Bursa

Telefon

+902129636325

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Güney Sudan Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Güney Sudan vize işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağımız sayfamıza hoş geldiniz.

Vize Merkezi ailesi olarak güncel vize işlemeleri hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sizlere sunacağız. Bu içerikli işlemleri belirlediğimiz başlıklar altında sizlere sunup merak ettiğiniz bilgileri sayfamızın devamından bulabilirsiniz. Bursa vize merkezi şubesi olarak Karacabey, Gemlik, Büyükorhan ,Orhangazi, Yıldırım, Osmangazi, Keles, Harmancık, Mudanya, Kestel, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, İznik, Orhaneli, Yenişehir, Gürsu ilçelerimiz başta olmak üzere Yalova, Sakarya, Sakarya ve Kocaeli gibi çevre illerimizden yapılacak olan Güney Sudan vize başvurunuz için sizlere hizmet sunuyoruz. Çevre iller ve ilçelerde yapılan Güney Sudan vize işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kimlere Gereklidir? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Kuzey Afrika Bölgesinde yer alan Güney Sudan ülkesine seyahat etme isteğiniz varsa işlem yaptırmak istediğiniz pasaportunuzun türüne göre vize alıp almamanızı gerektiren durumları bu başlık altında sizlere sunacağız. Siyah pasaport ile işlem yapacak ziyaretçilerimizin 16 Şubat 2014 tarihinde ülkelerinin karşılıklı yapmış olduğu anlaşma ile ülke seyahati için vize alımı gerekli görülen bir işlem olmadığı belirtmek isteriz. Fakat yapmak istedikleri seyahatlerinin süresinin 90 günü aşmaması durumu ile bu anlaşma söz konusudur.

Bunun yanında diğer pasaporta sahip olup yani; yeşil, gri ve bordo pasaporta sahip olan ve işlem yapmak isteyen yolcularımızın Güney Sudan seyahatleri için vize almaları gerekli görülen bir durumdur. Sahip olduğunuz pasaport türüne göre yapılan farklılık gösteren işlemler için daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında ise siz değerli ziyaretçilerimize sunacağımız bilgiler vize işlemleriniz için gereken belgelerinin hazırlanması için belgelerinizin hangi kategoriye ait olduğu konusundaki bilgilerdir. Vize işlemlerinizi gerçekleştirirken seyahat etme sebebinizi belirleyerek bu seçim yönünde işlemlerinize devam ettirmeniz gerekmektedir. Bu seçimi yapmanız için sizlere aşağıda içerikli linkler halinde belirlenen kategorilerinin içerisinde bilgiler sunacağız. Seyahat gerekçenizi bildirip seyahat etme nedeninizi belirtirken çok dikkatli bir seçim yapmanızı önemle belirtmek isteriz. Tercihiniz için belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda içerikli linkler halinde tercihinize sunulan kategorilerden birini tıklayıp işleminize devam edilir. Eğer seçim yapmak için seyahat etme nedeninize uygun olan bir kategori belirtemiyorsanız ya da seçim konusunda bir karar veremiyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alımı sürecinde yapılan işlemeleri bu başlık altında sizler için derlemiş bulunmaktayız. Belirtilen işlemlerin adımları takip ederek konu hakkında gerekli bilgileri buradan edinebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, bir önceki başlığın içerisinde sizlere sunulan linklerden seyahatinize uygun olan birini tercihi edip içeriğini inceleyerek yapacağınız seyahate uygunluk getirecek olan kategoriyi belirleyip bu yönde belgeler hazırlanmasını sizlerden talep ederiz. Hazırladığınız belgeleri ofisimize kargo ile gönderebileceğinizi belirtir ya da ofisimizi ziyaret ederek bizlere bu şekilde de teslim edebileceğiniz belirtmek isteriz. Bizlere ulaştırmış olduğunuz belgeleri dikkatli bir şekilde incelemeye koyup, eksik veya doğru hazırlanmayan belge olduğunu olduğu fark ettiğimiz takdirde sizlerle iletişime geçerek çıkan sorunu düzletmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu işlemi de sizlere belirttiğimiz bir şekilde yaptıktan sonra diğer işleme geçebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, sizlerden iletmenizi istenilen evrakları bizlere ulaştırdığınız süre içerisinde çok dikkatli bir şekilde incelemeye alıp incelmeden sırasında oluşabilecek sorunları düzeltip belgelerinizi konsolosluğa ileterek konsolosluktan gelecek olan olumlu ya da olumsuz karar için bekleme aşamasına geçeriz. Bu bekleme süresi içerisinde konsolosluk işlemlerinizin incelemeye aldığı belgelerden farklı olarak ek olarak belge isteyebilir ve sizlerle birebir görüşme yapmak isteyebileceklerini belirtmek isteriz. Bu istenilen ek işlemlerin gerçekleşmesi için sizlere gereken bilgileri verip istenilen işlemi yapmanızda çalışan kadromuz ile gereken yardımı sağlarız. Gelen onay ve tüm bu istenilen ek işlemlerin ardından pasaportunuzu hızlı bir şekilde hazırlayıp sizlere teslim etme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bunu gerçekleştirmek için sizlerden vize uzmanlarımıza bir adres belirlemenizi talep eder ya da bizzat ofisimize gelip buradan da pasaportunuzu alabileceğinizi belirtmek isteriz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, istenilen bu seyahati gerçekleştirirken vize alımındaki çıkan masrafları ödemekle mükellefsiniz. Ödeme yapacağınız bu vize ücreti konsolosluk harç ücretinin yanında, seçtiğiniz kategori ile yapılan işlemler ya da ülkede seyahat etme süreniz gibi faktörlerden dolayı farklı fiyat miktarları ile sonuçlanabilmektedir. Yapılan tüm işlemlerin geçerlilik kazanmasını isterseniz için sizlerden istenilen ve belirlenen vize ücretini ödemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Tüm işlemler sorunsuz bir şekilde yapıldığı halde vize başvurunuzun sonuç bildirgesi olumsuz olarak karara bağlanırsa ödediğiniz vize ücreti geri ödenmeyeceğini belirtmek isteriz. Ödeme yapacağınız vize ücreti hakkında daha içerikli bilgi sahibi olmak isterseniz uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatırız. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Güney Sudan Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında da sizlere sunacağımız bilgiler vize başvurusunda bulunmak isteyen ziyaretçilerimizin en merak ettiği konuları bu başlık altında sizlere sunacağız. Vize almanız için yaptığınız başvurunun onaylanma bildirimi Güney Sudan Ankara Büyükelçiliğinden bildirileceği için bu beklediğiniz çıkış süresine ek bir süre daha eklendiğini belirtmek isteriz. Normal koşullar sağlandığı zaman yaklaşık olarak 5 iş gününe kadar sonuçlanan bir vize çıkış süresi vardır.

Konsolosluğun işlemlerinize ek olarak istediği ek belgeler, sizlerle birebir bir mülakata tabii tutmaları talep edilirse bu süreye ek bir süre daha ekleneceğini belirtiriz. Ülkenin siyasal ve ekonomik durumunun yanında resmi tatiller ve ülkenin kabul gördüğünü dini günle ya da konsolosluğun yoğun çalıştığı zaman bu süreyi normal çıkış süresinden daha geç bir süreye uzatabilen nedenler arasındadır. Vizenize sahip olmanız için yapılan işlemlerin ve çıkış süresinin dahilinde herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız 1 ay öncesinden vize başvurusunda bulunmanızı öneririz.

Güney Sudan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, başvuru işlemi ile işlem yaptırmak istediğiniz pasaportun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat etmelisiniz. Bunun devamında eğer eski türdeki kullanılan eski tip lacivert pasaport ile işlem yapmak isterseniz işlemlerinizin kabul görülmeyeceğini belirtmek isteriz. Konsolosluğun bizlere bildirmiş olduğu bu vize onayı dahilinde ülkede kaldığınız süre içerisinde ülkenin belirlediği seyahat kurallarına uymakla yükümlüsünüz. Ülkede alkol tüketilmesinin yasak olduğunu, fotoğraf çekimi için görevli kişilerden bilgi ve izin almanız gerektiği belirtmek isteriz. Ülkenin kurallarına uymadığı halde başvuru yapacağınız başka bir vize için yapacağınız işlemlerinizde farklı sorunlar ile karşılaşabilir ve vize onayınız verilmeyeceğini belirtmek isteriz.

Ülke seyahatine çıkmadan önce ülkenin istediğini Sarı Humma aşısını kesinlikle yapmanız gerekmektedir. Eğer konsolosluğun belirttiği birebir görüşme talebi arzu edilirse hazırladığınız evraklar ile aşı belgenizi de yanınızda bulundurmanızda fayda olacağını belirtmek isteriz. Başvuru yapacak çocuk yaştaki ziyaretçilerimizin yaşları 18’den küçük ise yapacakları seyahatin gerekli belgelerini tamamlamak için ebeveynleri ile evrak hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlemlerinin yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Ülkeye yapacağınız seyahat öncesinden sizlere dikkat edilmesi gereken durumları toplayıp sunmuş olduğumuzu, belirttiğimiz kuralları dikkate almanızı isteyerek keyifli bir seyahat planı yapmanızı temenni ederiz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, derlediğimiz içerikli bilgileri sizlere belirlenen başlıklar altında hazırlayıp, sunmuş bulunmaktayız. Belirlenen başlıklar altında sizlere sunmuş olduğumuz bilgilere ek olarak daha kapsamlı bilgi edinmeyi tercih ederseniz ya da seyahatinize gerçekleştirirken bu seyahate yönelik merak ettiğiniz sorular varsa uzman saha çalışanlarımız ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sahip olmak istediğiniz Güney Sudan vize işlemleri için sizlere gerekli bilgiyi verip gereken yardımı sağlayacaklardır. Uzmanlarımızı +90 (212) 963 63 25 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp