İstanbul Fahri Konsolosluğu

İstanbul Fahri Konsolosluğu

Güney Sudan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Güney Sudan vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Güney Sudan vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Güney Sudan vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Güney Sudan vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul’da ve İstanbul çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Güney Sudan vizesi başvurularınızı Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu’na yapmanız gerekecektir.
 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu, Güney Sudan vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Güney Sudan vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
 

----

 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi
İstanbul ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Güney Sudan vize işlemleri için, Türkiye’de ikamet eden Güney Sudan vatandaşları ise konsolosluk işlemleri için Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğuna başvuru yapabilirler.
 
 
Güney Sudan Fahri Konsolosluğu Görevlileri
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu, Fahri Konsolos: Zafer Topaloğlu
 
 
Güney Sudan Fahri Konsolosluğu İstanbul Vize Başvuru Formu
Güney Sudan vizesi için vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulabilir. Güney Sudan vize başvuru formu için tıklayınız.
 
 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Vize Ücreti
Güney Sudan’a yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti konsolosluk tarafından belirlenmektedir.
 
 
Güney Sudan Fahri Konsolosluğu Pasaport Yenileme
Güney Sudan vatandaşları süresi dolmak üzere olan pasaportlarını İstanbul Güney Sudan Fahri Konsolosluğu'nda yenileyebilirler.
 
 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri
 
İstanbul Güney Sudan Fahri Konsolosluğu Adres: Merkezefendi Mh., Mevlana Cd. No:140/A Toya Plaza Cevizlibağ, Zeytinburnu, İstanbul
 
 
Güney Sudan Fahri Konsolosluğu Bağlı Bulunduğu İlçe
İlçe / Semt: Cevizlibağ
 
 
İstanbul Güney Sudan Fahri Konsolosluğu Posta Kodu
Posta Kodu: 34010
 
 
Güney Sudan Fahri Konsolosluğu Ulaşım
 
Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu Cevizlibağ’da bulunmaktadır. Metro hattı, metrobüs ya da Cevizlibağ üzerinden geçen otobüsler aracılığı ile Güney Sudan İstanbul Fahri Konsolosluğu’na ulaşabilirsiniz.

 

Güney Sudan ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Güney Sudan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp