Güney Sudan Ticari Vize

Güney Sudan Ticari Vize

Güney Sudan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Güney Sudan vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Güney Sudan vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Güney Sudan vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Güney Sudan vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Güney Sudan Ticari Vize Belgeleri

Güney Sudan’da iş ve ticaret yapacak, iş kuracak ve ekonomi ile ilgili çeşitli etkinliklerde bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Güney Sudan ticari vizeler genellikle 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Express vizeler fazla ücret istemekle birlikte daha erken alınabilir. Ancak iş türüne ve konsolosluk birimine göre bu süre değişebilmektedir. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız lazımdır. Vizeniz sonuçlanmadan uçak biletlerinizi tarihi değişebilir şekilde ayarlayın. Gecikmeler olabilir.

----

Güney Sudan ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport (en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir)
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Güney Sudan vize başvuru formu (tek taraflı baskı olacak sayfalar halinde)
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri ve konfirmeleri
 6. Bankada yeterli miktarda para
 7. Davetiye mektubu (iş ve aile nedeniyle gidecekler için)
 8. Güney Sudan vizesi ücreti ödenti dekontu
 9. Şirket bilgileri (şirket çalışanları için, ticari gazete, imza sirküleri, faaliyet belgesi vs.)
 10. Nüfus kayıt örneği
 11. 18 yaşın altındakiler için muvafakatname
 12. Öğrenciler için öğrenci belgesi
 13. Evli ise evlilik cüzdanı
 14. Uluslararası sağlık sigortası

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Ticari amaçlar için özellikle davet sahibi şirketlerin bilgilerini vermeniz kesinlikle istenen bir şarttır. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda vardır.

Güney Sudan vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Güney Sudan vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Güney Sudan vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Güney Sudan vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Güney Sudan ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Güney Sudan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp