Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu

Güney Sudan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Güney Sudan vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Güney Sudan vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Güney Sudan vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Güney Sudan vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul Fahri Konsolosluğu yetkilidir.
 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu, Türkiye’de yaşayan Güney Sudan vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum-ölüm kayıt gibi işlemlerini düzenleme konusunda yetkili kurumdur.

Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi:
Güney Sudan Türkiye dış temsilcisi olarak görev yapan Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu, tüm Türkiye'den bölge ayrımı yapmaksızın Güney Sudan vize işlem prosedürü hakkında destek vermektedir.
 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Görevi:
Türkiye Güney Sudan temsilcilik görevini onursal olarak  yürüten İstanbul Fahri Güney Sudan  Konsolosluğu, Türkiye ile Güney Sudan arasında karşılıklı ticari-ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla projeler yürütmektedir.
 
Fahri Güney Sudan Konsolosluğu, diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Güney Sudan’ya ticari, çalışma ve öğrenim amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişilere, Güney Sudan vize işlem prosedürü hakkında destek vermektedir.
 
Güney Sudan Devleti’nin Türkiye dış temsilcilik görevi ile yetkilendirdiği Güney Sudan Büyükelçiliği veya Güney Sudan Konsolosluğu bulunmamasından ötürü Güney Sudan vizesi işlemlerini Türkiye dışındaki temsilciliklerden yapmaları gerekmektedir.
 
 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Adres: Merkezefendi Mh. Mevlana Cd. No:140/A Toya Plaza Cevizlibağ, Zeytinburnu, İstanbul

daha fazla göster

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6922