İzmir

Telefon

+902129636325

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Güney Sudan Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz sahip olmak istediğiniz Güney Sudan seyahatiniz için sahip olmak istediğiniz vize bilgileri sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.
Sayfamızın içeriğinde yapacağınız Güney Sudan vize başvurusu için gerekli görülen bilgileri belirli başlıklar halinde sizler için sayfamızda topladık. Sayfamızı takip ederek bilgi almak istediğiniz vize işlemlerini buradan öğrenebilirsiniz. Okuyacağınız bu bilgiler 2019 yılına ait olup güncel vize bilgilerini içerdiğini ve güncel vize işlemlerini kapsadığını belirtmek isteriz.
Vize Merkezi İzmir Şubesi olarak sizlere Güzelbahçe, Kınık, Dikili, Karşıyaka, Tire, Foça, Beydağ, Torbalı, Karabağlar, Karaburun, Bergama, Ödemiş, Kemalpaşa, Kiraz, Konak, Bornova, Menemen, Narlıdere, Çiğli, Gaziemir, Aliağa, Selçuk, Menderes, Seferihisar, Bayraklı, Urla, Balçova, Bayındır, Buca ve Çeşme ilçelerimiz başta olmak üzere Manisa, Muğla, Aydın, Uşak gibi çevre illerden gerçekleştirecek olduğunuz Güney Sudan Vize işlemleri için sizlere hizmet sunuyoruz.

İzmir ili ve çevre illerden yapılacak olan Güney Sudan vizesi için daha içerikli bilgi almak isterseniz bu konuda uzmanlarımızdan destek talep alabilirsiniz. Sizlere il ve çevre illerden yapılacak olan Güney Sudan vizesi hakkında daha içerikli bilgileri sunacaklardır. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kimlere Gereklidir? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Kuzey Afrika Bölgesi Güney Sudan ülkesine seyahat etme isteğiniz varsa işlem yapmak istediğiniz pasaportunuzun türüne göre vize alıp, alamayacağınızı belirleyen durumları bu başlık altında sizlere sunacağız. Siyah pasaport ile işlem yapacak ziyaretçilerimizin 16 Şubat 2014 tarihinde kabul edilen karşılıklı anlaşmaya ile ülke seyahati için vize alımı gerekli görülen bir işlem olmadığı belirtmek isteriz. Fakat yapmak istedikleri seyahatin 90 günü aşmamak koşuluyla bu durum söz konusudur. Bunun yanında diğer pasaporta sahip olan yani; yeşil, gri ve bordo pasaporta sahip yolcularımızın Güney Sudan seyahatleri için vize almaları gerekli görülen bir durumdur. Sahip olduğunuz pasaport türüne göre yapılan işlemler için daha içerikli bilgi sahibi olmak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler vize işlemleriniz için gereken belgelerinin hangi kategoriye ait olduğu konusundaki bilgilerdir. Vize İşlemlerini gerçekleştirirken seyahat etme bilgilerinizi belirtip bu tercih yönünde işlemlerinize devam ettirmeniz gerekmektedir. Bu seçimi yapmanız için sizlere aşağıda linkler halinde belirli kategorilerinin içerisinde bilgiler sunacağız. Tercih etme nedeninizi belirtirken çok dikkatli bir seçim yapmanızı önemle belirtmek isteriz. Tercihiniz için belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda linkler halinde sizlere sunulan kategorilerden birini seyahat etme nedenine uygun olan belirtiyorsanız ya da seçim konusunda bir kararsız veremiyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alımı sürecinde gerçekleşen işlemeleri bu başlık altında sizler için toplamış bulunmaktayız. Belirtilen adımları takip ederek konu hakkında gerekli bilgiler için buradan bilgi öğrenebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, bir önceki başlık altında sizlere sunulan linklerden seyahatinize uygun olan birini tıklayıp içeriğini inceleyerek sizlere uygun olan kategoriyi belirleyip bu yönde belgeler hazırlanmasını sizlerden talep ederiz.Hazırladığınız belgeleri ofisimize kargo ile gönderebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek bizleri şahsen teslim edebileceğiniz belirtmek isteriz. Bizlere ulaştırmış olduğunuz belgeleri dikkatli bir şekilde incelemeye alıp, eksik veya doğru hazırlanmamış belge durumu olduğu fark edilirse sizlerle iletişime geçerek çıkan sorunu düzletmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu işlemi de eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlandıktan sonra diğer adıma geçilmektedir.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, sizlerden istenilen evrakları bizlere ulaştırdığınız süre içerisinde çok dikkatli bir şekilde incelemeye alıp incelmeden sonra belgelerinizi konsolosluğa ileterek konsolosluktan gelecek olan olumlu ya da olumsuz karar için bekleme duruma geçeriz. Bu bekleme sırasında konsolosluk işlemlerinizin incelemeye aldığı belgelere ek olarak belge isteyebilir ve sizlerle birebir görüşme isteğinde bulunabilir.Bu istenilen işlemler için sizlere gereken bilgileri verip istenilen işlemi gerçekleştirmenizde gerekenyardımı sağlarız. Tüm bu istenilen işlemlerin ardından pasaportunuzun sizlere teslim etme işlemini yapmak için sizlerden adres belirlemenizi ister ya da bizzat ofisimize gelip buradan da pasaportunuzu alabilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için yapacağımız vize işlemlerini tamamlamak isterseniz, çıkan masraflar sonucunda belirtilen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti konsolosluk harç ücretinin yanında, seçtiğiniz kategori ile yapılan işlemler ya da ülkede konaklama süreniz gibi faktörlerden dolayı farklı fiyat tutarı ile sonuç olabilmektedir. Yapılan tüm işlemlerin geçerliliğini sağlamak için sizlerden istenilen vize ücretini ödemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Vize başvurunuz ardından sonuç bildirgesi olumsuz olarak karara bağlanırsa ödediğiniz vize ücreti geri ödenmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücreti hakkında daha içerikli bilgi almak isterseniz uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatırız. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler vize başvurusu yapan ziyaretçilerimizin en merak ettiği konuları bu başlık altında sizlere sunacağız. Vize alımı için yaptığınız başvurunun onaylanma durumu Güney Sudan Ankara Büyükelçiliğinden bildirileceği için bu beklenen süreye ek bir süre daha eklendiğini belirtmek isteriz. Normal koşullar altında yaklaşık olarak 5 iş gününe kadar sonuçlanan bir vize çıkış süreci vardır. Konsolosluğun ek olarak istediği belgeler, sizlerle birebir görüşme yapılması talep edilirse bu süreye ek bir süre daha eklenir.Ülkenin politik ve ekonomik durumunun yanında resmî tatiller ve ülkenin kutladığı dini tatiller bu süreyi normal çıkış süresinden daha geç bir süreye uzatabilen nedenler arasındadır. Vizenize sahip olurken bu gibi süreyi uzatan sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız 1 ay öncesinden vize başvurunsa bulunmanızı öneririz.

Güney Sudan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - İzmir

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, başvuru işleminizi yaparken sahip olduğunuz pasaportun son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olduğuna dikkat etmelisiniz. Bunun yanında eğer eski türdeki kullanılan lacivert pasaport ile işlem yapmak isterseniz işlemlerinizin kabul görülemeyeceğini belirtmek isteriz. Konsolosluğun vermiş olduğu bu vize onayı dahilinde ülkede kaldığınız süre içerisinde ülkenin seyahat kurallarına uymakla sorumlusunuz. Ülkede alkol tüketilmemesine izin vermediğini, fotoğraf çekimi için görevli kişilerden bilgi almanız gerektiği belirtmek isteriz. Ülkenin kurallarına uyulmaması halinde başvuru yapacağınız başka bir vize için yapacağınız işlemlerinizde farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Ülke seyahatiniz öncesinden ülkenin istediğini Sarıhumma aşısını yapmanız gerekmektedir. Eğer konsolosluğun istediği birebir görüşme talebi arzu edilirse hazırladığınız evraklar ile aşı kartınızı da yanınızda bulundurmanızda fayda olacağını belirtmek isteriz. Başvuru yapacak çocuklar ziyaretçilerimiz yaşları 18’den küçük ise yapacakları seyahatin gerekli işlemlerini tamamlamak için ebeveynleri ile belge hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlemlerinin yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Ülkeye yapacağınız seyahat öncesinden sizlere dikkat edilmesi gereken hususları sunmuş olduğumuzu, sunduğumuz kuraları dikkate almanızı belirterek keyifli bir seyahat planı yapmanızı dileriz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, hazırladığımız içerikli bilgileri sizlere belirli başlıklar altında hazırlayıp, sunmuş bulunmaktayız. Belirli başlıklar altında sizlere sunmuş olduğumuz bilgilere ek olarak daha fazla bilgi almayı tercih ederseniz ya da seyahatinize yönelik merak ettiğiniz sorular varsa uzman kadromuz ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sahip olmak istediğiniz Güney Sudan vize işlemleri için sizlere gerekli açıklamaları ve yardımı yapacaklardır. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp