Gine Vize İşlemleri

Gine Vize İşlemleri

Gine'ye kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

Gine seyahati gerçekleştirecek TC vatandaşlarının pasaport türlerine bakılmaksızın Gine vizesi almaları zorunludur. Gine Konsolosluğunun ekspres vize uygulaması bulunmazken Gine vize başvuru işlemleri maksimum 8 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Gine vize işlemlerine ise bu ülkeye yapılacak olan seyahat tarihinden en az 15 gün önce başlanmalıdır. Gine vize başvuruları ise Gine Ankara Büyükelçiliği vize bölümüne gerçekleştirilebilecektir.

Gine vize prosedürleri ile uğraşmadan Gine vizesi almak ve Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan vize kategorisini sorunsuz bir şekilde alabilmek için Vize Merkezi’nin Gine vize işlemleri üzerine yürütmüş olduğu çalışmalar ile tanışabilirsiniz.

Gine vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

Vize talebinde bulunacak olan kişiler Gine vizesi başvuru evraklarını başarılı bir şekilde organize ederek Gine Konsolosluğu yahut Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu vize merkezlerine Gine vizesi talebinde bulunabilirsiniz.

Gine vize işlemlerine yeni alınmış pasaportunuz ile gitmeniz tavsiye edilir. 10 yıldan daha eski olan pasaportlarla başvuru işlemleri gerçekleşmezken, aynı şekilde yıpranmış ve hasar görmüş pasaportlarla da vize başvuru işlemlerinde bulunamazsınız.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

Gine Konsolosluğu, vize başvuru işlemlerinizi onaylamış olabilir, ülkeye girişiniz ise ülkede bulunan sınır görevlilerinin sorumluluğundadır. Önerilen şartlara uymayan pasaportlar her daim seyahatinizin başarısız geçmesine neden olacaktır.

Gine ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Gine için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp