Kayseri

Telefon

+902129636325

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Güney Sudan Vize Merkezi, Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Güney Sudan ülkesine yapmak istediğiniz seyahati gerçekleştirmek için istenilecek olan Güney Sudan vizesinin alınmasına dair güncel bilgileri anlatacak olduğumuz başlıkları sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Güney Sudan'a yapacağınız ziyaret için sizlere belirli başlıklar halinde toplanmış bilgilerin 2019 yılına ait güncel vize işlemlerini kapsadığını belirtir ve bunlara yönelik gerekli işlemleri detyalandıracağımızı belirtmek isteriz. Belirlenen başlıklar halinde sizler için hazırlanan ve sunulan işlemlerin içeriğini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz işlemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kayseri şubesi olarak, Bünyan, Sarız, Akkışla, Hacılar, Develi, Talas, Yeşilhisar, Felahiye, Sarıoğlan, Pınarbaşı, İncesu, Özvatan, Tomarza, Melikgazi, Kocasinan, Yahyalı ilçeleri başta olmak üzere Sivas, Yozgat ve Malatya gibi çevre illerden yapacağınız Güney Sudan vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekteyiz.
Kayseri ilçeleri ve çevre illerden yapacağınız Güney Sudan vize başvurunuz için daha çok bilgi almak isterseniz vize uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kimlere Gereklidir? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Güney Sudan ülkesine seyahat etme planınız varsa sahip olduğunuz pasaportunuzun tipine göre vize alıp almamanızı belirleyen işlemleri bu başlık altında sizlere açıklayacağız. Siyah pasaporta sahip yolcularımızın vize alım işlemlerine tabii tutulmadığını belirtmek isteriz. 16 Şubat 2014 tarihinde iki ülkenin karşılıklı yapmış olduğu anlaşma ile onaylanan bir karadır. Fakat seyahat sürelerinin 3 ayı aşmamasına dikkat ederek seyahat etmeleri gerekmektedir. Bunun yanında yer alan diğer pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz yani; yeşil, gri ve bordo pasaporta sahip yolcularımızın Güney Sudan seyahatleri için vize alımına tabii tutulduklarını belirtmek isteriz. İşlem yapmak istediğiniz pasaport tipine göre yapılan uygulamalar hakkındaki bilgileri daha kapsamlı bir şekilde almayı tercih ederseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize başvurusunda bulunurken sahip olmak istediğiniz vize türünü belirleyerek işleminizi bu şekilde gerçekleştirmeniz gerektiğini belirtiriz. Bu seçimi yapmanız için sizlere belirli kategoriler halinde vize türlerini sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda seçiminize sunulan vize çeşitlerinden seyahatinize uygun olan bir kategori olmadığını düşünüyorsanız ya da sizlere sunulan kategorilerden birini seçme konusunda kararsız kaldıysanız iletişim bilgileri ile uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, bir önceki başlık altında sizlere sunulan kategorilerden seyahatinize uygun olan bir vize türünü belirleyip buna yönelik belge hazırlamanızı sizlerden talep ederiz. Hazırladığınız başvuru dosyasını ve evrakları ofisimize ileterek işlemlerinizin ilk adımını gerçekleştirmiş olursunuz. Bizlere ulaştırdığınız evrakları inceleyerek herhangi bir sorun olduğu durumunda sizlerle iletişime geçeriz.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere gönderdiğiniz dosyaları bizler konsolosluğa iletiriz. Konsolosluğun incelemesi ardından vereceği karar ile pasaport işlemlerinizi yapıp, pasaportunuzu adresinize teslim edebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek pasaportunuzu buradan da alabilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, işlemlerinizin geçerliliğini sağlamak için çıkan masraflar sonucunda belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir.  Ödeme yapacağınız tutar yapacağınız işlemlere göre farklı fiyat ile sonuçlanmaktadır. Güney Sudan vize başvurunuz bizlere ret olarak neticelendirilirse ödediğiniz vize ücreti geri tahsil edilmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücreti işlemleri hakkındaki gelişmeler için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Kayseri Şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Kayseri

Güney Sudan Vizesi yaklaşık olarak 5 iş gününe sonuç vermektedir. Konsolosluğun ek olarak talep ettiği belgeler, sizlerle birebir mülakat talebi istemeleri, ülkenin herhangi durumu, resmi tatiller ve ülkenin kutladığı bayramlar süreyi uzatabilen nedenler arasındadır. Bunlar gibi süreyi uzatacak bir vize çıkışı istemiyorsanız 1 ay öncesinden vize başvurusunda bulunmanızı öneririz.

Güney Sudan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, başvuru süreci takibi boyunca sahip olduğunuz işlem yapacağınız pasaportun son 10 yıl içerisinde alındığına dikkat edip, eskimiş pasaportlar ile işlem yapılmayacağını belirtmek isteriz. Ülkenin belirlediği seyahat kurallarına uymakla mükellef olduğunuzu aksi takdirde vize alımında sorun yaşayacağınızı belirtmek isteriz. Ülkenin istediğini Sarı Humma aşısını yaparak seyahat etmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Başvuru yapacak kişilerin yaşları 18'den küçük ise seyahatlerinin gerekli işlemlerini tamamlamak için ebeveyn dahilinde belge hazırlamaları ve belgelerinde ebeveyn imzaları olarak işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sizler için derlemiş olduğumuz bilgileri sunmuş bulunmaktayız. Yukarıda bulunan başlıklar altında sizlere sunmuş olduğumuz bilgilere ek olarak daha kapsamlı bilgi almak isterseniz ya da seyahatinize yönelik merak ettiğiniz sorularınız mevcutsa uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz ya da [email protected] adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp