Bursa

Telefon

+902129700545

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Gine Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz,

Gine vize başvurusu yaparken ve işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sizlere sunduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında güncel vize işlemeleri hakkında gerekli bilgileri sizlerle paylaşacağınız. Alacağınız Gine vizesi için gereken işlemleri ve daha çok bilgiyi belirlediğimiz başlıklar altında bulabilirsiniz.

Vize Merkezi Bursa şubesi olarak, Karacabey, Harmancık, Mudanya, Kestel, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Gemlik, Orhangazi, Yıldırım, Osmangazi, Keles, İznik, Orhaneli, Büyükorhan, Yenişehir, yapılacak ilçelerimiz başta olmak üzere Yalova, Sakarya ve Kocaeli gibi çevre illerimizden yapılacak olan Gine vize başvurunuz için sizlere hizmet sunuyoruz. Çevre iller ve ilçelerden yapılacak olan Gine vize başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize işlemleriniz işlemelerinize dahil olacak pasaport türüne göre farklılık gösteren durumları bu başlık altında sizlere sunacağız. Bordo, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımızın yapacakları seyahat öncesinden vize almaları gerekli görülen bir durumdur. Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimiz ise 90 günü aşmayan süre içerisinde olan seyahatler için vize almaları gerekli görülen bir neden değildir. Bordo, Gri ve Yeşil pasaporta sahip yolcularımızın vize işlemlerini tamamlamak için Bursa’daki şubemizi ziyaret etmemelerini bekleriz. Sahip olduğunuz pasaport ile yapılan işlemler hakkında ve gelişen işlemeler için daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alma işleminize başlarken seyahat etme nedeninizi belirleyip, belirlediğiniz tercih yönünde işlemelerinizi devam ettirmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Seyahat etme nedeninizi belirtirken çok dikkatli bir şekilde tercih yapmanızı belirtmek isteriz. Dikkatli bir tercih yapmanızdaki istemimiz bizlere ulaştırdığınız belgeler ile vize alım işlemi seçtiğiniz kategoriye göre yapıldığı içindir. Bu seçimi yapmanız için sizlere belirli kategorileri sunacağız. Belirlenen kategoriler şöyledir:

Yukarıda sizlere seçime sunulan kategorilerden herhangi birini seçme konusunda kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat gerekçenize uygunluk getiren bir gerekçe olmadığını düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (224) 322 21 10 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olmak istediğiniz vizenin gelişen süreçlerinde gerçekleşen işlemeleri bu başlık altında sizlere adımlar halinde sunacağız. Adımları inceleyerek ederek konu hakkında gerekli bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında sizlere sunduğumuz kategorilerden yapacağınız seyahate uygunluk getiren vize çeşitlerinden birini seçerek bu yönde belgeler hazırlanılmanızı sizlerden talep ederiz. Sizlerden istenilen belgeleri düzgün ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmanızı ister ve ofisimize ulaştırılmanızı temenni ederiz. Bizlere iletmiş olduğunuz belgeleri çalışan saha ekibimiz dikkatli bir şekilde incelemeye alıp, yanlış veya eksik evrak olduğu durumda sizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçerek çıkan sorunu düzletmenizde gereken tüm yardımı sağlarlar. Bu adımı da eksiksiz bir şekilde hazırladıktan sonra diğer adımın işlemlerine geçebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ulaştırmanızı talep ettiğimiz belgelerin ardından konsolosluğun vereceği olumlu/olumsuz karar sürecine geçilir. Tam olarak belli olmayan bu bekleme esnasında konsolosluk işlemlerinize ek olarak sizlerden ek evrak talebinde bulanabilir. Bu konuda sizlere gereken yardımı yaparak kolaylıkla istenilen işlemi gerçekleştirmenizde yardımcı olabiliriz. İncelenen ve onay gelen işlem ardından pasaportunuzun sizlere teslim edilmesini bildiririz. Pasaportunuzu sizlerin belirttiği adrese teslim edilebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek pasaportunuzu buradan da alabilirsiniz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, sahip olacağınız vize alım işlemi için belirlenen vize ücretini muhakkak ödemeniz gerekmektedir. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti belirlenen kategori ve konaklama sürenizden dolayı farklı fiyat tarifeleri ile sonuçlanabilmektedir. İşlemelerinizin olumlu olarak geçerlilik kazanması ve işlemlerinizin tamamlanması için sizlerden istenilen vize ücretini mutlaka ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz ve yapılan işlemler ardından sonuç durumu olumsuz olarak yanıtlanırsa ödediğiniz vize ücreti geri ödenmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize ücreti durumu konusunda daha ayrıntılı bilgi almayı tercih edecek olursanız uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, belirlenen bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler vize işlemelerinizin geçerlilik kazanması durumunda vizenizin kaç günde sonuçlanacağı dair bilgilerini içermektedir. Yaptığınız vize başvurusunun konsolosluk onayı Gine Ankara Büyükelçiliğinden sonuç verdiği için bu süreye ek bir süre daha yansımaktadır. Yaklaşık olarak 8-10 iş gününe kadar sonuçlanan bir vize çıkış süreci vardır. Konsolosluğun işlemlere ek olarak istediği ek belgeler, ülkenin siyasal ve ekonomik durumu, resmî tatillerde kapalı olan konsolosluk gibi nedenler normal çıkış süresinden uzatabilen nedenler arasındadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine vizesine sahibi olup yapacağınız seyahat için işlemlerinizin geçerliliği için pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Eski tip lacivert pasaport ile başvuru yapmanız durumunda işlemlerinizin kabul görülmeyeceğini belirtmek isteriz. Gelen vizenizin işlemleri ardından gelen vize onayı dahilinde ülkeye yapacağınız seyahat sırasında konaklama yaptığınız ülkedeki gereken seyahat kurallarına uymak zorundasınızdır.

Aksi taktirde alacağınız başka bir vize işlemlerinizde yapacağınız işlemlerinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ülke seyahati öncesinden sağlık açısı nedeniyle mutlaka Sarıhumma aşısı yapmanız gereken bir sağlık kuralıdır. Ülke seyahati için Sigorta döküm belgesi, 3 ay düzgün olarak yatırılan maaş bordrosunu ve banka hesap dökümündeki yeterli miktardaki tutar gibi bilgileri de hazırlayacağınız vize evraklarınıza eklemeniz gerektiğini belirtiriz.

Eğer başvuru sahiplerinin yaşı 18 altında ise vize işlemeleri için ebeveyn dahilinde belge hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini ve bunun zorunlu olduğunu belirtmek isteriz. Vize başvurunuzu yaparken seyahatinize en az 15 günden öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı ve işlemlerinize hızlı bir şekilde başlamanız gerektiğini belirtmek isteriz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için sahip olmak istediğiniz vizenin genel bilgilerini bizlerden edinmeyi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belirlenen konulara ek olarak daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, ya da merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki bilgileri daha kapsamlı almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp