Trabzon

Telefon

+902129700545

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00 Cumartesi: 10.00-14.00

Gine Vize Merkezi, Trabzon

Trabzon Vize Merkezi

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, 2019 yılına dair güncel vize bilgilerini sizlere sunduğumuz Trabzon ili ve çevre illerden yapacağınız Gine vize başvuru hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olmak isterseniz uzmanlarımızdan bilgi sahibi olmayı talep edebiliniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olmak istediğiniz Gine vizesi için işlem yapmak istediğiniz pasaport türüne göre farklılık gösteren işlemleri derlediğimiz bu başlık altında sizlere sunacağız. Yapmakistediğiniz seyahat için Gine vizesini almakla sorumlu olan kişilerin pasaport türleri; Bordo, Yeşil ve Gri renkteki pasaporta türüne sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıdır. Bunun yanında Siyah pasaporta türüne sahip olan ziyaretçilerimiz yapmak istedikleri Gine seyahatleri için vize almaları gerekli görülen bir istem değildir. Fakat siyah pasaporta sahip olan yolcularımızın yapacakları seyahatin 90 günü aşmaması koşuluyla bu haktan faydalanabileceklerini belirtmek isteriz.

Trabzon Vize Merkezi şubesi olarak işlem yapmak olduğunuz pasaport türüne göre süreçleri uygulamak isterseniz, sizlerden ofisimizi ziyaret etmenizi bekleriz. Bunun yanında sahip olduğumuz pasaport türünüze göre farklı süreçleri ve işlemleri gerektiren durumlar için daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, seyahat süresince Gine vize başvurusundaki gereken belgeleri hazırlamanız için seyahatinize uygun bir gerekçe sunmalısınız. Sizlere aşağıda linkler halinde kategorileri belirleyip sunacağız. Seyahat etme nedeninize uygunlukgetiren bir kategoriyi seçerek işlemlerinizi bu yönde devam ettirmeniz gerektiğini ve bu amaca yönelik evrakhazırlamanız gerektiğini belirtiriz. Sizler için hazırladığımız kategoriler şöyledir:

Değerli ziyaretçilerimiz, sunduğumuz kategorilerden seyahatinize uygunluk getirdiğini düşündüğünüz kategoriyi tıklayarak işlemlerinizi bu yönde devam ettirmeniz gerektiğini belirtmiştik. Tercih etme konusunda kararsız kaldıysanız ya da vize alım işlemi için seyahat gerekçenize uygunluk getiren bir kategori olmadığını varsayıyorsanız yardım alabilmek için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Verdiğiniz seyahat bilgileriniz neticesinde seyahatinize uygun olan bir kategoriyi sizlere belirtirler. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Trabzon

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında alacağınız Gine vizesinin çıkış süresi ve başvuru aşamasında yapılış işlemler gibi bilgileri adımlar halinde sizlere aşağıda sunacağız. Adımları takip ederek konu hakkında gerekli bilgileri için buradan edinebilirsiniz.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Değerli ziyaretçilerimiz, bir önceki başlık altında sizlere belirttiğimiz gibi tercihinizeyönelik sunulan kategorilerden seyahatinize uygun bir kategoriyi tıklayarak işlemleriniz için bu yönde evraklar hazırlanılmanızı sizlerden talep ederiz. Sizlerden talep edilen belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlamanız gerektiğini,seyahat amacınıza göre hazırlamanızı önemle belirtmek isteriz. Sizlerden hazırlamanızı istediğimiz belgeleri ofisimizi ziyaret ederek ya da kargo ile bizlere iletmenizi talep ederiz. Gine vizesi için talep edilen ve bizlere ulaştırdığınız belgeleri dikkatli bir şekilde inceleyip, eksik veya doğuhazırlanmayan belge olduğu durumlarda sizlerle iletişim halinde olarak çıkan sorunu düzletmenizde gereken yardımı sağlarız. Bu adımı da eksiksiz ve doğru bir şekilde bitirdikten sonra diğer adımdaki işlemler hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki diğer süreci inceleyebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bu adımda bizlere ulaştırmanızı talep etiğimiz evrakları uzman saha ekibimiz tarafından inceleyemeye alınarak belgelerinizi konsolosluğa iletiriz. Bu inceleme durumusonrasında konsolosluğun vereceği olumlu/olumsuz karar için bekleme aşamasına geçeriz. Bu süre zarfı boyunca konsolosluk seçtiğiniz kategori ile yapacağınız vizebaşvurusuiçin işlemlerinize ek olarak sizlerden evrak ve belge talebinde bulanabilir. Dilerseniz bu konuda sizlere gereken yardımı sağlayarak talepedilen işlemi gerçekleştirmenizde yardımcı oluruz. Yapılan bu işlemler ardından gelen bildiri olumlu karar ise pasaportunuzu hızlı bir şekilde hazırlama sürecine geçip sizlerin belirttiği adrese teslim ederiz, ya da ofisimizi ziyaret ederek pasaportunuzu kendiniz buradan da alabileceğinizi belirtmek isteriz.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, Gine vize başvurusu için yaptığımız işlemler ardından sahip olmak istediğiniz vizenin çıkan masrafları ve işlemleriniz sonucunda belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekli görülen bir durumdur. Ödeyeceğiniz bu vize ücreti çeşitli nedenlerden dolayı farklı fiyatlar ile sonuçlanabileceğini belirtmek isteriz. Tercih ettiğiniz kategori ya da ülkede konaklama süreniz gibi nedenlerden farklı fiyat tarifeleri ile sonuçlanmasına birer örnektir. Yapılan tüm işlemlerin geçerlilik kazanmasını için sizlerden istenilen ve belirlenen vize ücretini ödemeniz gerektiğini önemle belirtmek isteriz. Vize başvurunuz için yapılan işlemlerden sonra konsolosluk tarafından sonuç bildirgesi bizlere olumsuz olarak bildirilirse ödediğiniz vize ücreti geri tahsil edilmeyeceğini belirtmek isteriz. Vize başvurunuz için ödeme yapacağınız ücret hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz uzman çalışan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (850) 460 17 65 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, derlediğimiz bu başlık altında ise vize sahibi olmak isteyen seyahatçilerin merak ettiği konu hakkındaki açıklamaları sizlere sunacağız. Sunacağımız bu açıklamalar vize başvurunuzun onayı kabul görülmesi durumunda vizenizin kaç günde sonuçlanabileceğine dair bilgilerini içermektedir. Yaptığınız Gine vize başvurusunun konsolosluk onayı Gine Ankara Büyükelçiliğinden bildirileceği için bekleyeceğiniz bu süreye ek bir süre daha eklendiğini belirtmek isteriz. Normal koşullar altında yaklaşık olarak 8-10 iş gününe kadar sonuç veren bir vize çıkış süreci vardır. Konsolosluğun yapacağınız vize başvurunuza ek olarak istediği ek belgeler için geçen zaman, ülkenin siyasal ve ekonomik durumu, ülkenin belirttiği dini bayramlar ve resmi tatilleri, kapalı olan konsolosluk ya da konsolosluğun yoğun çalışma rutini bu süreyi normal çıkış süresinden daha geç bir süreye uzatabilen faktörler arasındadır.

Gine Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususular Nelerdir? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, Gine vizesine sahip olmanız için başvuru işlemlerinizi yaparken sahip olduğunuz pasaportunun son 10 yıl içerisinde alınmış olduğuna dikkat etmenizi belirtir, eğer eskimiş olan yada eski tip lacivert pasaporta sahipseniz işlemlerinizin geçerlilik kazanmayacağını belirtmek isteriz. Konsolosluğun bildirdiği olumlu vize onayı sonrasında ülkeye yapacağınız seyahat sırasında seyahat edeceğiniz süre zarfı boyunca ülkedeki seyahat kurallarına uymanız gerektiğini belirtmek isteriz. Eğer ülkenin belirlediği seyahat kurallarına uyulmazsa sahip olmak istediğiniz başka bir vize için başvuru sonuç durumunun olumsuz olarak bildirilebileceğini belirmek isteriz. Ülke seyahati öncesinden yapılmasını istediğini Sarıhumma aşısı mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Bu yapacağınız seyahatin sağlıklı bir şekilde olması içindir.

Ülkeye yapacağınız seyahat için sizlerden istenilen belgelere ek olarak Sigorta döküm belgesi, en az 3 aylık düzenli olarak yatırılan maaş bordrosunu ve banka hesap dökümündeki yeterli miktardaki birikim gibi bilgileri de hazırlayacağınız belgelere eklemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Eğer başvuru yapacak bireylerin yaşı 18 yaş altında ise vize işlemelerini kabul görülmesi için ebeveynlerin onayları istemeleri, ebeveyn dahilinde belgeler hazırlamaları ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz. Aksi taktirde işlemlerinizin kabul edilmeyeceğini ve konsolosluk tarafından olumsuz olarak sonuçlanacağını belirtmek isteriz. Yapacağınız Gine seyahati için aksi bir durumla ya da herhangi bir sorun ile karşılaşmamak isterseniz vize başvurunuzu yaparken seyahatinize en az 15 günden öncesinden vize işlemlerinize başlamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yapacağınız Gine seyahati için sahip olmak istediğiniz vizesinin yapılan işlemelerinin genel ve güncel bilgilerini bizlerden edinmeyi tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz belirli başlıklardaki konulara ek olarak daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ya da merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki bilgileri daha kapsamlı bir şekilde almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Uzmanlarımızı +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp