen dikkate alın.

Antalya Vize Merkezi Çalışma Gün ve Saatleri

  • Pazartesi – Cuma arası: 09.00 – 19.00
  • Cumartesi: 09.00 – 15.00

Antalya Vietnam Vizesi Başvuruları İşlemlerinde Hazırlanması Gereken Belgeler Hakkında

Pasaport, nüfus cüzdanı fotokopisi, biyometrik fotoğraflar, güncel banka hesap dökümleri ve vize türüne göre C1 veya B1 belgesi Vietnam vize başvuruları için gerekli olan belgelerdir. Evrak detayları kişiye özel olduğundan eğer durumunuza özel bir durum varsa bunu temsilcilerimize danışarak sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya müşteri temsilcilerimiz koşullarınıza uygun çözümler üreterek ihtiyacınız olan vizeyi sonuca odaklı şekilde almanızda size yardımcı olacaklardır. Bu nedenle Vize Merkezi Antal şubemizle paylaştığın bilgilerin güncel olması ve gerçeği yansıtması çok önemlidir. Sizin adınıza yaptığımız başvuruları kolayca gerçekleştirebilmemiz açısından Vize Merkezi ve başvuru sahibi arasındaki koordinasyonun sağlıklı olması büyük önem arzetmektedir.

Evrak detayları hakkında bilgiyi ofisimizden veya çağrı merkezimizden edinebilirsiniz. Vietnam vizesi işlemlerinde kritik öneme sahip C1 belgesi gerektiği durumlarda kurumumuz tarafından temin edilebilmektedir. C1 Belgesinin dosyanızda olması turistik vize başvurularında olmazsa olmaz bir koşuldur. C1 belgesi ile detaylı bilgisi vize işlemleri alt menüsünde görebilirsiniz.

Başvuru öncesinde Antalya Vize Merkezi ve/veya başvuru esnasında Vietnam Büyükelçiliği Ankara sizden ek evrak talep edebilir. Böyle istisnai durumları lütfen temsilcinizle paylaşın.

Vietnam vizesi için gerekli belgelerin tutarlılığı vize işlemlerinde gecikme yaşamamanız açısından önemlidir. Ek evrak talepleri başvuru sürecini uzatabilen unsurlardır. Bazı evraklar tamamlanmadığı durumlarda alternatif evraklar ibraz edilebilmesi için temsilcilerimizi bilgilendirin.

İhtiyaç duyulan Vietnam vizenin alınmasının sağlam bir koordinasyonla gerçekleşeceğini aklınızdan çıkarmayın.

Lütfen Dikkat! Vietnam Ankara Büyükelçiliği vize başvuru dosyanızdaki evrakları eksik ve yetersiz gördüğü durumlarda ek belge talebinde bulunabilme hakkına sahipti. Bu istisnai durumlar Antalya Vize Merkezinden bağımsız şekilde gelişmektedir ancak vize başvuru sürecinin en başında alınacak önlemlerle sorunsuz bir vize başvuru işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Vize Merkezi Vietnam Vize Ücreti

Antalya başvurularında Vietnam vizesi ücreti vize türüne göre değişim gösterebilir. Turistik ve ticari başvuruların konsolosluk harç ve koordinasyon bedelleri farklı olmaktadır. Vietnam vizesi güncel vize ücretlerine dair bilgileri size gönderilecek olan bilgi epostasında görebilirsiniz. Ülkeye giriş sayısı talebiniz ve kalış sürenizde vize ücretini etkileyen diğer unsurlardır. Bütün parametreler hakkındaki detaylı bilgiyi temsilcilerimizden alabilirsiniz. Vietnam vize işlemleriniz için Antalya Vize Merkezi ofisimize randevu almadan gelebilirsiniz. Vietnam turistik vizesi, Vietnam ticari vizesi ve Vietnam ekspres vizesi ücretleri farklılık göstermektedir.

Acil Vietnam Vizesi

Vietnam’a acil gidilmesi gereken durumlarda Vietnam ekspres vize uygulaması vardır ve başvurunuzun öncelikli olarak işleme alınmasını sağlar. Sonuçlanma süresi 7 ila 15 iş günü olan Vietnam Ekspres vize uygulamasında evraklarla ilgili herhangi bir eksiklik olmamaktadır. Evraklar size yukarıda belirtildiği şekilde işleme alınmaktadır.

Antalya’dan Vietnam Vizesi Kaç günde çıkar?

Vietnam vizesinin normal şartlarda çıkış süresi 18-20 iş günüdür ve bu süre elçilik yetkisi dahilindedir. Antalya’dan yapılan başvurularda evrakların gönderimi ve vize çıktıktan sonra pasaportun gönderimi söz konusu olabileceğinden kargo sürelerini de dikkate alınız. Söz konusu süreler kargo süresini kapsamamaktadır. Ayrıca C1 belgesinin çıkış süresinin konuyla alakası yoktur ve C1 belgesi başvuru evrakları tesliminden önce hazırlanması gereken bir belgedir. Evraklarınız eksiksiz olarak hazırlanıp Antalya vize merkezinin kontrolünden geçtikten sonra Büyükelçiliğe teslim edilmektedir.

Vize Merkezi Personel

Vietnam ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5493