Çanakkale

Telefon

+902129636335

Kenya Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Kenya Vize Merkezi olarak gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz Kenya seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Kenya Vizesi ile alakalı hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın geri kalan kısmında Kenya vize türlerine, gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurusu için gerekli evrak listelerine, başvuru süreçlerine, vize sonuçlanma sürelerine ve vize ücretlerine erişim sağlayabileceksiniz.

Çanakkale Kenya Vize Merkezi şubemiz ile Çanakkale ili başta olmak üzere çevre ilçelerimiz olan Bayramiç, Lapseki, Ezine, Gelibolu, Ayvacık, Gökçeada, Biga, Çan, Eceabat, Bozcaada, Yenice ve çevre illerimiz olan Tekirdağ, Balıkesir, Edirne, İzmir, Bursa da dahil olmak üzere Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Kenya Elektronik Vize başvurularınız için sonuç odaklı bir başvuru hizmeti vermekteyiz.

Çanakkale Kenya Vize Merkezi olarak gerçekleştirmekte olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek, başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek adına +90 (212) 963 63 35 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımızdan canlı destek alabilir ya da [email protected] adresimize e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz. 

Ayrıca; Arnavutluk, Cezayir, Belçika, Andorra, Angola, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Belarus, Belçika, Benin, Butan, Bolivya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Brezilya, Kanada, Amerika, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kenya Elektronik Vize başvuru sistemine kayıtlı olan bütün dünya ülkeleri vatandaşları için Çanakkale Kenya Vize Merkezi olarak hizmet sunmaktayız.

Kenya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Ülkemizden, Kenya ziyareti yapacak olan Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde Kenya Vizesi alma zorunlulukları bulunmaktadır.

Siyah (Diplomatik) Pasaport, Yeşil (Hususi) Pasaport ve Gri (Hizmet) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Kenya seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Ülkemiz sınırları içerisinde Keyna’ya ait olan herhangi bir dış temsilcilik yer almamaktadır. Kenya Vize başvuruları için Çanakkale Kenya Vize Merkezi olarak çözüm odaklı bir çalışma yürütmekte ve sizler adına vize başvurularını titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Kenya Vize Türleri Nelerdir? - Çanakkale

Kenya’ya yapacağınız seyahatin gerekçesi başvuru yapmanız gereken vizenin türünü belirlemektedir. Vize türlerinin ihtiyaç duydukları evraklar farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle vize başvurunuzu gerçekleştirmeden önce seyahat gerekçesinin hangi vize türü için uygun olduğu konusundan emin olmanız büyük önem arz etmektedir.

Kenya’ya başvurusunu gerçekleştirebilecek olduğunuz vize türleri;

  • Kenya Ticari Vize
  • Kenya Turistik Vize
  • Kenya Transit Vize

Seyahatiniz için özel olarak hazırlanmış evrak listesinin ne olduğu hakkında detaylı bilgi alabilmek için uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 35 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek konu hakkında bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Kenya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Kenya ve günümüzde birçok ülke Elektronik Vize Başvuru sistemini kullanmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemi ile başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler başvurularını konsolosluklara gitmelerine gerek kalmadan gerçekleştirebilmektedirler.

Çanakkale Kenya Vize Merkezi şubesi aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilmek için ofisimize yalnızca pasaportunuzun 2. sayfasının renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını ve biometrik fotoğrafınızın aynı şekilde renkli ve net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı ya da taratılmış görüntüsünü iletmeniz yeterli olacaktır. Ekstra evrak ihtiyacı olması durumunda uzmanlarımız sizlerle iletişime geçeceklerdir.

Çanakkale şubemize evrakları göndermeniz sonrasında başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Başvuru ücretini ödemeniz sonrasında uzmanlarımız gerekli evrakları doldurup Kenya Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştireceklerdir. Başvuru süreci ve sonrasında uzmanlarımız sizleri düzenli olarak bilgilendirecek ve herhangi ek evrak talebi olması halinde en hızlı şekilde düzeltilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerdir.

Kenya Vize Ücreti - Çanakkale

Vize başvuru ücretleri, başvuru yapılacak vize türüne, vize süresine ve giriş - çıkış sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Seyahat gerekçenize ve seyahat sürenize göre başvurusu yapılmış olan Kenya Elektronik Vize başvuru ücreti hakkında detaylı bilgi alabilmek için uzmanlarımız +90 (212) 963 63 35 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Kenya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Çanakkale

Kenya Cumhuriyetine gerçekleştirecek olduğunuz vizenizin sonuçlanması genel olarak konsolosluk insiyatifindedir. Kenya Elektronik Vize başvuruları genel olarak 2 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreye cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri dahil değildir. 

Herhangi bir problem ya da aksaklıkla karşılaşmamak adına seyahat tarihinden en az 30 gün öncesinde bizlerle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz Kenya Elektronik Vize sayfasını okudunuz. Yukarıda verilmiş olan bilgiler ışığında kafanıza takılan soruları sormak için iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Çanakkale Kenya Vize Merkezi olarak iyi yolculuklar dileriz.

kenya vize merkezi çanakkale

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp