Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 78

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Vietnam Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Gaziantep Vize Merkezi Vietnam Vizesi Sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, Gaziantep Vietnam Vizesi başvuruları hakkında ön bilgilendirmeyi Gaziantep Vize Merkezi sayfamızda bulabilirsiniz.

Vietnam Vizesi türlerini sayfamızda Vize İşlemleri bölümü altında görebilirsiniz. Vietnam Ticari Vize ve Vietnam Turistik vizesine ait evrak listelerini ve vize işlemlerinin nasıl yapıldığına dair bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Gerekli evrak listeleri koşullara göre değişebilmektedir. Bu nedenle güncel evrak listesi için Gaziantep Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilir veya gaziantep@vizemerkezi.com adresine talebinizi bildirebilirsiniz.

Vietnam Vizesi işlemlerinde vize sonucunda yetki sahibi tek kurum Vietnam Büyükelçiliğidir. Web sitemizde yer alan evrak listeleri resmi prosedürlere göre organize edilmiştir.

Vize Merkezi Gaziantep şubesi Vietnam vizesi işlemlerinde evrakların düzenlenmesi, dilekçe ve vize başvuru formunun belirli prosedürlere göre hazırlanmasında başvuru sahiplerine destek vermektedir.

Gaziantep’ten Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

  1. Gaziantep Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizi arayın ve yolculuğunuzun amacına uygun Vietnam Vize Evraklarını içeren bilgi e-mail’inin gönderilmesini talep edin.
  2. Vietnam vizesi için gerekli olan evrakları bilgi e-postamızda açıklandığı şekilde hazırlayın ve Gaziantep Vize Merkezine elden, kurye veya kargo ile ulaştırın.
  3. Vietnam Vize sonucu açıklandıktan sonra pasaportunuzu şubemize gelerek elden alabilirsiniz veya kargo veya kurye ile adresinize gönderimini talep edebilirsiniz.

Evraklarınız güncel olması, yıpranmış veya okunaksız olmaması gerekmektedir. Güncel olmayan evraklarla yaptığınız başvuru vize reddiyle sonuçlanabilir. Vietnam vizesi ile ilgili Vize Merkezi Gaziantep müşteri temsilcimizin yaptığı uyarıları lütfen dikkate alın.

Gaziantep Vietnam Vizesi Gerekli Evraklar Hakkında

Pasaportunuz, nüfus cüzdanı fotokopiniz, biyometrik fotoğraflarınız (2 adet), güncel bakiyeli banka hesap dökümleri ve turistik vizelerde C1 ve ticari vize başvurularında B1 belgesi Vietnam vize başvurularında gerekli olan belgelerdir. Evrak detayları seyahat amacı, kalış süresine bağlı olarak başvuru sahibine özel olduğundan durumunuza ait detayları temsilcimizle paylaşın.

Vize Merkezi Gaziantep müşteri temsilcilerimiz durumunuzu değerlendirecek ve amacınıza uygun çözümler üreterek ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olacaklardır. Vize Merkezi Gaziantep şubemizle paylaştığınız Vietnam vize başvurusu bilgilerinizin güncel olması, gerçeği yansıtması sizin adınıza prosedürlere uygun başvuru yapmamızı sağlayacaktır.

Vietnam vizesi işlemlerinde ihtiyaç duyulan C1 belgesi gerektiği durumlarda Vize Merkezi tarafından temin edilebilmektedir. Vietnam turistik vize başvurularında C1 belgesi mutlaka ibraz edilmelidir. Bu belge olmadan yapılan başvurular ret ile sonuçlanır. Vietnam Vize İşlemleri sayfamızın alt menüsünde bu belge hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Başvuru öncesinde Gaziantep Vize Merkezi ve/veya başvuru esnasında Vietnam Büyükelçiliği Ankara ek evrak talebinde bulunabilir. Böyle bir durum ortaya çıktığında lütfen temsilcimizle bu bilgiyi paylaşın.

Gaziantep Vize Merkezi Vietnam Vize Ücreti

Gaziantep Vietnam vize başvurularında vize ücreti vize türüne göre değişmektedir.

Vietnam turistik ve ticari vize başvurularında konsolosluk harç ve koordinasyon bedelleri farklı olmaktadır.

Güncel vize ücretlerini çağrı merkezimiz tarafından gönderilen bilgi e-postasında görebilirsiniz.

Vietnam’a giriş sayısı talebiniz ve ülkede kalış sürenizde vize ücretini farklılaştırabilen unsurlardır.

Gaziantep’ten Vietnam Vizesi Kaç günde çıkar?

Vietnam vizesinin 18-20 iş günü çıkmaktadır ancak bu kesin bir süre değildir ve bu konudaki yetki Büyükelçiliğe aittir. Bu süreler kargo sürelerini kapsamaz. Vietnam vize işleminizi ne sürede sonuçlanabileceği sizin koşullarınıza da özeldir. Bu sebepten temsilcilerimizi arayarak başvurunuzun kaç günde sonuçlanacağına dair bilgi alabilirsiniz. Bu süre kargo ve C1 Belgesinin çıkışı gibi süreleri kapsamamakta olup, evraklarınız tam olarak teslim edildikten sonraki tarihler için geçerlidir.

Gaziantep Vize Merkezine hangi illerden başvuru yapılabilir?

Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır, Mardin, Elazığ, Adana, Osmaniye illerinden yapılacak Vietnam vize başvuruları için Gaziantep Vize Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Gaziantep vize merkezi Ankara Vize Merkezi ofisimiz ile koordineli çalışmaktadır.

Lütfen Dikkat!

Vietnam Ankara Büyükelçiliği vize başvuru dosyanızdaki evrakları eksik veya yetersiz bulduğu durumlarda ek evrak ve belge talebinde bulunabilme hakkına sahipti. İstisnai durumlar Gaziantep Vize Merkezinden bağımsız olarak ortaya çıkmaktadır ancak Vietnam vize başvuru sürecinin ilk aşamasında alınacak önlemlerle sorunsuz bir vize başvuru işlemi yapabilirsiniz. Gaziantep Vize Merkezi Vietnam vize başvuru sürecinde yanınızda olacaktır.

Vize Merkezi Personel

Vietnam ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5622