Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (850) 460 17 78

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Vietnam Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Bursa Vize Merkezi Vietnam Vizesi Sayfamıza hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, Bursa Vietnam Vizesi başvuruları hakkında ön bilgilendirmeyi Bursa Vize Merkezi sayfamızda bulabilirsiniz. Vietnam vizesine özel web sayfamızın Vize İşlemleri bölümünde kategorilerine göre gerekli evrak listeleri ve vize prosedüre dair bilgiler yer almakta olup, güncel ücret ve evrak bilgisi için lütfen Vize Merkezi Bursa şubemizi arayınız veya bursa@vizemerkezi.com adresinize talebinizi bildirebilirsiniz.

Vietnam Büyükelçiliği Vietnam Vizesi başvuru işlemlerinde vize sonucunu belirleyen tek yetkili kurumdur. Bursa Vize Merkezi aracılığı ile Vietnam vizesi başvurusu yapmanız zaman kaybı yaşamadan vize işlemlerinizi gerçekleştiriminizi sağlayacaktır Vize Merkezi Bursa Şubesi, Vietnam Büyükelçiliğinin belirlediği vize kriterlerine uygun şekilde başvurunuzu yaparken, evrak takibi ve evrakların organizasyonu yapmanın yanında, başvuru sürecinde karşılaşılabilecek engelleri de aşmanızı sağlamaktadır.

Vietnam Vizesi Bursa Vize Merkezi İşlemleri

  1. Bursa Vize Merkezi şubemizdeki temsilcilerimizi arayın ve seyahatinizin amacına uygun Vietnam Vize Evraklarını içeren listesinin e-mail adresine gönderimini talep edin.
  2. Vietnam vizesi için gerekli evrakları bilgi e-postamızda belirtildiği şekilde hazırlayın ve Bursa Vize Merkezine kurye veya kargo veya elden ile ulaştırın.
  3. Vize sonucunun sonunda pasaportunuzu Bursa Vize merkezinden elden alabilir veya kargo ile gönderimini talep edebilirsiniz.

Bursa’dan Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Bursa’dan Vietnam vizesi alırken zaman kaybetmemek için hazırlanması gereken evrakları Bursa Vize Merkezine ulaştırın. Bu evraklar Vietnam Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenmiş olduğu unutulmamalıdır.

Bursa Vize Merkezi Şubesi seyahat amacınıza uygun vize başvurusu yapmanızda size destek olur. Öncelikleriniz bizim de önceliğimiz olduğundan temsilcilerimize verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğundan emin olun. Bursa Vize Merkezi seyahat amacınızın belirlenmesinden, evrakların düzenlemesine, ekstra evrakların bildiriminden form ve dilekçe hazırlığına ve hazırlanmış evrakların teslimine kadar olan sürecin her aşamasında yanınızda olacaktır.

Bursa Vize Merkezi Çalışma Gün ve Saatleri

  • Pazartesi – Cuma arası: 08.30 – 18.00
  • Cumartesi: 10.00 – 14.00 saatleri arasında temsilcilerimize telefonla ulaşabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Vietnam Vize Başvuruları İçin Hazırlanması Gereken Belgeler Hakkında

Vietnam vizesi için hazırlanması gerekli belgelerin listesine web sitemizin vize işlemleri bölümünden ulaşabilmektesiniz ancak evraklar güncellenebilmekte olduğundan sağlıklı bilgi için lütfen temsilcilerimizi arayarak güncel prosedür hakkında bilgi alın.

Vietnam Ticari ve Turistik vize başvuruları için gerekli olan belgeler ve C1 belgesi hakkında ön bilgilendirmeler Vize İşlemleri menüsü altında bulunmaktadır. Vize Merkezi Bursa müşteri temsilcilerimiz durumunuza uygun çözümler üreterek sonuç odaklı bir yaklaşımla vizenizi almanızı sağlayacaklardır.

Pasaportunuz Vietnam yolculuğunuz sonrası 6 ay süreyle geçerli olması, fotoğraflarınızın güncel olması, form ve dilekçelerin tutarlı doldurulması Vietnam seyahati öncesi bir zorunluluktur. Güncel olmayan evraklar vize reddine sebebiyet vermektedir.

Vietnam vizesi için elzem olan C1 belgesi kurumumuz tarafından temin edilebilmektedir. Turisitk ziyaretler de dahi davetiye yani C1 belgesi olmadan Vietnam’a giriş yapmanız mümkün değildir.

Başvuru öncesinde Bursa Vize Merkezi ve başvuru esnasında Ankara Vietnam Büyükelçiliği sizden ek evrak talep edebilir. Büyükelçilikten gelen böyle bir uyarıyı lütfen vize merkezi temsilcinizle paylaşın.

Bursa Vize Merkezi evraklarınız arasındaki form ve dilekçede sunduğunuz bilgilerin birbirleriyle tutarlılığını göz önünde bulundurarak işlemleriniz yapılmaktadır. Eksik evrak veya yanlış bilgi içeren form ve dilekçe gibi durumlarda gerekli uyarılar tarafınıza telefon veya mail ile yapılmaktadır. İhtiyaç duyulan vizenin alınmasının sağlam bir koordinasyonla gerçekleşeceğini aklınızdan çıkarmayın.

Önemli Not!: Vietnam Büyükelçiliği vize başvuru dosyanızdaki evrakları yetersiz veya eksik gördüğü durumlarda ek doküman talebinde bulunabilir ve görüşmeye çağrılabilirsiniz. Bu istisnai durumlar Bursa Vize Merkezinden bağımsız şekilde gelişmektedir ancak başvuru sürecinin başında alınacak önlemlerle sorunsuz bir Vietnam vize işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Vize Merkezi Vietnam Vize Ücreti

Bursa başvurularında Vietnam vizesi ücreti harç ve Bursa Vize Merkezi koordinasyon masraflarını içerir. Vietnam vizesi işlemlerinde biyometrik verilerin sunumu ve mülakat şartı bulunmadığından Bilecik, Kütahya, Balıkesir, İzmit Vietnam vize başvuruları da Vize Merkezi Bursa aracılığı ile yapabilmektedir.

Vize başvuru formunun ve şirket vize talep dilekçesinin vize şartnamesine uygun şekilde hazırlanması Bursa Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir ve koordinasyon bedelleri içinde yer almaktadır.

Bursa müracaatlarında Vietnam vize ücreti seyahat amacınızı içeren vizenin kategorisine göre farklılık göstermekte olup Büyükelçilik tarafından güncellenebilmektedir. Bu konuda en güncel bilgiye çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Vietnam turistik vize, Vietnam ticari vize ve Vietnam ekspres vize başvurularının ücretleri farklılık gösterebilmektedir.

Vietnam Ekspres Vize Bursa Vize Merkezi

Vietnam vize başvurularında C1 belgesinin ibraz edilmesi çok önemlidir çünkü bu belgeden olmadan başvurunuz reddedilir veya bu belge olmaksızın yapılan başvurular kabul edilmez. Vietnam ekspres vize başvurusu ekstra ücrete tabidir ve evraklarla ilgili bir değişiklik söz konusu değildir.

Vize Merkezi Personel

Vietnam ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5751