• Kenya vizesi kaç para
  E.C., 23 Kas 2021, 19:25

  İyi çalışmalar diliyorum öncelikle. Kenya’yı ziyaretim için vizeye başvuruda bulunacağım ama güncel ücretler konusunda bilgi sahibi değilim. Kenya vizesi kaç para ve başvurunun hangi aşamasında ödeme talep ediliyor? Eğer ret cevabı alırsam ödediğim tutarı geri alabilme şansım var mıdır? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vizesi kaç günde çıkar
  H.K., 23 Kas 2021, 19:08

  Selamlar, iyi çalışmalar. Kenya’yı ziyaretim için vize başvurusunda bulunacağım. İşlemleri seyahatten ne kadar süre önce başlatmak gerekir ve Kenya vizesi kaç günde çıkar bunları öğrenmek istiyorum. Şuan sürecin nasıl ilerlediğine dair bilgi alabilirsem kendimi ona göre hazırlayacağım.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize işlemleri
  G.Ö., 23 Kas 2021, 18:49

  Merhaba, Kenya vize işlemleri hakkında güncel bilgileri öğrenmek istiyorum. Başvuru nasıl ve nereye yapılıyor işlemler ve değerlendirme ne kadar sürüyor bu konularda bana bilgi verirseniz eğer çok sevinirim. Ona göre evraklarımı ve bütçemi ayarlarak başvuruda bulunacağım. İyi günler diliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya transit vize
  G.Reyhan, 23 Kas 2021, 18:27

  Merhaba, Kenya transit vize başvurularında talep edilen evraklarla ilgili olarak bilgi almak istiyorum. Siz başvurularda destek veriyor musunuz eğer veriyorsanız evrakları doğrudan size mi teslim etmemiz gerekiyor? Başvurular ortalama ne kadar bir sürede değerlendiriliyor bundan da bahsederseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize başvuru merkezi
  E.O., 23 Kas 2021, 18:08

  Selamlar Vize Merkezi, Kenya vize başvuru merkezi olarak başvurular sırasında danışanlarınıza verdiğiniz destekler hakkında bilgi almak istiyorum. İşlemler tek başıma ilgilenebilecek bilgi ve vakte sahip olmadığım için sizinle iletişime geçmeyi düşünüyorum. Bana bu konuda nasıl destek olacağınızı öğrenebilirsem kararımı kesinleştirebilirim. Cevap için şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya turist vizesi
  T.B., 23 Kas 2021, 17:41

  Merhaba, iyi günler Vize Merkezi. Kenya turist vizesi başvurusunda bulunurken sizden destek almak istiyorum. İstanbul’da yaşamadığım bu işlemlerle nasıl ilgilenebilirim bilmiyorum. Sizden yardım aldığımda şahsen bulunmam gerekiyor mu evrakları nasıl teslim alıyorsunuz ve süreçte neler yapıyorsunuz bahseder misiniz lütfen? Teşekkürler şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya ticari vizesi
  D.Arslan, 22 Kas 2021, 19:15

  Selamlar Vize Merkezi iyi çalışmalar öncelikle. Ben Kenya ticari vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Başvuruda hangi evrakların talep ediliğini söyler misiniz lütfen? Sizden destek alındığında bu evrakların hazırlanması aşamasında başvuru sahiplerine yardımcı oluyor musunuz acaba? Reddedilme durumunda ödenen ücretler iade ediliyor mu? Bunun da bilgisini alabilirsem sevinirim. Teşekkür ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya e-vize
  L.E., 22 Kas 2021, 18:30

  Merhaba, iyi çalışmalar Vize Merkezi. Bordo pasaport sahibiyim ve turist olarak Kenya’yı görmek istiyorum. Kenya e-vize başvurusu için de sizden yardım almak istiyorum çünkü bazı şeyleri yanlış yaparım ve başvurum reddedilir diye korkuyorum. Bana bu konuda öncesinde bilgi sonrasında da danışmanlık desteği verir misiniz lütfen?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya online vize
  Ö.N., 22 Kas 2021, 18:10

  Selamlar, iyi günler. Kenya online vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Eşimle ben Bordo pasaport sahibiyiz ve birlikte Kenya’yı ziyaret etmek istiyoruz. Başvuruların nasıl yapıldığına ve sizin bu konuda verdiğiniz desteklere dair bilgi alabilirsek çok seviniriz. Cevabınız için teşekkür ederiz şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya çalışma vizesi
  E.Y., 22 Kas 2021, 14:30

  Merhabalar, iyi günler. Kenya çalışma vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. İstanbul’da ikamet ediyorum ve buradan başvuru yaparak vize sahibi olabilir miyim? Siz bu konuda danışanlarınıza nasıl destek oluyorsunuz bahseder misiniz lütfen? Soruları cevapladığınızı görüyorum o yüzden şimdiden bana vereceğiniz cevap için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya aile ziyareti vizesi
  T.Coskun, 22 Kas 2021, 14:10

  Selamlar, Kenya’ya taşınan bir akrabamı ziyaret etmek için vizeye başvuruda bulunmak istiyorum. Bordo pasaport sahibi olduğum için sanırım vizesiz seyahat edebilmem mümkün değil. Kenya aile ziyareti vizesi başvurusunda mı bulunmam gerekiyor yoksa turistik vize ile de giriş yapabilir miyim? Bilgi alabilirsem ona göre işlemlerimi başlatmak istiyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize başvuru formu
  R.C., 22 Kas 2021, 13:53

  Merhabalar, iyi çalışmalar. Kenya vize başvuru formu doldurulması sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmek istiyorum. Sanırım yanlış olarak doldurulması durumunda başvurunun reddedilmesi ihtimali artıyormuş. Bu konuda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine dair bana bilgi verirseniz eğer sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize talep dilekçesi
  F.Baran, 21 Kas 2021, 17:10

  Selamlar, iyi günler. Kenya vize talep dilekçesi hazırlanması sırasında danışanlarınıza yardımcı oluyor musunuz acaba? Böyle bir belgenin talep edildiğini öğrendim ama nasıl hazırlanması gerektiği konusunda bilgi sahibi değilim. Sizin kurum olarak desteklerinizden ve söz konusu belge hakkında bilinmesi gerekenlerden bana bahsederseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize randevusu
  U.S., 21 Kas 2021, 16:51

  Merhabalar, iyi günler dilerim. Kenya vize randevusu ve işlemleri hakkında bilgi almak için sizinle öncelikle buradan iletişime geçmek istedim. Sorulara cevap verdiğinizi gördüm o yüzden bana da yardımcı olursunuz diye umuyoruz. Sürecin işleyişine dair beni bilgilendirirseniz eğer çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize başvurusu
  N.V., 21 Kas 2021, 15:57

  İyi günler Vize Merkezi. Kenya vize başvurusu işlemlerimi ne zaman başlatmam gerektiğini öğrenmek istiyorum. Seyahatim 3 ay sonra gerçekleşecek ve uygun zamanı öğrenebilirsem o tarihte sizinle iletişime geçip işlemleri başlatmak istiyorum. Geç kalmamak ve yanlış bir şey yapmamak açısından önemli. Bu konuda bana yardımcı olursanız eğer çok sevinirim. Teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize fiyatları
  O.T., 21 Kas 2021, 15:39

  Selamlar, iyi çalışmalar dilerim. Kenya vize fiyatları ve başvuru işlemleri hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Yapılması ve dikkat edilmesi gerekenler konusunda beni bilgilendirir misiniz lütfen? Sizden danışmanlık desteği alındığında nasıl yardımlarda bulunduğunuzu da anlatırsanız çok sevinirim. Soruları yanıtladığınızı gördüm o yüzden şimdiden cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vizesi için gerekli evraklar
  E.Aytaç, 21 Kas 2021, 13:30

  İyi günler Vize Merkezi, Kenya’ya vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Kenya vizesi için gerekli evraklar olarak konsolosluktan hangi belgeler talep ediliyor acaba? Bu evrakların işlemler sırasında size mi teslim edilmesi gerekiyor? Eksik olması durumunda herhangi bir soruna yol açıyor mu kısaca bilgilendirme yapar mısınız lütfen? Teşekkür ediyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vize
  O.E., 21 Kas 2021, 13:13

  Selamlar, iyi çalışmalar. Eşimle birlikle Kenya vize başvurusunda bulunmak istiyoruz. Bu konuda sizden yardım almayı düşündük ama sürece dair bilgi sahibi değiliz. Bize yapılması gerekenler ve süreçte sizin sağlamış olduğunuz destekler hakkında bilgi verirseniz eğer çok seviniriz. İkimizde bordo pasaportluyuz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz, iyi günler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya vizesi
  E.Gökyiğit, 21 Kas 2021, 12:55

  Merhabalar, iyi günler diliyorum. Kenya vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Bordo pasaport sahibiyim ve seyahatim turistik gezi amaçlı olacak. Bu durumda başvurumu en kolay ve en hızlı şekilde nasıl yapabilirim öğrenmek istiyorum. Bana güncel uygulanan prosedür hakkında bilgi verirseniz eğer çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden cevabınız için.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kenya Vize Ücreti
  AYŞE, 19 Nis 2019, 10:41

  Kenya vizesi için İstanbul'dan başvuru yapılabiliyor mu? Kenya vize ücreti ve gerekli evraklar konusunda yardımlarınızı rica ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kenya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp