Konsolosluk

Konsolosluk

Güney Sudan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Güney Sudan vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Güney Sudan vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Güney Sudan vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Güney Sudan vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Güney Sudan Konsolosluğu

Güney Sudan Konsolosluğu Güney Sudan vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Güney Sudan Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Güney Sudan Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Güney Sudan vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

----

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Güney Sudan Fahri Konsolosluğu: Merkezefendi Mh. Mevlana Cd. No:140/A Toya Plaza Cevizlibağ, Zeytinburnu, İstanbul adresinde bulunmaktadır. Vize işlemleri Pazartesi ve Salı 09:00 ile 12:00 arasında yapılmaktadır. Evrak dağıtımı Pazartesi ve Salı 14:00 ile 15:00 arasında yapılmaktadır.

Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği ise Kız Kulesi Sokak, No. 1, Gazi Osman Paşa Ankara  adresinde bulunmaktadır. Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği Pazartesinden Cumaya kadar saat 09:00 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir. Tatiller Güney Sudan ülke tatilleri olarak sayılmaktadır. Belge teslim alım işlemleri genellikle öğleden sonradır. Başvurular öğleden öncedir. Kendi başınıza gitmeden önce randevu almayı unutmayın. Ya da dilerseniz Vize işlemlerinizde bizler Vize Merkezi olarak size danışmanlık yapar ve bütün konularda size yardımcı oluruz. Bize bir telefon kadar uzaktasınız.

Eğer Güney Sudan Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almalısınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Güney Sudan vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Güney Sudan vizesi 5 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Güney Sudan Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Güney Sudan vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Güney Sudan Konsolosluğuna Güney Sudan vizesi için başvuruda bulunacaksanız Güney Sudan için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Güney Sudan Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Güney Sudan vize başvuruları Güney Sudan Konsolosluğu ve Güney Sudan Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Güney Sudan vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Güney Sudan vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Güney Sudan vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Güney Sudan vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Güney Sudan vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Güney Sudan vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Güney Sudan ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Güney Sudan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp