Vietnam Hakkında Sorular & Yorumlar

Vietnam ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
E. Söyleten 21/07/17, 19:09
Vietnam vizesi başvurusunda bulunacağım. Gerekli belge ve işlem ücretini öğrenmek istiyorum. Tesekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
E. SUVAR 14/06/17, 18:17
Sayın Yetkili; Eşim ile birlikte Vietnam seyahati gerçekleştirmek istiyoruz (2 Ekim gidiş olacak şekilde, 4 Ekim veya 5 Ekim çıkış olacaktır) Neden bu kadar kısa çünkü sadece tek bir bölgede yer alan deniz kenarı bir yeri merak ediyoruz. Buradan sonra Kamboçya'ya geçeceğiz kendi imkanlarımız ile...Vietnam Vizesi için ücretiniz ne olacaktır? Bizi bilgilendirirseniz çok seviniriz.

Cevabı Görüntüle
Ç. Kadirdak 16/05/17, 11:06
Merhaba, eşimle beraber Bangkok aktarmalı Bali'ye uçacağım. Bir hafta Bali'de kaldıktan sonra Vietnam'a geçmeyi düşünüyoruz. Biraz araştırdım. Vietnam vizesi sorunlu bir vizeymiş sanıyorum. En kısa sürede konuyla ilgili bilgi alabilir miyim lütfen? Ücret, istenilen evraklar vs.
Cevabı Görüntüle
ibtahim 07/11/16, 17:01
Vietnam'a seyahat etmek için vize almak istiyorum İstanbul başak şehirde firma sahibiyim. Vize merkezi Vietnam vizesinde bana nasıl yardımcı olabilir?
Cevabı Görüntüle
Ö. güneysu 25/09/16, 06:41
Merhaba. Ben şuan Endonezya'da seyahat etmekteyim ve buradan Vietnam'a turistik vize almak için ne yapmam gerekiyor? Endonezya'da yer alan Vietnam konsolosluğundan vize alabiliyor muyum ya da sizin yurtdışı temsilcilikleriniz var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.