Umman Vize İşlem Takip Belgesi

Umman Vize İşlem Takip Belgesi

Umman Vize İşlem Takip Belgesi ile kurumumuz aracılığıyla gerçekleştirmiş olduğunuz Umman vize başvuru sürecini sonuçlanana kadar kolaylıkla takip edebilirsiniz. Umman vizesi için ayrılan sayfalarımızdan vize başvuru işlemlerine dair gerekli bilgilere ulaşarak ilgili form ve dilekçe örneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Umman vize işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak, başvuru işlemlerini başlatmak, gerekli evrakları teyit etmek gibi nedenler doğrultusunda bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Kurumumuza 0212 970 05 38 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İşlemleri kurumumuz aracılığıyla başlatmak için gerekli evraklarınızı e-posta adresimiz aracılığıyla ulaştırabilir, kargo veya kurye hizmetinden faydalanabilir veya ikamet adresinize en yakın ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Umman vizesi işlemlerini takip edebilmek için hazırlanmış olan forma aşağıda yer alan link aracılığıyla bilgilendirmeleri takip ederek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Formun doldurulması ve kurumumuza iletilmesi ile birlikte başvuru sürecine dair gerekli bilgilendirme kurumumuz tarafından başvuru sahibine eksiksiz olarak yapılmaktadır. Vize Merkezi olarak Umman vize başvuru işlemlerini prosedüre uygun şekilde gerçekleştirme ve başvuru sürecinde yapılan hatalardan dolayı ortaya çıkabilecek tüm sorunların önüne geçmekteyiz. 

Umman Vize İşlem Takip Belgesi Umman Vize İşlem Takip Belgesi 

Umman Vize Evrakları 1 Dakikada Telefonunuzda

Umman Vize İşlem Takip Formunu indirmek için:
 • Umman Vize Takip Belgesi linkinin üzerine tıklayınız,
 • Form açıldığında formu kişisel bilgisayarınıza kaydediniz.

ya da

 • Vize Talep Belgesi linkinin üzerinde farenin sağ tuşu ile tıklayınız,
 • Açılan liste üzerinden “Bağlantıyı Farklı Kaydet” seçeneğine tıklayınız,
 • Bir sonraki pencereden onay butonuna tıklayarak formu bilgisayarınıza kaydediniz. 

Umman vize işlemleri sırasında şahsen bulunma zorunluluğu olmaması nedeniyle başvuru işlemlerini başlatmak için gerekli evrakların kurumumuza iletilmesi ve başvuru ücretinin online olarak ödenmesi yeterli kabul edilmektedir. Kurumumuz tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirmektir. Başvuru aşamasında şahsen bulunma zorunluluğu olmaması nedeniyle işlemlerini bizimle tamamlayan vatandaşlarımızın süreç sona erene kadar tüm aşamalarda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız. 

Umman vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak veya başvuru işlemlerini kurumumuz aracılığıyla başlatmak için [email protected] e-posta adresini ve 0212 970 05 38 numaralı telefonu kullanarak Vize Merkezi Umman vize uzmanlarımız ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Umman vize başvuru işlemlerinizi şahsen bulunmanıza gerek olmadan sizin adınıza en doğru şekilde yapalım!

Lütfen Dikkat

Umman Sultanlığı Vize İşlem Takip Formu PDF formatındadır. 
Bu formun görüntülenebilmesi ve indirilebilmesi için Adobe Acrobat Reader’ ihtiyaç duyulmaktadır. 

Download Adobe Acrobat Reader

Download Adobe Acrobat Reader 

Umman ile ilgili sizden gelen sorular

2 sorudan en popüler 2 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Umman vize işlem takip belgesi
  A.Akgül 17 Tem 2023, 15:32

  Merhaba, bordo pasaport sahibiyim ve Umman vizesi işlemleri işlemlerimi sizin danışmanlığınızda gerçekleştirmek istiyorum. Umman vize işlem takip belgesi hakkında bilgi alabilir miyim? Başvuru sırasında şahsen bulunmadığımız durumlarda mı kullanılıyor bu evrak? Çünkü ben yoğun çalışıyorum ve başvurumu sizinle gerçekleştirdiğimde şahsen bulunmam gerekmediğine dair kesin bilgi almam gerekiyor? Başvurunun adımlarının nasıl tamamlandığına dair küçük bir özet verebilir misiniz bana? Teşekkürler şimdiden ve iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Umman vize başvurusunu takip etme
  C.Haksal 17 Tem 2023, 15:32

  İyi günler, benim Umman vizesine başvuru sürecine dair birkaç sorum olacak size. Bordo pasaport sahibiyim ve Umman bordo pasaport sahiplerinden vize istiyormuş. Vize başvurusuna dair bilgi ve bu süreçte sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Başvurumu sizinle yaptığımda şahsen orada olmasam bile süreçle ilgili sürekli olarak bilgi almam ve Umman vize başvurusunu takip etme şansım var mı? Başvuru adımlarından sonuçlanma sürecine kadar. Bu konuda nasıl bir yol izliyorsunuz? Teşekkürler dönüş için şimdiden iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Umman için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.